Şimdi Ara

HD 6870 PC BOŞTA İKEN FAN HIZLANMA VE ISINMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir kaç günden beri bu sorunla karşı karşıyayım öncelikle anlatayım.
    Pc'de aktifken yani facebook twitter falan dolaşırken kısacası sörf yaparken ekran kartı bu şekilde. Yani normal çalışıyor.

Fakat mutfağa gitsem yada tv karşısına geçsem yani pc boşta olduğunda herhangi bir işlemi olmadığında (download dahil) 5-6 dakika içerisinde birden ekran kartı fanı hızlanmaya ve ekran kartı ısınmaya başlıyor sanki battlefield 3 oynuyormuşum gibi çünkü bu değerler Bf3 oynadığımda oluyor.

ve bu şekilde iken klavyeden herhangi bir tuşa bassam veya mouse'u hareket ettirsem hemen fan hızı ve ısı düşüyor normala dönüyor. Bunun sebebi nedir bilen veya fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekürler iyi forumlar.

• bu sorun benim 550tide vardı kis 2012-2013 indirin taratın bende öyle düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SancakTRBurakK06

bu sorun benim 550tide vardı kis 2012-2013 indirin taratın bende öyle düzeldi

kis dediğiniz Kaspersky Internet Security oluyor değil mi ? Ben şuan Kaspersky anti virüs 2013 ile taratıyorum ondan bir şey çıkmaz ise dediğinizle deniyeceğim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugragursoy

quote:

bu sorun benim 550tide vardı kis 2012-2013 indirin taratın bende öyle düzeldi

kis dediğiniz Kaspersky Internet Security oluyor değil mi ? Ben şuan Kaspersky anti virüs 2013 ile taratıyorum ondan bir şey çıkmaz ise dediğinizle deniyeceğim teşekkürler.

evet Kaspersky Internet Security taratın tarattıktan sonra bi bakın giricekmi boşta yüke

• botnet virüsü olabilir
  • benim 6950 de de oluyor.kart bostayken fan durduk yere 5 sn boyunca %65 te donuyor.sonra eski haline(%24) donuyor.

ama benimki isinmiyor sizinki gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bu aralar bende de olmaya başladı. Sistem boşta iken 75 derecelere çıkıyor sıcaklık fan hızlı dönmeye başlıyor. Fareyi oynatınca düzeliyor.
  • Kaspersky anti virüs 2013 ile tarattım bir şey bulamadı şimdi internet security 2013 ile deniyeceğim. Büyük ihtimalle bir virüs ama ne virüsü anlamış değilim. Tarattıktan sonra gelişmeleri yazarım.
  • quote:

Kaspersky anti virüs 2013 ile tarattım bir şey bulamadı şimdi internet security 2013 ile deniyeceğim. Büyük ihtimalle bir virüs ama ne virüsü anlamış değilim. Tarattıktan sonra gelişmeleri yazarım.

bendede bulmamıştı ama düzeldi
  • quote:

quote:

Kaspersky anti virüs 2013 ile tarattım bir şey bulamadı şimdi internet security 2013 ile deniyeceğim. Büyük ihtimalle bir virüs ama ne virüsü anlamış değilim. Tarattıktan sonra gelişmeleri yazarım.

Bulamadan nasıl düzeldi ya bende tarattıkdan sonra baktım düzelmemiş hala yüke giriyor.
  • quote:

quote:

quote:

Bulamadan nasıl düzeldi ya bende tarattıkdan sonra baktım düzelmemiş hala yüke giriyor.

bende anlamadım çözümü ya format yada taratmak

• Arkadaşlar sorunu çözdüm Kaspersky internet security i yükleyemedim yüklerken hata verdi bende Avast İnternet security i kurdum tarattım bir kaç virüs buldu sildim sonra pc boşa bıraktım fanda ve ısınmada sorun oluşmadı sizde bu şekilde sorunu çözebilirsiniz umarım. SancakTRBurakK06 ya teşekkürler.

• Siz yinede antivirüslere çok güvenmeyin, işletim sisteminizi yenileyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.