Şimdi Ara

HD 5870 + 8800 GT Physx sistemi sizce gereklimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar powercolor HD 5870 PCS+ kartım var bunun yanına 8800 GT gibi physx performansı yüksek bir kart takmak istiyorum sizce bu şekilde performansta artış olurmu yoksa azalırmı yada şöyle sorayım Physx yapmak mantıklımı değilmi.

• Takma, physx öyle abartılacak ahım şahım bir teknoloji değil. HD5850 sana yüksek detayda akıcı oyun oynatabilecek bir karttır.
    Gerçi avatara bakarsak ben ne desem takacakmışsın gibi duruyor ama
  • bende de hd6950 ve 9600 gt var bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi law1979 -- 7 Şubat 2012; 13:57:47 >
  • Gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

Takma, physx öyle abartılacak ahım şahım bir teknoloji değil. HD5850 sana yüksek detayda akıcı oyun oynatabilecek bir karttır.

youtube de 5870 yanında 8800gt kullananların videosu baya fazla bende yapmasammı diye düşünüyorum ama gerçi physx destekli oyun kaçtane varki diyceksiniz gibi geliyor 100 tl verip 8800 gt almak mantıklı olurmu o benim için önemli parayı çöpemi atmış olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya_kerim

quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

Takma, physx öyle abartılacak ahım şahım bir teknoloji değil. HD5850 sana yüksek detayda akıcı oyun oynatabilecek bir karttır.

youtube de 5870 yanında 8800gt kullananların videosu baya fazla bende yapmasammı diye düşünüyorum ama gerçi physx destekli oyun kaçtane varki diyceksiniz gibi geliyor 100 tl verip 8800 gt almak mantıklı olurmu o benim için önemli parayı çöpemi atmış olurum.

Ben de elinde var takacaksın sanıyorum ona rağmen uğraşma demiştim. Elinde yoksa hiç bulaşma bu işe. Sadece heves başka birşey değil

• aslında elimde var sayılır kuzenimde boşta duruyor.lazım değilse alıcam verirse bedavaya gelcek vermez ise alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya_kerim -- 7 Şubat 2012; 15:01:56 >
  • bende PhysX Mod yapmaya karar vermiştim. oyun listesini görünce gereksizmiş gibi geldi.
    sadece şu oyunlarda var. tabi içlerinden kaçı oynamaya değer, ayrı bir tartışma konusu.
    http://www.geforce.com/GamesandApps/PhysX
  • quote:

aslında elimde var sayılır kuzenimde boşta duruyor.lazım değilse alıcam verirse bedavaya gelcek vermez ise alıcam

Hiç bulaşma bence. Uğraştığına değmeyecek inan
  • Ttnet gibi nvidia da fizik ozelligini tekeline almis,yoksa amd gpu da fizik hesap edemez diye bisey yok,amd ne yapip edip fizik ozelligini almali artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretx

Ttnet gibi nvidia da fizik ozelligini tekeline almis,yoksa amd gpu da fizik hesap edemez diye bisey yok,amd ne yapip edip fizik ozelligini almali artik.

Şöyle ekran kartlarının üstüne güzel vücudlu bayanların resimlerini mi koysalar diyorum hani. Fiziksel olarak kartlar çok yavan kalmış.

• Ben başka bir noktaya takıldım. 5870 yanına 8800gt mi? Peki quadro kartın yanına bir gtx 560 6870 gibi bir kart alsam,3D uygulamalarında quadro kullanıp,oyunlarda diğer kartı kullanmak istesem,yapabilir miyim?Yapılabilir mi?
  •  HD 5870 + 8800 GT Physx sistemi sizce gereklimi

resim olsun amdye kesin kartlari tavan yapar,

selena gomez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 7 Şubat 2012; 15:49:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far-Cry

quote:

Ttnet gibi nvidia da fizik ozelligini tekeline almis,yoksa amd gpu da fizik hesap edemez diye bisey yok,amd ne yapip edip fizik ozelligini almali artik.

Şöyle ekran kartlarının üstüne güzel vücudlu bayanların resimlerini mi koysalar diyorum hani. Fiziksel olarak kartlar çok yavan kalmış.

koptum gülmekten allah aşkına konu nereye döndü bayan resimleri koysunlar şöyle fiziği güzel bayanlardan seçseler olur ozaman fiziksel olrak kartında performansı ve satışı artar diyosun sanırım hala gülüyorum yaaa :)))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Far-Cry

quote:

koptum gülmekten allah aşkına konu nereye döndü bayan resimleri koysunlar şöyle fiziği güzel bayanlardan seçseler olur ozaman fiziksel olrak kartında performansı ve satışı artar diyosun sanırım hala gülüyorum yaaa :)))

Öyle yoruma böyle yorum, elden başka birşey gelmiyor

• 8800 ile uğraştığına değmez.Minimum GTX 260 ve üzeri eftal;
     HD 5870 + 8800 GT Physx sistemi sizce gereklimi
  • Bedavaya alacaksan deneyebilirsin elbet. Ama para verip yapacaksan hiç gerek yok derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.