Şimdi Ara

HD i aldığım yere veremezsem?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yaklaşık bir 6 ay önce NT den 160 GB lık western digital HD satın almıştım. 1 hafta öncesine kadar gayet düzgün çalışıyordu ama geçen hafta sürekli temassızlık var gibi çıkarıp takma sesini çıkarıyordu otomatik kullanma menüsü geliyordu sürekli. kablosunu değiştirdim yine aynı problemi yaptı, başka pc ye taktım yine aynı. en sonunda dün aleti hiç görmemeye başladı. Ne zaman taksam USB aygıtı tanınmadı: Bu bilgisayara takılı USB aygıtlardan birisi çalışmadığından Windows aygıtı tanıyamıyor diye hata verip duruyor ve aleti görmüyor. USB sorun ve çözümleri konusuna baktım yardımcı olmadı. Şimdi ben bunu garantiye vermek istiyorum. 2009 a kadar garantisi var kontrol ettim. Aleti NT den aldım ama garanti belgesi Ankara'da kaldı ben İst.te okuyorum şu an. Buradaki NT de garanti belgesi veya NT den aldığıma dair bir fiş falan göstermezsem almaz sanıyorum. Bu aleti Kadıköy civarında garantiye nasıl verebileceğimi anlatacak bir arkadaş olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.