Şimdi Ara

HD 6850 Ve Rockstar Games Oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Merhaba Lafı uzatmadan konuya giriyim hemen arkadaşlar bi süre önce bilgisayarıma Gta 4 yükledim sürekli takılmalar yapıyordu en düşük ayarlarda bile donmalar vs oluyordu . 2 gün önce La Noire Adlı oyunu aldım yükledim Yine aynı sorun Sürekli Takılmalar vs en dşük ayarlara getirmeme rağmen değişme olmadı Sistemim aşağıdaki gibidir Herkese Şimdiden Teşekkürler

-Core 2 Duo E7600 3.06GHz
    -3 Gb DDr3 Ram
    -HD 6850 Ekran Kartı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatan1915 -- 27 Ocak 2012; 16:21:03 >

• güç kaynağının marka ve watt değerini yazarmısın?
  • 650 watt kardeş
  • markası nedir
  • Hd 5870 ile en iyi ayarlarda oynuyorum
  • GTA IV yüklediğimde aynı donmalar bende de oluyodu. Güncelleme yaptıktan sonra bi sorun kalmadı.
  • Güç kaynağı ile alakası falan yok bende de 6850 var rockstar oyunları gerçekten de kasıyor.
  • AeroColl Markası Arkadaşlar .
  • benımkıde acmadı 5 cıkacak daha 4u oynamadım bu arada dıger oyunlar nedır be la noyre falan onlarda pc varmı??
  • Bu nasıl bir kafa yapısı anlamam. Yahu oyunların kasmasının güç kaynagı ile ne alakası olur arkadşım benim kafam almıyor :D

Oyun kasıyorsa ya ekran kartın düşüktür ya da oyun problemlidir. Güç kaynagın düşükte ya ekran kartı çalışmaz yada diger parçalar çalışmaz yani güç kaynağı direk fiziksel olarak etkiler pc yi. Hangi kafada yaşıyorsunuz gerçekten anlamıyorum :D
  • gta 4 patchleri yaptın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

Bu nasıl bir kafa yapısı anlamam. Yahu oyunların kasmasının güç kaynagı ile ne alakası olur arkadşım benim kafam almıyor :D

Oyun kasıyorsa ya ekran kartın düşüktür ya da oyun problemlidir. Güç kaynagın düşükte ya ekran kartı çalışmaz yada diger parçalar çalışmaz yani güç kaynağı direk fiziksel olarak etkiler pc yi. Hangi kafada yaşıyorsunuz gerçekten anlamıyorum :D

belli bir dereceye kadar performans düşüşü yaşatabilir psu. ama tahmin edildiği kadar olmayacaktır. çünkü darboğaz ilerledikçe kritik durumlar meydana gelir, donanıma bir zarar gelmemesi için makine kendini resetler.
  • Kasanın power tuşunun markası nedir ?

Tabi abi ondandır yav daha iyi bir power tuşu al

nasıl bir zihniyet oyunun kasmasıyla psu'i bağdaştırabilir hayretler içerisindeyim.
    zira psu yetmezse ya pc kapanır yada psu gider Garip

Kartın driverini güncelle
    orjinal veya kopya oyunsa,sorunsuz crackler var indir sıkıntı yaşamazsın
    bide grafik ayarlarını sırasıyla low,normal,high,ultra diye denermisin.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Architecth -- 28 Ocak 2012; 2:46:34 >
  • Daha önce örneklerini forumda gördüğüm için yazdım arkadaşlar, sizin böyle bir duruma şahit olmamanız bu durumun olmadığı anlamına gelmez. Yetersiz ve kalitesiz bir psu, üzerine yük bindiğinde dediğiniz şekilde makinayı yeniden de başlatabilir ya da sistemi tam besleyemeyeceği için oyunlarda beklenen frame'i alamayabilirsiniz.

Özetle yetersiz bir psu makinanın resetlenmesi,kapanması gibi gayet net belirliler verebilirken bazı durumlarda sözü edilen biçimde takılmalara sebebiyet verebilir.

Bu olay benim zihniyetimle / kafa yapımla değil gördüğüm örneklerle alakası olduğu için belirtme gereği duydum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.