Şimdi Ara

HDD sorunu yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yaşadığım bir problemle ilgili yardım isteyecektim.
    Yeni anakart,ekran kartı, cpu, kasa ve ram aldım.Bu bileşenlerin yanında eski hdd mi ve dvd rom umu kullanacağım.Aldığım sistemin bütün donanım parçalarını yerlerine taktım, fakat pc yi başlattığım zaman windows başlatılıyor yazısı geliyor ve windows simgesi tam oluşmaya başlayacakken bilgisayar kapanıyor baştan başlıyor.Daha sonra windowsu olağan şekilde başlat ve sorun algılama, giderme gibi 2 seçenek geliyor karşıma.Sorun giderme ye bastığım zaman uzunca bi süre sonlanmadan sorun arıyor ve iptal de edemiyorum.Acaba sorun anakartın hdd yi tanımamasından olabilir mi ? Eğer öyleyse ne yapmam lazım ? Yada başka bi problem olabilir mi ? Aynı hddyi eski kasama bağlayınca sorunsuz windowsu açabiliyorum.yeni aldığım anakart " Foxconn A7DA-S 3.0 AMD 790GX AM3 Soket DDR3 ATX Anakart "

Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler...

• Eski kasanizda anakart chipseti nedir işlemci nedir? aynısı degilse acmanız oldukca zor. makine degistigi zaman genelde format atilir uyumsuzluk cikarmasin mavi ekrana dusmesin diye..
  • eski anakartım gigabyte ga-vm900m, işlemcimde intel 2160 1.8 ghz
  • eeee acmaz tabi. yedek alip format atin. hayirli olsun yeni sisteminiz.
  • hmm teşekkürler yardım için ozaman yeni kasaya bağlayıp hemen atayım formatı ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.