Şimdi Ara

Hediye edilen Bir şampiyonluk Daha!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu duruma artık alıştık diyebilirim elimizle verdiğimiz 4.şampiyonluk olacak neredeyse bu sadece benim hatırladıklarım belki daha da fazlası var.Çok fazla 2010-2011 sezonuna dönmek istemiyorum son bir yılda yaşananlar benim gibi birçok Fenerbahçeliyi rahatsız etmiştir diye düşünüyorum.Aziz Yıldırım'ın sezon başındaki açıklamasını kısaca hatırlatayım.Yaptığı bir basın toplasında,"Ersun Yanal'ın şampiyonlukta payı yok,benim aslan yürekli futbolcularım şampiyon oldu", demişti sizde hatırlarsınız.Buda zaten Fenerbahçe'nin en büyük sıkıntısını özetliyor.İsmail Hoca geldiği zaman bende yapabilir diye düşündüm en azından bu kadar bilgisiz değildir,Mehmet Topal'la Selçuk şahini yan yana oynatmaz,Caneri sağ öne koymaz, ayrıca 1yıl Ersun Yanal'ın yanında çalıştı bir şeyler öğrenmiştir dedim ama malesef öyle olmadı.Şuan ismail Kartal'ın kendi eliyle verdiği 10 puan rahatlıkla yazabilirim.Şahsi fikrim Ersun Yanal ile yola devam etseydik bir nisan şampyonluğu daha yaşabilirdik,ne yazıkki tablo ortada ve ben galatsarayın puan kaybedeceğini düşünmüyorum.Son haflardaki şike konusunda da birşey söylemek istiyorum ve bahane olarak bunu ortaya atmanın doğru olmadığını düşümüyorum,eğer ortada kaybedilen bir şampiyonluk varsa bunun sorumlusu İsmail Kartal ve Aziz Yıldırım'dır.Eğer bu zihniyette devam edersek kaybedilecek daha nice şampiyonluklar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öyle... adamları şampiyonlar ligikolik yaptık

• Aziz Yıldırım'ın ben herşeyi bilirim benden sorulur herşey ben ben benciliği yüzünden hep bunlar. Hayır futbolu seviyosun tamam Fenerbahçe'yi seviyorsundur anlarızda ulan zaten komple kulüp senin elinde bırak futbolu kendi haline ne karışıyorsun çok biliyorsan antrenör ol anasını satayım. Şampiyon hocaları gönderir. İleriye dönük düşünmez. Yaptıklarının mantıklı açıklaması yok. Sonra olan bizim gibi taraftara oluyor.
  • Başarılar İsmail Kartal 'ın başarısızlıklar benimdir.

demişti büyük başkan.

Bakalım kendini başarısız görecek mi? Yoksa " başarısızdım. yanlış direktör seçtim o yüzden Kartal ı kovuyorum" mu diyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Başarılar İsmail Kartal 'ın başarısızlıklar benimdir.

demişti büyük başkan.

Bakalım kendini başarısız görecek mi? Yoksa " başarısızdım. yanlış direktör seçtim o yüzden Kartal ı kovuyorum" mu diyecek

Aziz Yıldırım'ın başkanlığı boyunca ben hata yaptım dediği bir açıklama hatırlamıyorum.

• Ben de onu diyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Bu duruma artık alıştık diyebilirim elimizle verdiğimiz 4.şampiyonluk olacak neredeyse bu sadece benim hatırladıklarım belki daha da fazlası var.Çok fazla 2010-2011 sezonuna dönmek istemiyorum son bir yılda yaşananlar benim gibi birçok Fenerbahçeliyi rahatsız etmiştir diye düşünüyorum.Aziz Yıldırım'ın sezon başındaki açıklamasını kısaca hatırlatayım.Yaptığı bir basın toplasında,"Ersun Yanal'ın şampiyonlukta payı yok,benim aslan yürekli futbolcularım şampiyon oldu", demişti sizde hatırlarsınız.Buda zaten Fenerbahçe'nin en büyük sıkıntısını özetliyor.İsmail Hoca geldiği zaman bende yapabilir diye düşündüm en azından bu kadar bilgisiz değildir,Mehmet Topal'la Selçuk şahini yan yana oynatmaz,Caneri sağ öne koymaz, ayrıca 1yıl Ersun Yanal'ın yanında çalıştı bir şeyler öğrenmiştir dedim ama malesef öyle olmadı.Şuan ismail Kartal'ın kendi eliyle verdiği 10 puan rahatlıkla yazabilirim.Şahsi fikrim Ersun Yanal ile yola devam etseydik bir nisan şampyonluğu daha yaşabilirdik,ne yazıkki tablo ortada ve ben galatsarayın puan kaybedeceğini düşünmüyorum.Son haflardaki şike konusunda da birşey söylemek istiyorum ve bahane olarak bunu ortaya atmanın doğru olmadığını düşümüyorum,eğer ortada kaybedilen bir şampiyonluk varsa bunun sorumlusu İsmail Kartal ve Aziz Yıldırım'dır.Eğer bu zihniyette devam edersek kaybedilecek daha nice şampiyonluklar var.

bu sene de nisan şampiyonluğu diyerek saçmalayın geçen sene fener şampiyon olduğunda 74 puan aldı ve hep son dakika bala şansa gollerle ,
    şu an Galatasaray 73 puanda ayrıca büyük ihtimal İsmail kartal (70 puanda) bile ersun yanalı geçecek puan olarak

• Şu temeli olmayan eleştirileri okuyup,
    sonrasında GS lı birinin puan karşılaştırması yaptığını görünce,
    bu arkadaşa bravo diyorum, tebrik ediyorum.

Çünkü bizim taraftarımız balık hafızalı ve bilgi yoksunu.
    Geçenlerde de yazdım,
    "Şu an ligdeki durumumuz geçen seneye göre daha iyi,
    sene sonu puanımız geçen seneye göre artmış olacak.
    geçen sene rakiplerimiz çok kötü olduğu için biz açık ara şampiyon olduk.
    bu sene ise rakipler az puan kaybedince haliyle 2. sıradayız"

bunları bile göremeyenler,
    herkese atıp tutuyor.....

maksat eleştiri yapmak değil,
    kendi egolarını başkalarını küçük görerek yükseltmek olunca,
    haliyle "vur abalıya" misali haksız bir muhalefet yapıyorlar.

İsmail Kartal, Aziz Yıldırm, Futbol takımı hepsi aynı değişen bir şey yok......................
    Değşen rakiplerin durumu...................................................................................
    peki bu durum doğrumu?
    elbette hayır,
    Aziz Yıld

• quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Bu duruma artık alıştık diyebilirim elimizle verdiğimiz 4.şampiyonluk olacak neredeyse bu sadece benim hatırladıklarım belki daha da fazlası var.Çok fazla 2010-2011 sezonuna dönmek istemiyorum son bir yılda yaşananlar benim gibi birçok Fenerbahçeliyi rahatsız etmiştir diye düşünüyorum.Aziz Yıldırım'ın sezon başındaki açıklamasını kısaca hatırlatayım.Yaptığı bir basın toplasında,"Ersun Yanal'ın şampiyonlukta payı yok,benim aslan yürekli futbolcularım şampiyon oldu", demişti sizde hatırlarsınız.Buda zaten Fenerbahçe'nin en büyük sıkıntısını özetliyor.İsmail Hoca geldiği zaman bende yapabilir diye düşündüm en azından bu kadar bilgisiz değildir,Mehmet Topal'la Selçuk şahini yan yana oynatmaz,Caneri sağ öne koymaz, ayrıca 1yıl Ersun Yanal'ın yanında çalıştı bir şeyler öğrenmiştir dedim ama malesef öyle olmadı.Şuan ismail Kartal'ın kendi eliyle verdiği 10 puan rahatlıkla yazabilirim.Şahsi fikrim Ersun Yanal ile yola devam etseydik bir nisan şampyonluğu daha yaşabilirdik,ne yazıkki tablo ortada ve ben galatsarayın puan kaybedeceğini düşünmüyorum.Son haflardaki şike konusunda da birşey söylemek istiyorum ve bahane olarak bunu ortaya atmanın doğru olmadığını düşümüyorum,eğer ortada kaybedilen bir şampiyonluk varsa bunun sorumlusu İsmail Kartal ve Aziz Yıldırım'dır.Eğer bu zihniyette devam edersek kaybedilecek daha nice şampiyonluklar var.

bu sene de nisan şampiyonluğu diyerek saçmalayın geçen sene fener şampiyon olduğunda 74 puan aldı ve hep son dakika bala şansa gollerle ,
    şu an Galatasaray 73 puanda ayrıca büyük ihtimal İsmail kartal (70 puanda) bile ersun yanalı geçecek puan olarak

Ersun Yanal varken oyun kontrolü her zaman elimizdeydi hızlı hucüm edip skora ulaşana kadar rakibi boğuyordu takım evet çoğu golümüzde sonlarda ama sonunda sonuca ulaşmayı bildik dünya her yerinde bu böyle sadece Türkiye'de değil buna bal diyen biriyle pek tartışmaya girmek istemem aslında,ayrıca geçen puan farkı 10 'a kadar açıldığı için takım bazı maçlara rahat çıktı onunda payı var puanın böyle olmasında.Birde İsmail Kartal'ın daha çok puan alması Ersun Yanal'dan daha iyi bir hoca olduğunu göstermez.Ersun Yanal'ın geçen sene oynattığı futbolun yanına bile yaklaşamadı İsmail Kartal.Bir maçta bütün oyuncu değişikleri hakkını yanlış kullanan bir hocayla Ersun Yanal'ı karşılaştırmayalım istersen.

• YAZIM EKSİK KALMIŞ, TAMAMINI YENİDEN YAZIYORUM

Şu temeli olmayan eleştirileri okuyup,

Geçenlerde de yazdım,

İsmail Kartal, Aziz Yıldırm, Futbol takımı hepsi aynı değişen bir şey yok......................
    Değşen rakiplerin durumu...................................................................................
    peki bu durum doğrumu?
    elbette hayır,
    Aziz Yıldırım, İsmail Kartal, Takım oyuncuları kendilerini bir adım öne taşıyamadılar.....................
    Eleştirmekte haklısınız,
    ama,
    DURUM TESPİTİNİZ YANLIŞ................................

• Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    bu sorunun cevabını tüm camia biliyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

YAZIM EKSİK KALMIŞ, TAMAMINI YENİDEN YAZIYORUM

Şu temeli olmayan eleştirileri okuyup,

Geçenlerde de yazdım,

peki bu durum doğrumu?
    elbette hayır,
    Aziz Yıldırım, İsmail Kartal, Takım oyuncuları kendilerini bir adım öne taşıyamadılar.....................
    Eleştirmekte haklısınız,
    ama,
    DURUM TESPİTİNİZ YANLIŞ................................

Biz mi haksız muhalafet yapıyoruz yoksa siz mi gereksiz bir savunma içindesiniz buna karar vermemiz gerekir.Balık hafızalı falan değilim çok şükür kendimi bildim bileli Fenerbahçe'yi takip ediyorum.İlk olarak şuna cevap vereyim puan kıyaslaması yapmadan önce iki hocanın oyun felsefesini bilmek gerek Ersun Yanal ne yaptını bilen hızlı hucüma gitmeye çalışan bir Fenerbahçe izletti bize ,soruyorum sana İsmail karyal ne oynayıyor sen ismail kartalım yaptığı değişikliklerden bişey anlıyomusun? Benim demeye çalıştığım şu en güçlü takım elimizdeyken neden Geçen seneden daha fazla puan aldık diye sevinelim?? Ersun yanal'ın yaptığı doğru hamlelerle 2.olmayı İsmail Kartal'ın oynattığı oyuna ve vizyonuna tercih ederim anlatmak istediğim bu kadar basit.Ayrıca Ersun Yanal'ın bu sene kalsaysı 80 puan almayacağının garantisi var mı?

• mimleon kullanıcısına yanıt
    Herkes performansını artırırken sen aynı yerde sekiyorsan sen suçlusundur. Bir futbol takımı olduğu yerde sayamaz. RAkiplerin kendini geliştirmişse bir önceki seneye göre sen de geliştireceksin.

Böyle " ama onlar geçen sene daha fazla puan kaybetmişlerdi" diyerek işin içinden sıyrılmaya çalışmayacaksın.

Oturup maçları izlediğinde zevk almıyorsan eğer durup düşüneceksin.

Takımın kazanıp kazanamayacağı hakkında fikir sahibi olamıyorsan oturup düşüneceksin.

Takım bu sene umut vermediği gibi gelecek seneyi de umutsuz gösteriyorsa oturup düşüneceksin.

Kendi sahanda lig sonuncusuna şampiyonluk yarışındayken puan veriyorsan oturup düşüneceksin.

Akhisar gibi bir takıma sezon içinde 6 puan veriyorsan oturup düşüneceksin.

Tek gollü galibiyetleri son dakikada alıyorsan oturup düşüneceksin.

Kazanmanın şart olduğu maçlara Selçuk Şahin gibi defans yapamayan adamlarla çıkıyorsan oturup düşüneceksin.

Takım berbat oynuyorken, rakibin sıradan bir anadolu takımıyken beraberliğe seviniyorsan oturup düşüneceksin.

Hocam bir tek sen biliyormuş, futboldan tek sen anlıyormuşsun gibi konuşuyorsan oturup düşüneceksin.

Zira senin dışındaki herkes farklı şeyler söylüyor ve sen inatla bunları görmezden geliyorsan bir yerde yanlış yapıyorsundur.

• Yadığımdan çıkardığın sonuç buysa,
    pessssss derim.

son paragrafı bir daha oku,
    belki anlarsın.

Ayrıca,
    Eleştirinizi yapın diyorum,
    ama çıkış noktanız yanlış,
    ve,
    hala da yanlışda israr ediyorsunuz................

Neymiş,
    Ersun Yenal hızlı oynatıyormuş,
    hakikaten balık hafızalısınız,
    geçen seneki spor yorumcularının yazıları çıkarın arşivden bir daha okuyun.....
  • son 20 yilda bu sezonu da sayarsak galatasaray 10 sampiyonluk almis biz 7
    bu 10 sampiyonlugun hadi 1998 sezonunu sayma 8 i aziz yildirim in gorev suresinde galatasaray kazanmis.

bu donemde ezeli dostumuz avrupadan 2 kupa yanilmiyorsam 3 sampiyonlar ligi ceyrek finali yapmis.

biz 2008 yilinda bir ceyregimiz ve avrupa liginde aziz yildirimin ceza evinde oldugu donemde bir yari dinalimiz var.

ha simdi diger branslar diyeceksiniz.evet diger branslarda da hakeza aziz yildirim
    " ben ben ben" demedigi yada dedirtmedikleri icin basari var.

birileri artik elini okkali bicimde masaya vurmali bu diktanin devrilemsi lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.