Şimdi Ara

Hedefim ilk 20k nasıl çalışmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hedefim mf 4 ilk 20 k nasıl çalışmalıyım ? günde kaç soru çözmeliyim ? Şuan 10.sınıftayım temelim az çok var 3 ay tatilde ygs denemesi çözmeyi planlıyorum matematik-fizik-biyoloji-kimya katsayılarına baktıgımda biyoloji ve kimyanın neredeyse hiç faydası yok o yüzden matematik fizik üzerine yoğunlaştım kimya ve biyolojiye hiç çalışmıyorum sadece son sene çalışmayı düşünüyorum acaba doğru mu yapıyorum ? tavsiye verir misiniz teşekkürler.

Bu arada matematik ve fizik soru bankası alıcamda hangi yayınları önerirsiniz ? kolaydan zora doğru giden ve soru çeşitliliği fazla olan bir yayın önerirmisiniz.

• Dostum bende bu yıl 10.sınıfı bitiriyorum ve sana tavsiyem ...
    Bence kendini 20k ya odaklama daha iyisini hedefle.
    Ve ona göre çalış.
    Biz burda sana bi tavsiye veririz iyi hoşta,senin çalışma prensibinle uyuşmayabilir.
    O yüzden bence yaz gelene kadar şu 1-1.5 ay içerisinde önce bi nasıl çalışman gerektiğini ve de en önemlisi nasıl çalışırsan daha çok verim aldığını öğrenmeye çalış.
    Ondan sonra ise konu anlatımdan felan çalışmaya başla...
    Dediğim gibi ilk 20k ya şöyle ilk 5k ya böyle çalış dememiz saçma olur :D .
    O yüzden kendini biraz teste tabi tut.
  • happycnck H kullanıcısına yanıt
    teogda kaç yapmıştın? sen günde kac saat calısıyorsun veya soru cözüyorsun?
    bu arada benim icin verimli saat yok başlarda diyordum gece daha iyiym falanda öyle birşey yok açıyorum videoyu dinliyorum anlıyorum test cözuyorum ama sabah veya öğlenleri ders calısma istegim gelmiyor aksam daha cok ders calısasım oluyor :)
    İnşallah ilerde ikimizde istediğimiz üniversitelerde okuyor oluruz mesela ben ya itü bilgisayar müh. yada ytü bilgisayar müh. istiyorum :)
  • ben de 10. sınıfı bitiriyorum pybsye çalışıcam onun için 10. sınıf konularım neredeyse bitmiş olucak bu yaz da 9 u ve ygs yi tamamlamayı düşünüorum
  • Teog'da kaç yanlış yaptığımı hatırlamıyorum ama 424 puanım vardı.
    Henüz stabil bir şekilde düzenli olarak uyguladığım bir planım yok,2.sınavlardan sonra oturup adam akıllı bir plan yapmayı planlıyorum.
    Gündüzleri ders çalışamaman gayet doğal.
    İnsan dışarı çıkmak istiyor sürekli :D .
    İyi dileklerin için teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi happycnck -- 1 Mayıs 2017; 22:15:4 >
  • Bakarsın 2 yıl sonra karşılaşırız
  • Bu yıl bende giricektim de dostum .
    Ders çalışma planlarımla aşırı derecede çok ters düştüğü için girmemeye karar verdim.
  • ben 9.sınıf çoğunlukla yattım hiç ders çalışmadım ama inşallah 3 ay tatilde 9.sınıf mat ve fiziği bitiricem zaman kalırsa da kimyaya bakıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: happycnck

Bakarsın 2 yıl sonra karşılaşırız

2 yıl sonra hortlatalım o zaman :)
  • aynı şekil ben de 9. sınıfta hiç çallışmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: demaNer

aynı şekil ben de 9. sınıfta hiç çallışmadım

Takip ettiğiniz iyi hocalar varsa söyleyin bizde faydalanalım.

benim takip ettiklerim :

Temelden konu anlatım için : Farklı Ders--> Matematik,fizik,geometri,kimya
    Temeli sağlamlar için ileri düzey konu anlatım ve sorular için: Hocalara geldik-----> Tüm dersler
    Soru çözümü için: Ceyhun Hoca---> Matematik
    Fiziği en eğlenceli ve iyi anlatan: Öncül hoca
    Dil ve anlatım için: Önder hoca
  • fizik için umut öncül kesinlikle piyasanın en iyisi son gün sırf onu dinledim fizik 95 aldım
    Bu arada youtube'da denk geldim ya şimdi gri koç falan var da bu rehber hocalarını hiç sevmiyorum bende işte rehber hocası ararken Pozitron-pdr yi buldum bakmanızı öneririm kesinlikle iyi bir rehber

şaka maka youtubedaki hocalar okul hocalarından daha iyi inşallah ileride paraya bağlamazlar neyse

size iyi uykular benim uyumaya niyetim yok :)
    Çalışmalar nasıl?
  • Konuyu açalı 1 sene olmuş ben hala sıfırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08A29EF4C -- 12 Mayıs 2018; 19:34:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.