Şimdi Ara

HDD dosyalarından ses gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında konu çok ilginç geldi bana. :) Yarım saat önceye kadar birşey yoktu, birden ses gitti. Bilgisayarda ki müzik dosyalarını açtım ama çalmıyor. Winamp açıyor ama yürütmüyor?! Acaba ses kartına mı bişey oldu dedim. Youtube'dan müzik açtım ses geliyor. Oyuna girdim oyunda da ses yok. Kısaca harddiskten ses çalmıyor. Sadece windows sistem sesleri ve browserdan açtığım videolardan ses geliyor. Umarım sorunumu anlatabilmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz.h

Aslında konu çok ilginç geldi bana. :) Yarım saat önceye kadar birşey yoktu, birden ses gitti. Bilgisayarda ki müzik dosyalarını açtım ama çalmıyor. Winamp açıyor ama yürütmüyor?! Acaba ses kartına mı bişey oldu dedim. Youtube'dan müzik açtım ses geliyor. Oyuna girdim oyunda da ses yok. Kısaca harddiskten ses çalmıyor. Sadece windows sistem sesleri ve browserdan açtığım videolardan ses geliyor. Umarım sorunumu anlatabilmişimdir.

HDD dediğin harici disk mi yoksa bilgisayarın diski mi? Ve sistemin nedir? Windows 7 ise winamp açıldığı zaman sağ alttan ses karıştırıcısından ses durumunu kontrol eder misin?
  • quote:

Aslında konu çok ilginç geldi bana. :) Yarım saat önceye kadar birşey yoktu, birden ses gitti. Bilgisayarda ki müzik dosyalarını açtım ama çalmıyor. Winamp açıyor ama yürütmüyor?! Acaba ses kartına mı bişey oldu dedim. Youtube'dan müzik açtım ses geliyor. Oyuna girdim oyunda da ses yok. Kısaca harddiskten ses çalmıyor. Sadece windows sistem sesleri ve browserdan açtığım videolardan ses geliyor. Umarım sorunumu anlatabilmişimdir.

http://www.gezginler.net/indir/kmplayer.html
    indir kur..ardından diskteki arşivlerin birini aç sağ tık birlikte aç.altta varsayılan proğramı seç (oradan km playeri seç) sonra istediğin müzik-resim-videoyu km playerden seyret..başka sorun olursa haber ver yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: ycp322

quote:

HDD dediğin harici disk mi yoksa bilgisayarın diski mi? Ve sistemin nedir? Windows 7 ise winamp açıldığı zaman sağ alttan ses karıştırıcısından ses durumunu kontrol eder misin?

bilgisayarın diski, Windows 8 işletim sistemi. Baya bi uğraştım çözemedim. En son format attım, şimdi problem kalmadı. Realtek ses yöneticisiyle ilgili bi problem olduğunu düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.