Şimdi Ara

Hearts of Iron IV (2016) [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
23
Favori
41.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam haftada 4-5 video nasıl kurulur çıkarmaya çalışıyoruz devamı:

BENELUX

İSKANDİNAV İMPARATORLUĞU

BOLİVAR İMPARATORLUĞU

ORTA AMERİKA İMPARATORLUĞU

KUTSAL ROMA İMPARATORLUĞU

ENDÜLÜS

AVRUPA BİRLİĞİ

Edit:

Çok güzel bir çıkarma videosuda yaptık arkadaşlar onuda bir incelemelisiniz.

Çıkartma Motorizeleri - Çıkartma Tankları - Paraşütcüler - Yakın hava destek uçakları - Savaş uçakları - Deniz Bombacıları - Piyade takviyesi -Donanma desteği
    Single - Multi ve turnuvalarda rahatlıkla kullanabilceğniz planlar ile yaptığımız bu çıkartma size almanyanın kapılarını açacaktır
    Bunların hepisni birleştirirsek mükemmel bir çıkartma nasıl olur nasıl ortaya çıkar görmüş olacağız iyi seyiler:

Mükemmel Normandiya Çıkarması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkLine41 -- 18 Temmuz 2020; 14:14:49 >

• oyunda üretim vb gibi şeyler için yazılı rehber var mı?
  • Şöyle bir optimizasyon gelse tadından yenmeyecek, 40-41-42-43-44-45 resmen ölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni dlc'de türkiyeye focus tree geleceğinin söylentisi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

yeni dlc'de türkiyeye focus tree geleceğinin söylentisi var
    Sevr Antlaşması yeniden hortlatmaları biraz saygısızca olmuş derim. O serbest çalışana vermişler ise Türkiye işini pek birşey beklemeyin derim.

HOI4 Dev Diary - Greece
  • melihslx kullanıcısına yanıt
    yunanistanla oynarken doğal olarak türkiyeye düşman olursun, yunanistanın bir noktada sevri tekrar ettirmeye çalışması mantıklı
    ama oraya bir de helenoturkismi de eklemişler, dost olarak devam etmek istersen diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayser

yunanistanla oynarken doğal olarak türkiyeye düşman olursun, yunanistanın bir noktada sevri tekrar ettirmeye çalışması mantıklı
    ama oraya bir de helenoturkismi de eklemişler, dost olarak devam etmek istersen diye
    Olabilir ama neden tek Yunanistana Sevr de aktarılan bölgeler değil de yedi düvel Türkiye ye karşı? helenoturkismi yine Yunan saçmalığı.
  • melihslx kullanıcısına yanıt
    Mantıken baktığımızda hem büyük devletlere sus payı hem de bi legal çerçeveye oturtma.
    Paradox bu konulara dikkat eder, sorun olacağını sanmıyorum

• Man of the Guns ve La Resistance DLClerini yeni aldım da ben Türkiye'yi alıp Almanyayla beraber SSCByi rahat bitirebiliyordum ama bu dlcleri yükledikten sonra hiç yapamadım bunu baya güçlendirmişler sanırım müttefik devletleri, sanki gerçek olay akışını gerçekleştirmek için yapılmış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 16 Eylül 2020; 19:56:9 >
  • Sonunda Türkiye'yi içeren bir DLC geliyor

• BU NEDİR AGA MÜTHİŞ DURUYOR
    Hearts of Iron IV (2016) [ANA KONU]

Keşke hemen çıksa

https://forum.paradoxplaza.com/forum/threads/hoi4-dev-diary-turkey.1426547/

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    15 Ekim çok geç keşke direk çıksa.

• Sondaki askerleri tıraş etmişler. Baya tepki gelmiş galiba. Hearts of Iron IV (2016) [ANA KONU] 

• https://store.steampowered.com/app/1348660/Hearts_of_Iron_IV_Battle_for_the_Bosporus/

18,50 liraya çıktı

• Turan kurmak çok zor geldi nedense. World Conquest yapmak çok zor. 20 bin uçakları olunca insan deliriyor.

• Oyun çok bozulmuş. Uçaklar kayboluyor,Axis saçma sapan davranışlar yapıyor, faction dismantle edemiyorum falan derken

Turan'ı kurdum. Ama oyunun bozukluğu yüzünden uzun sürdü. Allies'a katılmıştım. Allies'ı ele geçirdim ve faction'dan herkesi kovmama rağmen Allies'ı dismantle edemedim.Bu yüzden oyunu demokratikmiş gibi oynamak zorunda kaldım. Malum İran,Iraq'a da ihtiyacınız var bu yüzden oyun çok uzadı. Aslında daha da erken alınırdı ama Allies ile erkenden savaşmaya nedense korktum. Aslında Allies çok güçsüz ve beceriksiz bir işe yaramadıkları gibi daha da berbat ediyorlar oyunu.

Bu arada Eğer Turan kuracaksanız kesinlikle historical oynamayın. Ben oynadım pişman oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 17 Ekim 2020; 23:55:16 >

• yeni güncellemede türkiyenin focus ağacının ilk kısmı 175 gün kısalacakmış, çok uzun sürüyordu zaten. bazıları da yazdığı bonusları vermiyor, bunlar da düzeltilir

• hoi4 son sürüm crackledim arkadaşımla online oynuyorum fakat benim upload hızım yetmediği için oyun hızı çok düşük oluyor. Arkadaşımın upload hızı iyi ama o kurunca bilgisayarı kötü olduğu için oyun yine hızlı ilerlemiyor. 1 gün 30 saniyede falan geçiyor arkadaşımla oynamayı bıraktım ama birileriyle oynamayı çok isterim. Varsa oynamak isteyen mesaj atsın haberleşelim.

• Steamdan oyunu satın aldım bende yakın bir tarihte. Oynamak isteyen varsa beraber oynayabiliriz. Çok çok iyi değilim ama fena da sayılmam.

• 3-4 focus var bunun için. Fakat bence hiç uğraşmadan ayaklanmalarına izin ver onları yok et sonra core oluyor.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.