Şimdi Ara

HB Marka Valizler Sepette %25-Yeniden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
4.045
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nk İzmir’de üretim yapan kaliteli bir markadır. Yanlış bilmiyorsam fossili de onlar üretiyor. Ancak burada satılan nk valizlerin kumaş olanları marka içinde alt seri nk Premium kumaş olsa çok daha iyiydi. Ground için de benzer durum var üst serileri gayet iyi. İt zaten marka ama biraz pahalıca. Sert valizlerde çok az markada körük(valizi genişletme imkanı) var nk ve it o markalardandır. Hiçbir marka ile ilişiğim YÖK ancak sık valiz kullanan ve yakın zamanda alışveriş yapmış biri olarak yazdım. Bu arada valizler piyasaya göre genel olarak baya uyguna geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro_of_world -- 19 Ekim 2017; 21:45:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ground köşebentli büyük boy valiz aldım . 143 ₺ . paylaşan arkadaşa teşekkür ederim

• Ground 2 li kumaş set de ben aldım.. Umarım kalitelidir.. Fiyatı iyi teşekkürler üstad.

• 2 gün önce aldım şansıma tüküreyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Ground 2 li kumaş set de ben aldım.. Umarım kalitelidir.. Fiyatı iyi teşekkürler üstad.

Hangisini aldınız acaba? Ben de aynısından alacağım ancak model ve renkte kararsız kaldım.
  • ugur_hy kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/ground-gri-orta-ve-kabin-2li-valiz-seti-4-tekerlekli-10368-p-HBV000001F69Y?magaza=Eren Store

Sabah mağazayı arayıp küçük olanı kırmızı göndermesini isteyeceğim.. Siyah çok toz olur tercih etmedim..kırmızı seti de alabilirsiniz güzel..

• itLuggage pahalı ama güzel bir markadır, kullandım, öneririm.

Bu arada kampanya bitti mi acaba, ben sepete ekliyorum ama fiyat değişmiyor..
  • Aynen hocam kampanya bitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: farang

ground köşebentli büyük boy valiz aldım . 143 ₺ . paylaşan arkadaşa teşekkür ederim

Bende ground ortaboy valiz vardi. 35 derece sicakta 22 kilo yukluyken tekerler 30dk icinde pert oldu.

• Ben ucakla vb az seyahat ediyorum. Yalniz forumda sık seyahat eden arkadaslar kumas olanlarini tavsiye ediyorlar, kullanislilik ve dayaniklilik acisindan. Bilginize

• Fiyatları düşürüp %25 yapmışlar ama yine çok uygun.
  • Dün gece bir sürü 67 70 liraya kabin boy valiz vardı Şimdi hiçbir şey kalmamış

• ground marka valiz aldım bu kampanyadan . direk iade ettim. malzeme kalitesi çok düşük. benim düştüğüm hataya düşmeyin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.