Şimdi Ara

HD 7970 GHZ Edition ve Diğerleri Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, aklıma bir soru takıldı. AMD'nin HD7970 GHZ Edition'u mu daha iyidir yoksa ASUS HD 7970 DC2T versiyonu gibi farklı şirketlerin en üst modelleri mi? Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HHunterx -- 25 Ağustos 2013; 21:29:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HHunterx

Arkadaşlar merhaba, aklıma bir soru takıldı. AMD'nin HD7970 GHZ Edition'u mu daha iyidir yoksa ASUS HD 7970 DC2T versiyonu gibi farklı şirketlerin en üst modelleri mi? Teşekkürler..

dcu2t herzaman 1 adım öndedir
  • KaGaNSaN K kullanıcısına yanıt
    Peki bir soru daha, neden her karşılaştırma videosunda örneğin 770 Windforce 3x ile GHZ Edition'u karşılaştırıyorlar?
  • quote:

Peki bir soru daha, neden her karşılaştırma videosunda örneğin 770 Windforce 3x ile GHZ Edition'u karşılaştırıyorlar?

her videoda derken ghz editon anca 770 seviyesine gelir o yüzden olabilir ghz editon normal 7970 in oclanmıs halidir ama dcu2t özel seçimdir ve normal 7970 lerden daha fazla oc olur biri 1100 oluyorsa top editon 1300 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

Arkadaşlar merhaba, aklıma bir soru takıldı. AMD'nin HD7970 GHZ Edition'u mu daha iyidir yoksa ASUS HD 7970 DC2T versiyonu gibi farklı şirketlerin en üst modelleri mi? Teşekkürler..

Demiyim diyorum ama bu neyin kafası arkadaş 7970 GHZ Edition diğer tüm 7970 lerin ağasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: watkenaydu

quote:

quote:

Demiyim diyorum ama bu neyin kafası arkadaş 7970 GHZ Edition diğer tüm 7970 lerin ağasıdır

alakası bile yok oc yapacaksa dcu2 top öndedir. oc yapmıcaksa tabiki ghz editon daha iyidir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: watkenaydu

quote:

quote:

alakası bile yok oc yapacaksa dcu2 top öndedir. oc yapmıcaksa tabiki ghz editon daha iyidir

Zaten AMD de 7970 DCU II TOP OC EDİTİON , 7970 GHZ EDİTİON'dan iyi diyip 7990'ı tekrar piyasaya sürecekmiş

Ek olarak ASUS zaten boşuna Matrix platinium edition ı piyasaya sürdü , sapphire boşuna vapor-x çıkarttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Markus Schulz -- 25 Ağustos 2013; 21:59:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.