Şimdi Ara

Hd Tv kartı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar son bir haftadır internet sitelerinde dolaşıyorum ama net bir cevap alamadım tv kartı almayı düşünüyorum.
    digital olup uydudan izlemek için ne önerirsizin yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. şifre çözmede hangisi en iyi şifreli kanalları izlemek için ek bir aparat almama gerek varmı yoksa sadece tv kartı programları ile çözülebiliyormu ? yardım pls. son sorum justin.tv gibi kanallara tv kartı ile mi yayın yapıyorlar gerçi engellendi izleyemiyorum ama lütfen acil cevaplarınızı yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: reqius

arkdaşlar son bir haftadır internet sitelerinde dolaşıyorum ama net bir cevap alamadım tv kartı almayı düşünüyorum.
    digital olup uydudan izlemek için ne önerirsizin yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. şifre çözmede hangisi en iyi şifreli kanalları izlemek için ek bir aparat almama gerek varmı yoksa sadece tv kartı programları ile çözülebiliyormu ? yardım pls. son sorum **** gibi kanallara tv kartı ile mi yayın yapıyorlar gerçi engellendi izleyemiyorum ama lütfen acil cevaplarınızı yardımlarınızı bekliyorum

Alınabilecek kart SkyStar Hd2. Ankara Konya sokaktaki Technisat ithalatçısı Kaya Center dan alınabilir. Şifreleri çözmeye gelince kart paylaşım dışında şifre çözme olayı kalmadı. Senelik 100 -150 TL verilip yabancı platformlar izlenebilir.
  • Teşekkür ederim ama çözenlerin hepsi para mı veriyorlar senelik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reqius

Teşekkür ederim ama çözenlerin hepsi para mı veriyorlar senelik ?

Bende almayı düşünüyorum ondan araştırmıştım. En son aşağıdakli fiyatları buldum.

[ HOTBİRD PAKET SERVER 6 AYLIK 50TL ] [ HOTBİRD PAKET SERVER 12 AYLIK 90TL ]
    DERECE

UYDU

PAKETLER
    13.0°E Hot Bird 6 [Orange] [Cyfrowy Polsat] [Bis] [N] [Sky Italia] [Nova] [Cyfra +] [Srg Swiss] [Hrt] [Free-x]
    [Sex view] [Satisfaction] [Art] [Sex ON Packet]
    9.0°E Eurobird 9A [Redlight ] [Mct]

[ FUL PAKET SERVER 6 AYLIK 150TL ] [ FUL PAKET SERVER 12 AYLIK 250TL ]
    DERECE

UYDU

PAKETLER
    39.0°E Hellas Sat 2 [Bulsatcom] [Dolce]
    36.0°E Eutelsat Sesat & W4 [MultiChoice Africa] [NTV Plus] [Poverkhnost Plus] [Tricolor TV] [HiTV]
    28.2°E Astra 2A/2B/2C/2D & Eurobird 1 [Sky UK]
    26.0°E Badr 6 [CanalSat Maghreb]
    25.5°E Eurobird 2 [Orbit Network]
    23.5°E Astra 1E,1G/3a [TOPP] [CanalDigitaal] [CS Link] [SkyLink] [Kabel Deutschland]
    19.2°E Astra 1H/1KR/1M/1L [ORF Digital] [UPC Direct] [CanalDigitaal] [CanalSat France] [Premiere] [Digital +] [TV Vlaanderen Digitaal ] [ Orange ]
    16.0°E Eutelsat W2 [Parabole Océan Indien] [CanalSat Réunion] [ITV Partner] [Total TV] [DigitAlb]
    13.0°E Hot Bird 6 [Orange] [Cyfrowy Polsat] [Bis] [N] [Sky Italia] [Nova] [Cyfra +] [Srg Swiss] [Hrt] [Free-x]
    [Sex view] [Satisfaction] [Art] [Sex ON Packet]
    9.0°E Eurobird 9A [Redlight ] [Mct]
    4.8°E Thor 2 & Sirius 4 [Viasat] [Akta Satelit] [Viasat Ukraina]
    0.8°W Thor 3/5 [Focus Sat] [Canal Digital] [Digi TV]
    4.0°W Amos 2/3 [Boom TV] [T-Home]
    7.0°W Nilesat 101/102 [ADD] [Showtime]
    30.0°W Hispasat 1C/1D [Meo] [Digital +] [TV Cabo]
  • paketleri nerden nasıl temin edebilirim ? kart modülü almama gerek yoktur inşallah hotbird uydusunundaki herşeyi izlemek istiyorum ben hangi paketi almam gerekir ? bu arada SkyStar Hd2 araştırdım güzelmiş onu alacağım galiba. çok soru soruyorum ama cevapları bulamıyorum kusura bakma..
  • Ben Vaner Uydu firmasından araştırdım.
    Burdan sonrası artık yasak sanırım.
  • arkadaşlar başka tavsiyesi olan yok mu ?
    SkyStar Hd2 herkes beğeniyormu yada aver nasıl yorumlarınız bekliyorum..
  • Bende AverMedia A700 var ama HD değil. Kaç saattir progdvb emu programları ile ITV partner' platrofmunun şifrelerini kırmak için program &hex key arıyorum ancak bi sonuca varamadım. Avermedia karta gelince progdvb de hiç sorun çıkartmayan tek kart diyebilirim. Kumandasındaki VCR tuşları ile AverTV programına Divx atıp film izleyebiliyor, ileri geri alabiliyorum veya durdurabiliyorum. Kumandasındaki fonksiyonlar sayesinde bir nevi DVD Player gibi kullanabiliyorum. Skystar2 de VCR özelliği yok, HD versiyonunda varsa bilemem. Şifre kırmaya gelince BISS gibi basit şifreli programları izlediğim oldu ama Digital platformları kırmayı denediğimde bir sonuca ulaşamadım. Skystar2 de kullandım. ProgDVB'nin kıllık yaptığı tek kart diyebilirim. Bİrkaç versiyonu Skystar2 ile uyumlu (BDA driver'ı skystar için içinde geliyor). Diğer çoğu versiyonu SS2 de sıkıntı yarattığını belirtmeliyim.
  • AtoBaba şu Digital Platform paketlerinden biraz daha bahseder misin? Gerekirse ücret öder izleriz ancak Modül veya Kart gerekiyor mu yoksa HEX key falan mı veriyorlar ?? AverMedia'da izlemek istiyorum da bizi biraz daha bilgilendirirsen seviniriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.