Şimdi Ara

HB den 200'e 30 TL 500'e 100 TL Hediye Çeki (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yazkuşu

Hepsiburadanın bankalar olmadan yaptığı kampanyalara girmiyorum.Geçen kampanyada tüm koşulları tutmasına rağmen hediye çekimi vermediler.
    Mesj attım, bir çok kez aradım.Nafile... Güvenilmez bir firma, bankalar ile olan çok ekonomik kampanyaları dışında bu firmadan alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum.

Aynen.. Bi kaç kez bişeyler almaya kaltım her defasında problem yaşadım... ürün satarken felan iyilerde problem yaşadığında işin iş..
  • 6 ay önce ideos x5 410 gelmişti ,çekle ,%10 world puanla iyi olmuştu , hb yi karalayanlar heralde rakip şirketin elemanları , 5 yıldır binlerce tllik ürün aldım hiç sorun yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

6 ay önce ideos x5 410 gelmişti ,çekle ,%10 world puanla iyi olmuştu , hb yi karalayanlar heralde rakip şirketin elemanları , 5 yıldır binlerce tllik ürün aldım hiç sorun yaşamadım

Daha önce bende yazmıştım...

Bir kez daha yazayım...

Bende HB'den yıllardır alışveriş yapıyorum ve bugüne kadar da herhangi bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum...

Bonus dediler bonus... Çek dediler çek... Ne varsa verdiler...

Hatalı veya arızalı bir üründe göndermediler...

Sadece bir kez içinde Türkçe alt yazı olmadığı için Godfather Trilogy DVD setini iade ettim... Onda da 10 gün sonra Türkçe alt yazılı olanı geri gönderdiler... Bu işlemler sırasında da herhangi bir kargo ücreti ödemedim...

Daha dün 860 TL ödeyerek bir cep telefonu aldım... 24 saat dolmadan bugün telefon elime geçti...

Biraz önce de eve gelir gelmez telefonu kutusundan çıkarttım ve kullanmaya başladım...

Her şey harika...

• ipad3 aldım zaten alacaktım 100 tl hediye çeki 25 tl bonus 125 tl indirimli oldu
  • 500 tl civarında telefon bakıyorum. Ace ve gio hariç hiçbir şey yok neredeyse o arada. Var mı önerisi olan?
  • Yukarda da yazmıştım bende bu kampanyayı bekliyordum ama hiçte bekledigim gibi olmadı.
    SSD alıcaktım hb'de 380TL, vatanpc'de 340TL cıvarlarinda 40-50 TL fark var diger sitelerle kıyaslarsak
    Oral b 5000 dış fırcasını düşünüyordum 305 TL , daybuyday'da 240 TL fiyatı var mesela yanı
    bilgisayar koltugu düşünüyordum yine 30-50 TL fark var.

Şimdi 500 lirayı tamamlamasına tamamliyayim ama aradaki fiyat farkını göz önüne aldıgımda ve bana verecegi 100 TL'nin hiçbir avantajı olmuyor.
    Bilemiyorum yani Hb'nin fiyatlari oldukça yukari çekti gibi geldi bana
  • yeni ipad 1299 tl ye düşmüş. 100 tl de hediye çeki iyi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

Bende dün kampanyayı gördükten sonra 800 TL'lik sipariş geçtim.. Acaba çeklerde alt limit var mı ? Yani verdikleri 50 TL'yi harcatmak için gidipte bi 500 TL'lik daha alışveriş istemesinler ?

Hepsiburada da öyle bir şey olmuyor istersen o çekle 5TL'lik alışveriş yap, tek dezavantaj çekten düşük miktarda alışveriş yaparsan artan miktar iade edilmiyor.

Ben atrix aldım ertesi gün kampanya çıktı... Gelen telefonu geri iade ettim...

Kampanya günü bir sipariş daha verdim onu bekliyorum bugün...

Aldıktan birkaç gün sonra çıksa eyvallah diyeceğim de hemen ertesi gün kampanya çıkmasına gıcık oldum dayanamadım...

Bu arada çekler farklı zamanlarda 50+50 olarak yüklenecek haziran ve temmuz'da... Ve her birinin kullanım süresi 1 hafta olacak...

• bu kazanacağımız hediye çekleri bize tanımlandığında sadece o çeklerle 50 tllik(veya 20 30 tllik) alışveriş yapabilirmiyiz?? yani çekleri kullanmak için herhangi bir şartı varmı hepsiuradanın??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutluoner

bu kazanacağımız hediye çekleri bize tanımlandığında sadece o çeklerle 50 tllik(veya 20 30 tllik) alışveriş yapabilirmiyiz?? yani çekleri kullanmak için herhangi bir şartı varmı hepsiuradanın??

Normalde herhangi bir şart yok hocam... İsterseniz 2 liralık ürün alın ister 50 liralık...
  • teşekkürler hocam. hızlıalın hediyeçeki kampanyası vardı. 50 tllik çeki kulanmak için 250 tllik alişveriş yapmak gerekiyordu. demekki bunda sadece hediye çekleriyle alışveriş yapabiliyormuşuz güzel :)
  • Valla ben de beş parça araç temizleme sıvısı,cila v.b.aldım...Ellerinde yok diye beş parça ürünü beş defada gönderdiler...Hiç de sıkıntı çıkmadı...Bir de kargo elemanı evi iyice öğrenmiş oldu...
  • Arkadaşlar şimdi alışveriş yapsam geçerlimi yoksa dün bittimi. Son gün bugünmü. 17-20 Nisan tarihleri arası deyince 20 nisanda giriyormu işin içine. Dilbilgim çok zayıf yaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Daha dün 500 lira üzerine telefon aldık bugün kampanya yapıyorlar....

%99 geri iade edeceğim telefonla konuştuktan sonra müşteri hizmetleri ile...

Aynı olay daha önce benim başımada geldi, müşteri hizmetleri ile konuştum aldığım telefon bugun indirime girmiş dedim. yapacağımız birşey yok dediler. bende bana aradaki farkı bir şekilde vermezseniz internet alışverişindeki 10 gün içinde iade etme hakkımı kullanıp ürünü kargodan teslim dahi almayacağım o zaman dedim. aradaki farktan daha fazlasını alışveriş limiti olmadan hediye çeki olarak verdiler hemen. Kesinlikle bu taktiği uygulayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: akooturka

Arkadaşlar şimdi alışveriş yapsam geçerlimi yoksa dün bittimi. Son gün bugünmü. 17-20 Nisan tarihleri arası deyince 20 nisanda giriyormu işin içine. Dilbilgim çok zayıf yaaa.

20 Nisan dahil. Son gün bugün. Ben 17 sinde aldım 525 liraya kartuş takımı düzdüm şirkete :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acy78

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Daha dün 500 lira üzerine telefon aldık bugün kampanya yapıyorlar....

%99 geri iade edeceğim telefonla konuştuktan sonra müşteri hizmetleri ile...

Aynı olay daha önce benim başımada geldi, müşteri hizmetleri ile konuştum aldığım telefon bugun indirime girmiş dedim. yapacağımız birşey yok dediler. bende bana aradaki farkı bir şekilde vermezseniz internet alışverişindeki 10 gün içinde iade etme hakkımı kullanıp ürünü kargodan teslim dahi almayacağım o zaman dedim. aradaki farktan daha fazlasını alışveriş limiti olmadan hediye çeki olarak verdiler hemen. Kesinlikle bu taktiği uygulayın.

Valla dediğiniz taktiği uyguladım ama maalesef çek falan vermediler... Ben de inat edip kampanya günü bir tane daha satın alıp ilk satın aldığımı iade ettim... Şu anda da telefonum geldi kullanıyorum çok mutluyum... Haziran temmuz gibi de çekleri verirler...

• bnde laptop aldım bakalım ytrsınlar çekleri kullanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Bence güzel bir kampanya...

Hemen zaten kendisi de kampanyada olan bir telefon aldım...

Hoop 100 TL lik çek...

Birde Bonus Card ile aldım hoop 25 TL lik bonus puan da oradan...

Etti 125 TL

Eee daha ne olsun...

dahası var.

bonus ile 6 taksit yapınca kargo bedava...

benim kargo masrafı da 26 TL.

125 + 26 = etti 151 TL.

560 liralık ürünü 410 a almış olduk.

bu arada aldığım ürünler de % 33 falan indirimliydi onları saymıyorum zaten... (bindirim - indirim)

sırf HB nın bu tür kampanyalarını beklediğim için alacağım şeyleri biriktirmiştim. İyi oldu bu...

• an itibariyle kampanya bitmiş durumdadır.

yerine "75 TL ye 75 dakika" kampanyası başlamış..

http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=2391
  • Dün gece 23.30 civarı sipariş verecektim. Türkiye Finans kartım daha önce hiç problem olmamıştı, bu sefer 3d secure sisteminde problem yaşadım. Gitti yüz liralık çek, adamları sabah aradım, dedim böyle böyle, daha önce hiç problem yaşatmayan kartımla problem yaşadım dün gece diye, isterseniz işlemlerimi takip edebiliyorsanız kontrol edin dedim, fakat kabul etmedi beyefendiler. Ben de ihtiyacım olduğu halde alacaklarımı almaktan vazgeçtim.

Bu arada hepsiburada da hediye çekleri kişiye özel diyorlar, ama elinde hediye çeki olan varsa alışveriş çeki alabilirim...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.