Şimdi Ara

hd7650 ile intel iris hakkında soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merak ettiğim konu üzerine hiç bir yerde cevap bulamadım kendi başıma ve bilgisi olan arkadaşlara sormak için buraya yazıyorum. Beni sorum şu: Benim elimdeki lap topta hd7650 ekran kartı ve intel pentium cpu 2117u 1.80 ghz işlemci var. Ultrabook diye tasvir edilen i7 işlemcili ve iris pro birleşik ekran kartlı bilgisayarlarda elde edebileceğim performans şu anki bilgisayarımdan daha ı yüksek olacaktır? Mesela oyunlarda? Ya da asıl merak ettiğim; montaj programlarında görüntü işlemede ve export sürecinde daha iyi bir performans mı sunar, yoksa elimdeki paylaşımsız ekran kartlı bilgisayar mı daha iyi sonuç verir. Benim bilgisayarım 3 senelik bir bilgisayar. Daha taşınabilir ve pil ömrü daha uzun, ve daha performanslı bir bilgisayar arayışım neticesinde ultrabook bilgisayarlar ile ilgili böyle sorular takıldı aklıma. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. (Dikkatimi çeken bilgisayar lenovo yoga 900 olmuştu. Gerçi Lenovo şirketinin bilgisayarlarına yerleştirdiği adware yazılımları hala baki mi bilmiyorum. Bu konuda bilginiz ve tavsiyeniz olursa da seve seve kabulümdür).

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.