Şimdi Ara

HD 7850 Powercolor 1 gb ' 230 tl ' ( SATILDI ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nevfel

Tarafımdan ödemesi yapılıp alınmıştır hayırlı olsun.

Evet arkadaşlar. Hızlı ödeme için arkadaşıma teşekkür ederim. bende gtx 670 kartım gelir gelmez kargoyu yollayacam. iki tarafa da hayırlı olsun :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Alana da satana hayırlı olsun. İlan 13:19 da yayınlandı, 13:32 de özel mesaj attık. Nevfel hocam bizden hızlı demek ki. Tekrar hayırlı olsun..
  • herkes ilk attığını sanıyor/iddia ediyor sanırım... satıcı istediği (ya da anlaşabildiği) kişiye satabilir... normal....

"alıyorum" diyen ilk kişiye satması, bencede makul olanı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

herkes ilk attığını sanıyor/iddia ediyor sanırım... satıcı istediği (ya da anlaşabildiği) kişiye satabilir... normal....

biz buna dikkat ederken, başkasının hiç umrumda değil.. yazık !
  • Ben bu ilan açılmadan önce arkadaşa mesaj atmıştım. Önceden ilan açmış fakat fiyat belirtmediği için silinmişti ilanı. Arkadaş başkasına satmış, neyse hayırlısı olsun.
  • Satılmadı ise almak istediğimizi belirtiyoruz. Arkadaş ben size yarın döneceğim diyor. Alana da satana da hayırlı olsun orasında değiliz zaten, ama burada satıcının tavrı hoş değil. Eğer ki @Nevfel herkesten önce alıyorum dediyse ahlaki olan satıcı arkadaşın bunu belirtmesidir. Neyse haddinden fazla uzadı konu, her iki tarafa da hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

quote:

Orijinalden alıntı: ironblood19

herkes ilk attığını sanıyor/iddia ediyor sanırım... satıcı istediği (ya da anlaşabildiği) kişiye satabilir... normal....

biz buna dikkat ederken, başkasının hiç umrumda değil.. yazık !

ben dikkat ederim genellikle... genellikle dememin sebebi ise kişiye göre muameledir...

sonuçta ben bir ürün satıyorum, 4 kişi bana PM atmış olsun, bunlardan birincisi, sevmediğim bir kişi ise, vermeyebilirim.... ya da sorun çıkartacağına inandığım birisi ise.... bunu ben doğal hakkım olarak görüyorum.... sonuçta sözleşme imzalama durumu yok....

ama birisine satış için söz verdiğimde, sonradan birisi, pazarlıksız/veya illaki almak için fazla para geçeceğini bilsem de hiç bir zaman o yöne gitmedim... ilk sözleştiğim kişiye verdim ürünü...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanch

Arkadaşlar kartta herhangi bir sıkıntı yok. kimseyi de çarpmam çarpmadım da. yarına maaş alacam onun için yarını beklemekteyim :) yarına ilk pm atanlara dönecem . şimdi talep çok ama dediğim gibi yarına maaş yatsın alayım kartı sonra hemen dönecem size :)

Göndereceğini zannetmiyorum kartı.Göndersede sözü özü bir değil.

Her şeyden önce DÜRÜST olmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebo -- 15 Mart 2013; 18:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

quote:

Arkadaşlar kartta herhangi bir sıkıntı yok. kimseyi de çarpmam çarpmadım da. yarına maaş alacam onun için yarını beklemekteyim :) yarına ilk pm atanlara dönecem . şimdi talep çok ama dediğim gibi yarına maaş yatsın alayım kartı sonra hemen dönecem size :)

bekleyelim bakalım görelim hep beraber
  • quote:

quote:

Sen nerden çıkarıyosun göndermeyeceğimi ? bana arkadaş hemen eft yaparım hocam dediği ve de pozitif bir yaklaşımı olduğu ve de ilk sıralarda olduğu için ona satmaya karar verdim. ve de çetelesini mi tutuyorum sanıyosunuz kim kaç saniye önce pm attı filan diye ? tonlarca pm geldi bi anda. sen beni tanımadan etmeden nerenden uyduruyosun bunları esas sen onu söyle ? gönderdiğim zaman ne diyeceksin çok merak ediyorum. ben kimseye kesin bi söz vermedim ayrıca. yarına satılmazsa dönerim babında bi kelime yazdım hemen hemen herkese. bunlar arasında en çok pm ile kendini hatırlatan ve de istediğim fiyatı hemen eft yapan arkadaşımıza sattım. bundan daha normali ne olabilir? tonlarca pm geldi hangisini tek tek hatırlayacam ? 230 tl ye ucuza insanlar ekran kartı kullansın diye satıyorum ama yediğim sözlere bak.

bakın arkadaşa da herkese attığım pm yi attım. hem 200 den fazla veremem diye teklif yapıyo hem de ilk ben pm attım ama diye yaygara yapıyo ve de seviyeye bakın. sonrada gelip burda beni karalamaya çalışıyo. ben kesin sana sattım desem ve dönmesem dediği doğru ama öyle bi durum yok bakın SS :

HD 7850 Powercolor 1 gb ' 230 tl '  ( SATILDI )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEDONANIM -- 15 Mart 2013; 19:48:39 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

quote:

quote:

Sen nerden çıkarıyosun göndermeyeceğimi ? bana arkadaş hemen eft yaparım hocam dediği ve de pozitif bir yaklaşımı olduğu ve de ilk sıralarda olduğu için ona satmaya karar verdim. ve de çetelesini mi tutuyorum sanıyosunuz kim kaç saniye önce pm attı filan diye ? tonlarca pm geldi bi anda. sen beni tanımadan etmeden nerenden uyduruyosun bunları esas sen onu söyle ? gönderdiğim zaman ne diyeceksin çok merak ediyorum. ben kimseye kesin bi söz vermedim ayrıca. yarına satılmazsa dönerim babında bi kelime yazdım hemen hemen herkese. bunlar arasında en çok pm ile kendini hatırlatan ve de istediğim fiyatı hemen eft yapan arkadaşımıza sattım. bundan daha normali ne olabilir? tonlarca pm geldi hangisini tek tek hatırlayacam ? 230 tl ye ucuza insanlar ekran kartı kullansın diye satıyorum ama yediğim sözlere bak.

bakın arkadaşa da herkese attığım pm yi attım. hem 200 den fazla veremem diye teklif yapıyo hem de ilk ben pm attım ama diye yaygara yapıyo ve de seviyeye bakın. sonrada gelip burda beni karalamaya çalışıyo. ben kesin sana sattım desem ve dönmesem dediği doğru ama öyle bi durum yok bakın SS :

HD 7850 Powercolor 1 gb ' 230 tl '  ( SATILDI )

Arkadaşım sen bana "yarın maaş alıp 7950 alıcam.Bunu satıcam ben sana dönerim" dedikten sonra döndün mü dönmedinmi olumlu ve ya olumsuz olarak bunu söylermisin?

Ben senin kartını alacağımı düşünerek ona göre ayarladım kendimi , eğer bana olumsuz olarak dönseydin(Havaleyi 9 da yapmış arkadaş sabah) , ben bugün öğlen başka kart alırdım.

• ucuza ürün satmakta bir dertmiş demekki...

yok yok..haddinden daha ucuza ürün satmam bu forumda ... niye rezil olayım, niye laf yiyeyim.

çok ucuz olan ürününde peşinden koşmam, baksanıza düşülen hallere.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

ucuza ürün satmakta bir dertmiş demekki...

yok yok..haddinden daha ucuza ürün satmam bu forumda ... niye rezil olayım, niye laf yiyeyim.

Ucuza ve ya pahalıya satmanız önemli değil.Yeterki dürüst olun , eleştiri almazsınız.

Yarın sana döneceğim dediğiniz zaman , ne olursa olsun olumsuz bile olsa dönünki karşıdaki kişide kendini ona göre ayarlamış bile olsa başka bir kart alabilsin.
  • Ben 250 TL ye sanalpazardan alayım dedim, satıcı cevap bile vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

ucuza ürün satmakta bir dertmiş demekki...

Ucuza ve ya pahalıya satmanız önemli değil.Yeterki dürüst olun , eleştiri almazsınız.

Yarın sana döneceğim dediğiniz zaman , ne olursa olsun olumsuz bile olsa dönünki karşıdaki kişide kendini ona göre ayarlamış bile olsa başka bir kart alabilsin.

230 tl'ye 7850 bulupda 200 lira olur mu diye sorarsanız o kart sizin olamaz tabii.

arkadaşa pazarlıksız alıyorum dedim, ama demek ki bir kızı 10 kişi ister, birisi alır

Yeni PM sisteminden, kim önce PM atmış, kim sonra atmış karıştırılabiliniyor....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.