Şimdi Ara

Hearthstone iPhone mobil veri ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone telefonda heartstone oynuyorum mobil veriden oynadığım zaman 15 dk süren bi oyun 400 mb veri kullandı biraz fazla değimi acaba bi yanlışlık olabilirmi ne kadar veri kullandığını ölçen arkadaşlar varsa paylaşabilirmi acaba (yüzde 4 şarj tüketti )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android kullanıyorum, bir saate yakın oynadığımda 3-4 mb kullanıyor. Muhtemelen siz oynarken bir şey güncelledi.

Iphone'a pek aşina değilim fakat ayarlar kısmında "mobil veri ile güncellemeyi kapat" tarzı bir ayar vardır kesinlikle. Ona bir bakın derim.

• Bende çok şaşırdım acaba nasıl veri dolaşımı yükseldi iOS kullanan arkadaşlar ayarlarını bilen varmı acaba

• Ayarlar-itunes ve AppStore-güncelleme için hücresel veriyi kullan kapalı

Kısaca bu ayarı yaparsanız mobil veriden güncelleme yapmayacaktır. Herhangi bir güncelleme olmuş ise size bildirim gelmesi gerekir(tabi açıksa)

AppStore dan güncellenen programların tarih ve saatlerini kontrol edebilirsiniz. Böylelikle herhangi bir güncelleme olup olmadığını görebilirsiniz.

Olması düşük ihtimal ama kişisel erişim noktanız açık kalmış olabilir ve telefon tarafından bilinen bir cihaz bağlanarak başka bir cihaz üzerinden kullanmış olabilirsiniz.

Aklıma gelen başka bir durum yok malesef ve bu kadar çok mb gitmesinin bencede hearthstone ile bir alakasının olduğunu düşünmüyorum ciddi anlamda çok az internet kullanmakta

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.