Şimdi Ara

HD TV Versiyonları Yasalmıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar merhabalar özellikte yabancı dizi izleyenler bilecektir

Orneğin Walking Dead Dimension HDTV gibi sürümleri yasalmı oluyor. TW-WEB DL nin yasal olmadığını daha yeni öğrendim saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayako -- 22 Şubat 2014; 18:11:34 >

• Web-dl yasal bildiğim kadarıyla itunes üzerinde yayınlanıyor
  • Hocam itunes üzerinden para ile satılıyormus beleşi yasal degil maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasal olmasa ne yazar?
  • Hocam sordum sadece korsan kullanmama ya çalışıyorum bu yüzden araştırıyorum.
  • Mayako M kullanıcısına yanıt
    Hiçbir versiyonu yasal değil diye biliyorum. Çeşitli yerlerden satın alınabiliyor TR Itunes da yok ama ABD Itunesdan satın alıp izleyebilirsin.

Not:Tr hesap abd store da geçersiz.Birde season pass satın alabilirsin daha uyguna geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 22 Şubat 2014; 21:36:21 >
  • Yasal olsun istiyorsan ya sezonların dvd-bluraylerini alıcaksın yada web-dl versiyonlarını anlık satın alacaksın.HDTV neden yasal olsun sonuçta adamların izleyici kitlesinde bulunmuyorsun onların reklamlarını izleyip reyting kazandırmıyorsun + olarak zaten hdtvde reklamda yok.
  • Peki hocam bu HDTV olayı ücretli bir sistemmi dir yani aylık para ödememiz mi gerekiyor? Tv yi açıp uydudan direk izlenmiyormu?

Yerel bir kanalda ücretsiz olarak gösteriliyorsa neden yasal olmasınki hocam hangimiz dizi aralarında reklam izliyoruz :) Konu fazla dallanıp budaklanmadan ben sadece bu HDTV olayı üyelik sistemi gerektiren mi yoksa herkese açık bir sistemmi bilmiyorum ve bunu merak ediyorum
  • HDTV olayı tvde canlı olarak yayınlanırken adamalar kayıt kartları ile diziyi kayıt ediyorlar(lol dimenson gibi gruplar) tabi reklamlara girince kayıttan çıkartıyorlar reklamları dizi bitince reklamları kesilmiş sadece 40-55 dklık dizi kısmını paylaşıyorlar.HDTV olayı bu.Hatta şöyle izah edeyim yabancı kanalların sitelerinden bile izleyemiyorsunuz o ülkede olmadığınız için.Buyrun kendiniz bakın http://www.fox.com/watch/157063235631 http://www.cwtv.com/cw-video/beauty-and-the-beast/ Sadece amerika üzerinden izlenebilir diyorKanallar ücretsiz gösteriyor fakat reyting olayı varya adam diyorki benım kanalımı cuma günü akşam 8-10 arası 10milyon kişi izliyor.Buna göre reklam vs gelirleri oluyor.Hdtv üyelik vs istemez siz amerikada yaşıyorsunuzdur tv kayıt kartı alıp diziyi kayıt edip paylaşırsanız olur size hdtv

• Hocam cok tesekkür ederim yanitlariniz icin..bluray ve web-dl yi bırakıp hdtv versiyonlarına yönelicem artik cok büyük bi sıkıntı yokmus yok amerika vatandaşı falan hikaye geldi bana bluray versiyonu gibi tehlike arzmetmiyorlar benc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.