Şimdi Ara

Hearthstone gereksinim ACİL !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar acilen yardımınıza ihtiyacım var bu pc hearthstone unaçar mı ?

Dell inspiron 1300 marka

2 gb ram
    İntel graphics media accelerator 900 varmış
    Hearthstone gereksinim  ACİL !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TillLind3mann -- 30 Ağustos 2017; 23:54:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tost makinesine indirsen o da açar sen rahat ol.

• Hocam satın alacağım o yüzden konu açtım, gerçekten alayım mı bu laptopu açar mı ? Bıktım telefon dan oynamaktan :( kesin bir cevap bekliyorum lütfen

• Up uppp

• Intel Graphics Media Accelerator 950 olan eski Acer notebook var bende de sansa bak ki daha 2-3 gun once Hearthstone kurdum bu bilgisayara.

Notebook un ram ini tam hatirlayamadim sonra ekli olarak 1.5-2 GB RAM i var ama hic guzel degildi Hearthstone performansi onu soyleyebilirim.

Aslinda oynaniyor ama ram yetersiz kaliyor sanirim oyun gec yukleniyor bazi grafik kaplamalarinda hata oluyor oyun girisleri cikislari uzun bekletiyor.

Animasyonlar yoruyor biraz bilgisayari akici olmasa da oynanir ama savas girisi ve cikisi gercekten yavas. Ben dayanamadim pek. Bence alma biraz daha iyi bi notebook bulursun 3 GB RAM olsun en azindan.

• sistem gereksinimleri zaten 2 gb yetiyor hearthstone a bana kalırsa ekran kartı ve işlemci yetmiyor

• 80 liraya satıyor adam 200 den 80 liraya düşürdüm napayım almasam mı ?

• Uppp

• Adamla konus kursun oyunu. Hatta ugrasmasi icin acilirsa 100 lira vereyim de.

• Şimdi laptop haliyle eski ve fan sisteminde bir sürü sıkıntı yaratacağı bir gerçek. Bu da oyun oynarken cihazın ısınıp kendini kapatması anlamına gelebilir. O yüzden bu bir sıkıntı ve bunu öğrenmenin bir yolu olacağını sanmıyorum.
  • hocam aldım bu pc yi kırdım 80 lira çöpe aralık ta oyun pc si alacağım haberi gelincd 3 ay bekler bu tezil pc ile beklemem ana dedim parçaladım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.