Şimdi Ara

HEAVY RAIN PS4 REMASTERED | ANA KONU | 1 MART (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
9
Favori
26.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe olmayacaksa büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaklardır ( satış konusunda) . Şahsen ingilizcem bu oyun için yeterli değil ve büyük bir heycanla ps4 için çıkış tarihini bekliyordum . Ama büyük hayal kırıklığına uğradım . Sercan sülün ve Mustafa yiğit nasıl bir açıklama yapacaklar merak ediyorum .
  • PS3'de oynayamadığım bir oyundu ama Türkçe yoksa bende almayı düşünmüyorum.

• Uncharted 1 ve 2 için sıfırdan Türkçe altyazı hatta dublaj koyup buna altyazı dahi koymamaları çok ilginç olur.
  • Sony den resmi bir açıklama gelmedi onu beklemek lazım yani tr çıkmazsa çok saçma olur gow 3 tr eklediler unc serisine dublaj yaptı adamalar journey bile tr oldu eminim bi açıklaması vardır çünkü ağır ingilizce isteyen bir oyun birde 3 ay farkla çıkıyor illaki birseyler değişecektir sabredelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dippyçik -- 5 Aralık 2015; 18:43:06 >
  • beyond a bayılmıştım ps3te.. heavy raini oynayamamıştım harika olacak gelmesi ama ps3 grafikleriyle gelmemesi lazım yalandan 2 ışık efekti ekleyip.. türkçe gelmeyecekmiş ama sanırım inş böyle bişey olmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 21 Aralık 2015; 20:14:03 >
  • Eğer Türkçe altyazı gelmeyecekse yazıklar olsun der ve 1 lira bile vermem
    Bu oyun Türkçe olmadan anlaşılabilecek bir oyun değil
    Remaster haberini duyduğumdan beri heyecanla bekliyordum
    Hevesim kaçtı ve kesinlikle almayı düşünmüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe olmayacağı bilgisi nerede geçiyor? Videoda öyle birşey denmiyor. Delinin biri ortaya bir taş attı ama kaynak nerde?

Ben ihtimal bile vermiyorum Türkçe alt yazı olmamasına.
  • Tr altyazı olmayacağı kesin bilgi mi. Bana biraz fake haber gibi geldi. Genelde ex oyunlar tr altyazı geliyor.

• Umutla bekliyoruz

• Bu oyunun tr alt yazısız olarak gelmesi büyük bir basarısizlik hikayesi olarak tarihte yerini alacaktır. Ps3 sahibiyken, ingilizcemin oyuna tam olarak yetmeyeceğinden gönul rahatlığıyla alıp oynayamamistim. Ps4'e remasted olarak gelecegini duyunca ciddi anlamda sevinmiştim; çünkü tr altyazılı olarak geleceği söyleniyordu ki bu durum anlatılan hikayeye tam anlamıyla vakıf olacağım anlamına geliyordu.

Gün geldi, altyazisiz çıkacağı konuşulmaya başlandı. Böyle olursa yine almayacağım oyunu. Benim durumumda olan bir cok ps4 sahibi arkadasımın da olduğunu biliyorum.

Eğer remastred oyunların amacı, daha önceki nesilde oyunu alıp oynayamamis kişilere , yeni nesilde oyunu aldırtıp oynattırmak yani onların dili ile konuşursak "oyunu SATTIRMAK" ise, varsa böyle bir HATA derhal dönülecektir. Lakin ha ps3 ü olmadığı icin oyunu oynayamayan adam, ha ps3 ü olup da bahsettigim sebepten ötürü oyunu oynayamayan adam.. İkisi de aynı şey. Oyunu asıl satmayı planladığın kitleyi bu şekilde ayırmak ve pazarı bu şekilde daraltmak sokaktaki bakkal kafasından farkı olamayacak bir dar görüşlülükten başka bir şey değil. Umarım SONY yetkilileri bunu göremeyecek kadar aciz değildirler ve bugün konuşulan bu durum sadece bir "asılsız söylentiden" ibarettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 6 Aralık 2015; 16:31:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Bu oyunun tr alt yazısız olarak gelmesi büyük bir basarısizlik hikayesi olarak tariflere yerini alacaktır. Ps3 sahibiyken, ingilizcemin oyuna tam olarak yetmeyeceğinden gönul rahatlığıyla alıp oynayamamistim. Ps4 e remasted olarak gelecegini duyunca ciddi anlamda sevinmiştim çünkü tr altyazılı olarak geleceği söyleniyordu.

Gün geldi, altyazisiz çıkacağı konuşulmaya başlandı. Böyle olursa yine almayacağım. Benim gibi olan bir cok ps4 sahibi arkadasım da olduğunu biliyorum.

Eger remasted oyunların amacı, daha önceki nesilde oyunu alıp oynayamamis kişilere , yeni nesilde oyunu aldırtıp oynattırmak yanı oyunu SATTIRMAK ise, varsa böyle bir hata derhal dönülecektir. Lakin ha ps3 ü olmadığı icin oyunu oynayamayan adam, ha ps3 ü olup da bahsettigim sebepten oynayamayan adam.. İkisi de aynı şey. Oyunu asıl satmayı planladığın kitleyi bu şekilde ayırmak, sokaktaki bakkal kafasından farkı olamayacak bir dar görüşlülükten başka bir şey değil.

Dediklerini bir bir katılıyorum dostum bana biraz manasız geliyor türkçe gelmemesi bence gelecektir çünkü geç çıkmasının sebebi dil vb eklenmesi olduğu için beyond ilk digital çıktı Mart itibari ile kutulu çıkıcak ikisi aynı pakette eminim degisiklik olacaktır örnek olarak uncharted 4 betadan belli tr dublaj olucak bunuda es gecmezler Sonynin turkiyeye desteği belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dippyçik -- 6 Aralık 2015; 11:25:27 >

• İsyan edeceğinize İngilizce öğrenmeye başlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: PeaceBorn

İsyan edeceğinize İngilizce öğrenmeye başlayın.

Kurban olurum ne demek. Hemen.

• quote:

İbretlik bir önerme oldu hocam tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Türkçe olmayacağı bilgisi nerede geçiyor? Videoda öyle birşey denmiyor. Delinin biri ortaya bir taş attı ama kaynak nerde?

Ben ihtimal bile vermiyorum Türkçe alt yazı olmamasına.

Dostum önceki sayfaya neden bakmıyorsun

YouTube'da PlayStation Türkiye resmi kanalı açıklamış Türkçe çıkmayacağını

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Butun safyalara baktim dostum. O videoda ben duymadim valla. Kacinci dakikada bahsediyor? Ama ben sanmiyorum buyuk birbhata olur tr cikarmazlarsa..

• Türkçe gelmeyecekse kesinlikle almayın bu bir duruş meselesidir.

Dünyada en pahalı oyun sattıkları ülke ki bu ülkenin gayri safi milli hasılası da öyle Kanada falan gibi değil Avrupa'nın sonlarında.Yani alım gücü gayet düşük.

Şimdi bu kadar olumsuz koşullarda bu fiyatlara oyun satılıyorsa Türk oyuncusunun da tabiki küçük bir isteği olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Butun safyalara baktim dostum. O videoda ben duymadim valla. Kacinci dakikada bahsediyor? Ama ben sanmiyorum buyuk birbhata olur tr cikarmazlarsa..

yorumda tr olmayacak yazmış resmi sayfa daha ne yazsın ki?
  • quote:

aranan kan da gelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.