Şimdi Ara

HD 7990

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu linkteki en iyi kart hangisi ?

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=-1&IsNodeId=1&Description=hd%207990&bop=And&Order=RATING&PageSize=20

hiç bir bilgim yok ama powercolor daha iyi gibi geldi rating e göre en üstte o var

• en üstteki powercolor'un saat hızları biraz düşük.
    onun dışında bütün modeller birine benziyor.
    msi'da mlitary class bileşenler göremedim ,gigabyte'ın sitesinde de ultra durable yazmıyordu.
    sanırım hepsi referans tasarım bağlı kalmışlar.
    hangisi'nin garanti süresi uzun ve hangisinin garanti hizmetleri iyiyse onu alırdım.
  • En ucuzu alabilirsin.Amerikada tüm firmaların garanti hizmetleri iyi.Hepsi referans tasarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

En ucuzu alabilirsin.Amerikada tüm firmaların garanti hizmetleri iyi.Hepsi referans tasarım.

en ucuzu en üstteki; ama diğerleri boost 1000 mhz iken o 925 mhz 10 dolar ucuz diye alınmaz bence.
    en üstteki hariç herhangi biri alınabilir.
  • visiontek veya diamonds bayağı iyi markalar.
  • arkadaşlar daha fazla fikir alabilrsem harika olur orda en iyisi powercolor falan denmiş .s bi bildikleri vardır bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus'u öneririm diğerlerine göre. Fabrika çıkışlı 1000mhz. Bellekleri 1500'de kullanıyorum. Gpu'yu da voltajsız 1100 yaptım. Voltajla göklere uçurursun kartı.
  • B
    quote:

Orijinalden alıntı: onat22

arkadaşlar daha fazla fikir alabilrsem harika olur orda en iyisi powercolor falan denmiş .s bi bildikleri vardır bence

alınacak fazla fikir yok.
    hemen hemen hepsi aynı fiyata sahip hepsi de referans tasarım bu durumda tek tek kartları incelemek gerekiyor ama benim baktıklarrım
    aynı yapıdaydılar. yani marka ve 10 dolar haricinde pek fark yok gibi.
    yurtdışından alınacaksa firmaların global garanti anlayışına bakmak lazım.
    global garantide ise evga'nın (sadece nvidia üretir) iyi olduğunu biliyorum diğerleri nasıl hizmet verir pek bilemem.
    forumdaki çoğu kişininde o sayafadaki markaların yurtdışı hizmetleri hakkında detaylı bilgilye sahip olduklarını sanmıyorum.

ama forumdan @B.M.W ye sorabilirsin o yurt dışından kart getiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 7 Eylül 2013; 20:14:32 >
  • Hatta görece olarak powercolor diğer firmalardan kötüdür, asus veya sapphire tercih edilir benim gözümde. OC işi de şans olacaktır ama 7990ı fazla gıdıklamaya gerek yok diye düşünüyorum.

En çok kullanmak istediğim kartlardan biri. Nedense çok özel bir kart olarak geliyor bana. Amd nin kendini aştığı işlerden biri diye bakıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.