Şimdi Ara

HD2 ANDROID NAND CWM Kurulumu (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.711
Cevap
6
Favori
85.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • link2sd diye program vardı markette. bi araştır işini görür..
  • Recovery_5_150_5.rar verdiğiniz siteden inmiyor elinde olan varsa başka bir linkten yükleyebilirmi teşekkürler.
  • Recovery_5_150_5.rarlink kırık elinde olan başka bir siteden yükleye bilirmi lütfen yardımcı olumusunuz teşekkürler.
  • Arkadaşlar Allah Aşkına bi yardın edin deli oldum...

HTC HD2 ' de 2.3.7 TyphooN Rom CM7 Kullanıyorum 3.8.9

Fakat sorun şu , Ne yaptiysam düzeltemedim ; Telefon caliyor ve bazen actigimda com.android.phone beklenmedik biçimde durduruldu diyor

ve bataryayi cikartip takmadanda düzelmiyor.. Rom'u yenıden kurdum rehberi komple silip yeniden düzelttim yine aynı
    Nolursunuz bi yardim edin.. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: memik27

Recovery_5_150_5.rar verdiğiniz siteden inmiyor elinde olan varsa başka bir linkten yükleyebilirmi teşekkürler.

ben upload ettim dosyayı kullanabilirsin

http://www.dosya.tc/server8/YASbei/Recovery_150M.rar.html
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1725640

ŞU Rom'u kullanan varmı daha once? Nasil bi rom?
  • pacman rom kullanıyorum gelen aramalarda ses cok dusuk çalıyor.ne yaptıysam sesi yükseltemedim.yardımcı olabilecek arkadas varmı
  • Arkadaşlar çok fazla bilgi sahibi değilim ancak araştırarak bazı aşamaları gerçekleştirdim.hspl ile spl 3.03 ten 2.08 e düşürdüm.magldr ile usb falsher seçeneğinide seçtim ancak daf ile android kurarken hata kodu (800) size too big hatası alıyorum.ne yapmam gerek acaba? yardımcı olabilirmisiniz?
  • arkadaşlar merhabalar 2. el hd2 aldım içinde energy rom var güzel ancak 4.2.2 stabil bir rom kurmak istiyorum cwm kurdum cihaza ad recovery ye giriyorum boot image header hatası alıyorum ve cwm ye geçemiyorum bunu nasıl aşabilirim..
  • [May 11, 2013][ROM][4.2.2][720p] NexusHD2-JellyBean-CM10.1 V2.2 [NativeSD
    bu romu deneyen oldumu?ben romu yükledim.yükleme bitip yeniden boot ettikten sonra htc yazısından sonra siyah ekranda kalıyor acaba nerde neyi yanlıs yapıyor olabilirim
  • Arkadaşlar son birkaç haftada eski yeni pek çok rom denedim. Çok hızlı ve stabil bir rom buldum ve ufak değişikliklerle şuanki antutu değerim 3900 eteklerinde.

Recovery menüsünden backup alıp restore edemiyorum, bütün romlarda sorun aynı. Restore aşamasında ya takılıyor ya da hata veriyor. Bu sorunuma yardımcı olanak olursa eminim 5000 leri zorlayacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAATURN

[May 11, 2013][ROM][4.2.2][720p] NexusHD2-JellyBean-CM10.1 V2.2 [NativeSD
    bu romu deneyen oldumu?ben romu yükledim.yükleme bitip yeniden boot ettikten sonra htc yazısından sonra siyah ekranda kalıyor acaba nerde neyi yanlıs yapıyor olabilirim

Aynen bende de aynısı oldu...Çözümü nedir arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkcrow7

quote:

Orijinalden alıntı: SAATURN

[May 11, 2013][ROM][4.2.2][720p] NexusHD2-JellyBean-CM10.1 V2.2 [NativeSD

Aynen bende de aynısı oldu...Çözümü nedir arkadaşlar

yüklediğiniz roma göre recovery bölümlemeyi yanlış yapıyor olmalısınız 5/200/5 gibi
  • Merhaba arkadaşlar,
    Telefonumu değiştirdiğim için HD2 boşa çıktı, satmayı düşünüyorum.
    Almak isteyen PM atabilir.
  • gaskiney kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de var kurulum tamamlanıyor ama açıldığında eski rom açılıyor bazende yeşil htc yazısı çıkıyor öyle kalıyor.
    Birde recovery bölümlemeyi ben anlayamadım ya kusura bakmayın. Verilen linklerde çalışmıyor sanırım indiremedim.
    Birde arkadaşlar Hometuşu + power tuşu+ ses tuşları na basarak girdiğimiz arayüz (sanırım boot menüsü oluyor) bazen açılmıyor direk açılıyor telefon neden olabilir bu??

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustaftr -- 16 Eylül 2013; 14:43:58 >
  • Ozy245 O kullanıcısına yanıt
    Hangi rom hocam o ?
  • pasalarinpasasi kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 2 aydır kullanıyorum tek sıkıntısı var performans monitor var içinde gelen onunla işlemci ayarı yaparsanız hız sorunları yaşıyorsunuz. kurduğunuz gibi kalsın hiç ellemeyin işlemciye en temizi.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2235043
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozy245

Muhtemelen 2 aydır kullanıyorum tek sıkıntısı var performans monitor var içinde gelen onunla işlemci ayarı yaparsanız hız sorunları yaşıyorsunuz. kurduğunuz gibi kalsın hiç ellemeyin işlemciye en temizi.

beceremedim bunu yav.recovery değerleri lazım sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJSELCUK

quote:

Linkteki konu başlığında yazıyor değerler, açıklamak gerekirse
    360 MB sistem için , 5 MB Cache
    Sd kart üzerinde 2 GB EXT4 alan gerekli formatlarken default cluster olmasına dikkat edin / sd kart üzerinde en az 256 MB swap alanı / ve dosyalarınızı kullanabilmeniz için FAT32 alan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DJSELCUK

quote:

Linkteki konu başlığında yazıyor değerler, açıklamak gerekirse
    360 MB sistem için , 5 MB Cache
    Sd kart üzerinde 2 GB EXT4 alan gerekli formatlarken default cluster olmasına dikkat edin / sd kart üzerinde en az 256 MB swap alanı / ve dosyalarınızı kullanabilmeniz için FAT32 alan

onlarda bi sorun yok, hd2 android toolkit ile bir yere kadar yaptım herşeyi.sonra ad recovery olayını Recovery_5_230_8 programı ile yaptım ama orda her rom için gereken flash.cfg bilgilleri gerekti.bu işlemi toolkitle beceremedim..

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.