Şimdi Ara

hd kamera tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde canon 550 d var. onunlada video çekiyorum ama ben ufak bir şey istiyorum. heryere rahat taşıyacagım, mini bi kamera, aksiyon kameraları tavsiye edenler var. ama bu konuda da çok fazla bilgim yok genel olarak gezdigim yerleri, ailemi, önemli özel günler vs.. bu tarz şeyleri çekmek istiyorum. görüntü ve ses kalitesi gerçekten iyi ve tatmin edecek ve fiyat olarakta makul seviyelerde yani 500 tl geçmesin farklı fiyat aralıklarındaki önerilere açıgım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berrakk -- 15 Ocak 2019; 13:41:33 >

• .........
  • şu zamanda sıradan bi kullanıcı için cep telefonu her işi görebiliyor.al bi 32-64 gb hafıza kartı devam et.yazılım olarak open camera yı kullanabilirsin.

görüntü ve ses kalitesi gerçekten iyi ve tatmin edecek ve fiyat olarakta makul seviyelerde yani 500 tl geçmesin

yıllardır bu minimalde istekler duyuyorum.yanlış anlamada 2000 tl harcarsın şöyle ,minik olması açısından,aynasız bi makina alayım desen.yada hiç olmadı toshiba cameleo p10 al ikinci el.el kadar bişey.zoom yok.1080p video kaydı yapar.gündüz çekimleri güzeldir.düşük ışıkta batırır
  • bu arada ek olarak samsung hmxq10 kamera da kullandım.10/20 x optik zoomlu modelleri var.32 gblik bi kartla kullanmanı tavsiye ederim.oto odaklamalı ve güzel de yapıyor bu işi.motor sesi vb çıkmıyor.bence kötü yanı batarya kapasitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

bu arada ek olarak samsung hmxq10 kamera da kullandım.10/20 x optik zoomlu modelleri var.32 gblik bi kartla kullanmanı tavsiye ederim.oto odaklamalı ve güzel de yapıyor bu işi.motor sesi vb çıkmıyor.bence kötü yanı batarya kapasitesi.
    iyi forumlar size bir sorum olacak ONY86 samsung hmx-q10 kullanmışsınız.Bir iki gün önce bende bu kameradan satın aldım ama bir sorunum var kameradaki tarih ve saat ayarlarını yapmama rağmen kayıt esnsında tarih ve saat görünüyor fakat çekilmiş videolarda oynatımda tarih ve saat görüntülenmiyor bu kameralarda bu özellik yokmu benmi ayarlıyamıyorum bilmiyorum cevaplarsan memnun olurum saygılar.Çekilmiş videolarda tarih ve saati nasıl ekleyebilirim bu benim için önemli.
  • TEKNİSYEN43 T kullanıcısına yanıt
    merhaba bildiğim kadarı ile video üstüne tarih saat gömemiyor.sadece kendi ekranı üstünde gösteriyor.çekilmiş videolara tarih saat eklemek için hitfilm express gibi ücretsiz bir yazılım ile yazı katmanı ekleyerek yapabilirsin.örneğin 1920*1080 boyutunda tarih vb bilgiler yazan arka tarafı transparan bir şablon psd vb hazırlarsın.video düzenleyici programda koyarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

merhaba bildiğim kadarı ile video üstüne tarih saat gömemiyor.sadece kendi ekranı üstünde gösteriyor.çekilmiş videolara tarih saat eklemek için hitfilm express gibi ücretsiz bir yazılım ile yazı katmanı ekleyerek yapabilirsin.örneğin 1920*1080 boyutunda tarih vb bilgiler yazan arka tarafı transparan bir şablon psd vb hazırlarsın.video düzenleyici programda koyarsın.
    İlgin için teşekkür ederim .Fakat anlamadığım şu bu kamera madem bu işi yapamıyor bu kameradaki tarih ve saat ayarı ne için gerekli ne işe yarıyorki ekranda kayıt sırasında görünse ne olur görünmese ne olur saygılar.
  • TEKNİSYEN43 T kullanıcısına yanıt
    Elektronik cihazların hemen hepsi saat tarih tutar. Dosya bilgilerine bu kaydedilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.