Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
12
Favori
49.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben devletimizi destekliyorum. Pkk ile her türlü mücadeleye evet. Ama bu demek değil ki hükümetin yaptığı her şeyi destekliyorum. Farklı konular.
  • her seçim %50 oy alan Erdoğan yargılansın diye her gün kıçını yırtıp, %10 oy almış bir partinin terörist destekçisi milletvekilleri içeri alınınca "seçilmiş vekiller, demokrasi ((" diye ağlayan adama vatan haini denir. Konuda bolca "zamanında kol kola geziyorlardı önce onlar yargılansın" diyen şerefsiz mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ Tutuklandı !!!

http://www.yenisafak.com/gundem/demirtas-ve-figen-yuksekdag-tutuklandi-2558827

As bayrakları as as as...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 4 Kasım 2016; 16:53:32 >

• Hay allah doğruymuş, o zaman dans

• Gooooooooooool selo ve Figen yosmasi tutuklandı

• Ne mutlu Türküm diyene...

• Düşünsenize Erdoğan gerçekten idamı getiriyor ilk idam edilen demirtaş oluyor
  • Naber lan selo, figo ?
  • GOLLLLLLLLLLLL
  • TÜRKİYE-6
    kürdistan hayalı olan hdpkk-0
    Goller:idris baluken, selo,fiko ve ismini bilmediğim diğer hainler (kk)
    Edit:Maç hala devam ediyor hadi Türkiyem 10-0 bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf2022akif -- 4 Kasım 2016; 17:0:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Tekrar ediyorum, Kışanak'tan tutun da Cumhuriyet gazetesine yapılanlar BAŞKANLIK SİSTEMİ için.

Hatırlarsanız darbe girişiminden sonra RTE'ye ve başkanlık sistemine destek %67'ye fırlamıştı. Ama sonrasında düşüşe geçmişti.

İşte bu yapılanlar o desteğin sürmesi içindir. Hiçbir muhalif, özellikle de milliyetçiler AKP'nin bu operasyonlarına kanmamalı.

Gözünüzü açın. 2010 referandumunda yetmez ama evetçilikle sempati kazandılar. Şimdi de kürtçülere operasyon yaparak sempati kazanmaya çalışıyorlar.

Bu operasyonları hukuk devleti olmak adına ben de destekliyorum ama sakın buna kanıp başkanlığa evet demeyin.

operasyonlar ermenilere yapılıyor kürtlere değil. Bunları yazdığına göre muhtemelen sende ermenisin.

• selocan tutuklanmıs beyler
  • Oleey bee tutuklanmışlar
  • O zaman

(bkn:GG,WP)
  • Sırrıyı da tutuklasalardı çok iyi olacaktı

• Meydanı boş bulup çok atıp tuttular, şükürler olsun bu vatanın sahipsiz olmadığını gösterdiler. Devamı gelir inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 4 Kasım 2016; 16:58:3 >
  • Hocam 6 oldu tutuklu sayısı 6 :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 4 Kasım 2016; 16:58:21 >
  • Pkklıları yakalıyorlar da bu dolara ne oluyor 3.16 oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de partileri kapatılırsa mutluluktan uçarım

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.