Şimdi Ara

Hediye Kartı ile gamepass neden alamıyorum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kodu sisteme yazdım hesapta 25 tl var. Şu gamepass kampanyasından almak istiyorum hani 3 aylığı 5.90 tl olan ancak ödeme yöntemi seçin kısmına geliyorum xbox hediye kartı gözüküyor altında da geri kalanını ne ile ödemek istiyorsunuz yazıyor. Daha önce bir aylığına bir kampanyadan yararlanıp gamepass almıştım bununla mı alakalı anlamadım. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Canlı destek hattından yardım isteyebilirsin. Büyük ihtimalle yardımcı olurlar.

• Bu hediye kartıyla gamepass veya gold alınıyordu demi ben öyle biliyorum yoksa bu yüzden mi olmuyor?

• 5.90'lık kampanya daha önce hiç game pass almamış kullanıcılar için.

yapmanız gereken:
    1. xbox.com.tr'ye girin. Yeni hesap oluşturun.
    2. O hesapla game pass 3 aylık aboneliği alın. ödemeyi hediye kartı ile yapabilirsiniz.
    3. Şimdi yeni aldığınız hesapla cihazınıza giriş yapın. My Home Xbox(Giriş Hesabım) olarak tanımlayın. (Daha önce başka cihazda tanımlanmadığı için otomatik olarak öyle tanımlanacak)
    4. Artık istediğiniz hesaba geçip(oyunları oynamak için kullandığınız hesap) istediğiniz oyunu indirip oynayabilirsiniz. Eğer istediğiniz oyun zaten indirilmişse direk açıp oynayabilirsiniz.
  • Ben hediye kartını gamepass aldığım hesaba kullandım. Ana hesap yapınca iki hesaptada (açtığım hesapla beraber)kullanabilecek miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TostluSucuk

Ben hediye kartını gamepass aldığım hesaba kullandım. Ana hesap yapınca iki hesaptada (açtığım hesapla beraber)kullanabilecek miyim?
    Hediye kartınızı daha önce gamepass aldığınız hesaba kullandıysanız, yapabileceğiniz bir şey yok.

Çözüm: Yeni bir hesap açın ve 5,90 TL ödeyerek 3 aylık gamepass üyeliğini bu yeni hesap ile satın alın. Daha sonra yeni hesabınızı (seçili değil ise) konsolda giriş xbox'ım olarak seçin. Hediye kartı aldığınız asıl hesabınız ile konsola login olun ve 3 ay boyunca gamepass üyeliğinizi kullanın. Hediye kartı da asıl hesabınıza başka bir oyun alırken kullanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 14 Mayıs 2019; 10:1:17 >
  • TostluSucuk T kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla alabiliyorsun ama sadece hediye kartı yetmiyor microsoft senden her ihtimale karşı ikincil bir ödeme yöntemi eklemeni de istiyor yane satın al kısmına gel hediye kartını seç ama ön ödemeli bir banka kartı yada sanal kart varsa örneğin ininal gibi onu ekle öyle devam et hediye kartından bakiyesi keser kesemezse sana eklettiği karttan kesmek için istiyor ikincil bir ödeme yöntemini veya turkcell kontör de geçerli telefonda para varsa hediye kartından alamaz ise ikincil ödeme yönteminden kesecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jayleen J kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri telefon numarasını arasam bu konuya bakıyorlar mı?

Öyle bir numara yok artık.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Hocam ama yazmıyor yeni kullanıcılar için diye. Hani 14 günlük denemeyi başlatmak için hesaba kredi kartı bilgileri istiyor ya hediye kartıyla satın almak için de mi istiyor? Yukarıda arkadaş yazmıştı emin olmak için tekrar soruyorum. Kredi kartı ekleyince satın alınabilecek mi? Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Evet kredi kartınızı eklemeniz gerekiyor. Ödeme ekranına geldiğiniz zaman kredi kartı yada hediye kodu seçiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Öyle bir numara yok artık.
    Xbox Türkiye müşteri hizmetleri artık destek vermiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Xbox Türkiye müşteri hizmetleri artık destek vermiyor mu?

Alıntıları Göster
    Haftalardır ulaşılamıyor büyük ihtimal telefonla destek hattında çalışan personeli işten çıkarttılar.

Hocam bi sorum daha olacak ininal eklemeye çalıştım hesaba ancak bankanız buna izin vermiyor bankanızla görüşün diyor sebebi nedir? Çözümü var mı?

Sistem o kartları kabul etmiyor. Normal kredi kartı bilgisi girmelisiniz.

Hocam olay ya yeni kullanıcılar için ya da daha önce gamepass kullanmış fakat o anda mevcut olmayanlar için geçerli.
    Ana hesabımda hem gamepass hem de gold live 6 liraydı. Oysaki her ikisinide almıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.