Şimdi Ara

HD iron 883

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu motordan alıyorum. Haftanın 3-4 günü kullanabilirim ama aklımda eski model ama modifiye edilmiş bir motor takıldı. Ne yapsam bilemedim ustalardan bi yardım?

• twin pedal kullanıcısına yanıt
    Grunge dinleyen harleye binmesin, sen o ne olduğu belirsiz motoru al.
  • Eski motor da harley hocam.
    883r mı?
  • Dyna.
    Kaç model ki? Attan inip hastalıklı eşeğe binmiş gibi olcaksın. Iron parasının bi kuruşunu hak etmeyen leş bir motor.
  • 98.

iron yorumlarında çok iyi diyen var kötü diyen var kendim bi gidip bakmam lazım herhalde.
    Street 750 yi bekleyip onu almanı öneriririm o zaman. Çok iyi diyenin de kafasını yaşamak istiyorumi nerde diyolar onu ya link var mı? Diyenler test sürüşünde 100 cclikten inip binenlerdir diye düşünüyorum. Sen bi 883 e bin, ardından bir de 1200 e bin ne dediğimi çok iyi anlayacaksın.
  • https://eksisozluk.com/harley-davidson-iron-883--2248879?p=2 burda yazmışlar bir de altın elbiseli adamın bir programında övdü baya.

750 dediğini yeni görüyorum bugün bide yamaha xv 950 abs gördüm 2. el bi dükkanda o da hoştu.
    Barkın ın önceki videosunda aynı motoru yerin dibine soktuğu düşünülürse, bu videodan önce HD İzmir ona bi sakal atmış muhetemelen, o da incelemesini ona göre yapmış. Öyle bir motor alcak olan kişinin sadece aea videosuna bakıp da karar vermesi düşünülemez elbette.

Tam yamahayı söyleyecektim, ağzımdan aldın. Motorda hem abs var, hem fiyatı daha uygun, hem de genel donanımı, kalitesi daha iyi. Street 750 nin kafa grenajını ben hiç beğenmiyorum, sen de aynı fikirdeysen en uygunu yamaha.

Street 500 ü de getirmediler ayıp!
  • Kataloğunu verdiler Yamaha'nın netten de baktım fazla kullanan yok fakat çok güzel görünüyordu. Bayideki çalışan torku iron dan daha yüksek falan dedi 25 fiyat çekti araştırayım bi onu.
  • Selamlar,İronun arka lastiğini geniş tabanlı yapmak istiyorum fabrika lastiği 150/60/17 bunu 240 /45-50/17 yapabilirmiyiz arka çatal aralığına sığarmı?ustalardan yardım.

malum arka lastiği ince tabanlı ve 150 taban çirkin gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerkut

Selamlar,İronun arka lastiğini geniş tabanlı yapmak istiyorum fabrika lastiği 150/60/17 bunu 240 /45-50/17 yapabilirmiyiz arka çatal aralığına sığarmı?ustalardan yardım.

150 den 240 a çıkarmak lastiğin 9 cm genişlemesi demek bence bi servise danışın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selamlar,İronun arka lastiğini geniş tabanlı yapmak istiyorum fabrika lastiği 150/60/17 bunu 240 /45-50/17 yapabilirmiyiz arka çatal aralığına sığarmı?ustalardan yardım.

Şahin'e midibüs - otobüs lastiği takılabilirse (herhangi bir yeri ile oynamada) buna da takılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

quote:

Şahin'e midibüs - otobüs lastiği takılabilirse (herhangi bir yeri ile oynamada) buna da takılabilir.

Kişisel zevk meselesi ince taban hoşuma gitmiyor night rod yada breakout modelleride pahalı.Daha önce 210 tabanlı iron gördüm internette gayet hoş olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu aralar harley night rod modeline takılmış durumdayım. Arka lastiği 360 yapan var. Ön tekerler genelde standart ama bazıları ön tarafı da 240a kadar çıkartmış. Kullanımını çok merak ediyorum. Bir tane alıp zamanla modifiye etmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.