Şimdi Ara

hedefim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hedefim bu sistemi yapmak :)

• yada bu :)

• kolay gelsin hocam o sistemi toplamak biraz bütceye zarar o kasayı dün gördüm de gerçek anlamıyla dev gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylord -- 9 Mart 2014; 14:06:27 >
  • Bende çok hoşlanıyorum bu işlerden gerçi bu forumdaki hangi kişi hoşlanmazki biraz para ve oldukça zaman lazım eğer yapabilirsen ne mutlu sana belki bende yazın yapabilirim bu sayfaya bir bak bence

facebook.com/rognordic
  • feylord kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam benim ki tamamen hobi amaçlı bir hedef ama cok uzun bir sürece yayılmış vaziyette
  • benim ki yalnızca hobi amaçlı hocam ileride böyle güzel bir çalışma yapmayı istiyorum... sayfaya baktım gayet güzel işler yapılmış orda da
  • inşallah hedefine ulaşırsın çok güzel bir görünüm tahmini kaç lira iste bu sistem merak ettim
  • orasını ben hiç öğrenipte hayalleri suya atmak istemiyorum hocam :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpt_kagan

orasını ben hiç öğrenipte hayalleri suya atmak istemiyorum hocam :)))

anladım ama gene de bir bak derim aklında yaklaşık bir şey olsun ki her kenarıya para attığında daha da yaklaştım diyesin
  • hocam böyle bir sistem nerden baksan 10-15 bin ederi var ki belkide ekstralarıyla daha da yükselir fiyatı :)) ileride tüm parçalarını tek seferde alıp kurmayı düşünüyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpt_kagan

hocam böyle bir sistem nerden baksan 10-15 bin ederi var ki belkide ekstralarıyla daha da yükselir fiyatı :)) ileride tüm parçalarını tek seferde alıp kurmayı düşünüyorum :))

inşallah hocam ne diyim
  • sağolun hocam inşallah hayırlısı :)
  • Insallah bekliyoruz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  hedefim :)

farklı birşeyler yapmak istiyorsan 900D yerine bu kasaya bakmanı öneririm

http://caselabs-store.com/

• hocam çalışmalar gayet güzel ama benim amacım daha marka ürünler ile kesme biçme yapmadan üzerinde oynamadan yapabileceğim şeyler yapmak istiyorum...
  • ahh ahh inşallah ulaşırsın hedefine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.