Şimdi Ara

HDD Işığı Yanıp Sönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeniden merhaba.. Yeni aldığım HDD "Samsung 160 GB-Sata" ile başım dertte.. Hdd ışığı sürekli yanıp sönüyor.. Bilgisayarı defalarca formatladım.. Tüm programları kapattığım halde yanıp sönüyor..Bunun nedeni ne olabilir ?

• Merhaba Sadece hdd ışığı yandığı için mi defalarca format attınız.

Hdd ışığının kablolarının anakartta ki bağlantısının doğruluğunu kontrol ettiniz mi?
  • selam.. daha önce bir problem yoktu.Yeni aldığım HDD yi de makinaya taktıktan sonra bu sorun oluştu.. Ve Sata Hdd ışık yanıp söndükçe ses veriyor yani normal hdd sesi çıkarıyor ,sürekli işlem yapıyormuş gibi..
  • Ses veriyor derken çok mu ?

İlk sorum:sadece bu ışık yüzünden mi defalarca format attınız.
    Arka planda çalışan birşeyler olabilir mi ? ctrl+alt+del yaparak kontrol edebilirsiniz.
    Virüslü bir xp cd si kullanmış olabilirsiniz.
  • Ses normal bir şekilde..Yani sanki Hdd işlem yapıyor sesi ama çok az.Işık ta onunla beraber yanıp sönüyor...Sistemi HDD üzerine yeni kurdum dolayısıyla altta çalışan herhangi bir program yok..Henüz yüklemedim..
    Format atmamnın nedeni belki bir çözüm olabilir düşüncesindeydi yani ışık yanıp sönmesini belki çözümlerim diye attım..Her zamanki kurduğum XP cd olduğu için problemin cd den kaynaklandığını düşünmüyorum.. Bad Sector mü var acaba ? Bad Sector mu oldu HDD ! ama yeni aldım ! nasıl olur ki..
  • yok mu yardım eden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.