Şimdi Ara

HD 5570 1GB Aldım Hala Kasıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende şöyle dandik bi sistem vardı
    -Celeron işlemci
    -2GB ddr RAM
    -AGP 7300GT 512 mb
    Bunun anakartı arıza yaptı yenisini aldım bu sefer RAM'ler ve Ekran kartı uymadı benim ramlerle ddr2 ramleri takas ettim bide ekran kartı aldım PCI-E sistem şöyle oldu
    -Celeron işlemci
    -2GB ddr2 RAM
    -HD 5570 1GB
    İşte heves yaptım ekran kartı alınca gittim Splinter Cell Conviction yükledim oyun en düşük ayarlarda kasıyor donuyordu.Assassins Creed Brotherhood yükledim kapalı ortamdayken tam performans çalışıyor,açık ortama çıktımmı 10-15 fps arasında gidip geliyordu.
    Arkadaşlar ne dersiniz? Yeni işlemcimi alayım ne yapayım?Neden böyle bişey oluyo?

• Merhaba ,

İşlemcin Oldukça Kötü Malesef Bende Celeron Üstü Olan Pentium 2160 Modeli Var Onda Bile Assassins Creed Kasıyordu + Hd 5670 ekran kartı olduğu Halde Bence Sen Pentium E6600 Üstü Bir İşlemci Al .
  • Evet bende bunu merak ediyorum yani işlemci alsam düzelir dimi? Mesela core 2 duo alsam düzelirmi?
  • Düşük Veya Orta ayarlarda kasmadan oynama ihtimali var bence .
  • Ekran kartı kaç bit?
  • Ekran kartında problem yok en yüksek ayardada en düşük ayardada aynı performans
  • UP!!!!
  • Hadi ama ya nası bi forum bu? yüzlerce kişi giriyor 1 kişi bile cevap yazmıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun224

Hadi ama ya nası bi forum bu? yüzlerce kişi giriyor 1 kişi bile cevap yazmıo

sadece ekran kartına bağlanamaz işlemcin kötü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.