Şimdi Ara

Hdmi Kablo ile Görüntü Aktarimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yarin bir laptop alicam fakat kafama takilan bir soru var.Bu bilgisayarin ekran çözünürlüğü full hd degil, ama benim simdi kullandigim bi ekranim var o full hd.Simdi ben bu laptopu benim ekrana hdmi kablosuyla taksam full hd goruntu alabilir miyim?

Diger sorumda ayni islemi full hd bi tv ye yaptigimda ekran hd olur mu?

Bu konuda yorumunuz nedir? Deneyenler var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Laptopta hdmi cikid varsa olur

• quote:

Orijinalden alıntı: *666*

Laptopta hdmi cikid varsa olur

Aynen hocam var hdmi cikisi.Yani bu islemi sadece film izlerken yapicam.Laptopu alacagim yerdeki kisiler tvde alirsin hd fakat diger ekraninda alamazsin dediler ama onlarda emin olamadi.

Sonucta benim diger ekranin hd ozelligi var ama bilgisayarin boyle bir ozelligi olmayinca nasil aktarir diye merak etmistim. Tesekkurler bilgi icin.

• Hdmi ile bagladigin cihazin cozunurlugu ne ise o cozunurlukte kullanirsin olmaz diyen halt etmis

• quote:

Orijinalden alıntı: mak07

quote:

Orijinalden alıntı: *666*

Laptopta hdmi cikid varsa olur

Aynen hocam var hdmi cikisi.Yani bu islemi sadece film izlerken yapicam.Laptopu alacagim yerdeki kisiler tvde alirsin hd fakat diger ekraninda alamazsin dediler ama onlarda emin olamadi.

Sonucta benim diger ekranin hd ozelligi var ama bilgisayarin boyle bir ozelligi olmayinca nasil aktarir diye merak etmistim. Tesekkurler bilgi icin.

oluyor bende eski bir dizüstü var hdmı çıkışlı led tv ye aktarım yapıyorum sıkıntı olmuyor ama dizüstündeki ekran kartı güçsüz olduğu için görüntüyü ful hd yapınca çok kasıyor dizüstü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.