Şimdi Ara

HB den 200'e 30 TL 500'e 100 TL Hediye Çeki (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: dammak

quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

Bende Saat 12gibi 25Tl Bonus için 400TL'lik alışveriş yapmıştım!
    Saat 1gibi bu kampanyayı başlattılar!
    Görünce, Bende aradım iptal ettirdim.
    Şimdi 500'e tamamlayacağım. Öyle tekrar alacağım.
    Tecrübeli arkadaşlara sorum; HB iade işleminde arıza çıkarıyor mu?
    Kaç günde Kartıma iade yansır?
    Saygılar...

Sorun olmaz...

Ben yıllardan beri HB'den alışveriş yaparım...

Bugüne kadar 1 kere olsun sorun yaşadığımı hatırlamıyorum...

Gönlünüz rahat olsun...

Daha önce, Sorunsuz 5 civarı alışveriş tecrübem oldu fakat ilk defa iade işlemi yapıyorum.
    Forumda çok olumsuz yorum okudum.
    Umarım Son Alışverişimi yaptırtmazlar...
    Saygılar...

Eğer aldığınız ürün kargoya verilmediyse zaten iptal işlemini siz kendiniz yapabilirsiniz...

Kargoya verildiyse de artık gelir gelmez iade edersiniz...

Sorun çıkacağını hiç sanmıyorum...

• Hepsiburada iade'leri eninde sonunda kesinlikle yapıyor.

Fakat kafadan en az bi 15 gün süreceğini göze alın..
    Tutarları 9 TL ile 780 TL arasında değişen 4 adet iadeden sonra edindiğim tecrübe budur..
  • hediye çekinin kullanımının şarta bağlanması ve bölük pörçük kullanılması saçma olmuş.
  • kampanya baya iyi gibi bende bu kampanyadan faydalanmak istiyorum samsung galaxy ace yada gio almayı düşünüyorum tavsiyenizi bekliyorum 100 tl hb den 25 de bonus tadından yenmez.

Esenlikler...
  • bu kampanya banka kampanyaları dışında kampanyalar ile birleştirilemez yazıyor acaba bonusu etkiliyor mu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumrulordu

bu kampanya banka kampanyaları dışında kampanyalar ile birleştirilemez yazıyor acaba bonusu etkiliyor mu ???

Mesajınızda hem soru sorup hem cevabını vermişsiniz zaten. Sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gewa

hediye çekinin kullanımının şarta bağlanması ve bölük pörçük kullanılması saçma olmuş.

Bugüne kadar hep böyleydi zaten...
  • quote:

quote:

hediye çekinin kullanımının şarta bağlanması ve bölük pörçük kullanılması saçma olmuş.

bugüne kadar bişey almaya niyetlenmemiştim o yüzden ilgilenmemiştim.şimdi motorola atrix almayı düşünüyorum ama vereceği puan için tarih bekle yarısını kullan sonra biraz daha bekle diğer yarısını kullan anlamsız geldi.bari 50 lira puan verseydi de 3 ay içinde kullanabilirsiniz deseydi.işine yarayan arkadaşlar olabilir ama bana saçma geldi.
  • quote:

quote:

quote:

bugüne kadar bişey almaya niyetlenmemiştim o yüzden ilgilenmemiştim.şimdi motorola atrix almayı düşünüyorum ama vereceği puan için tarih bekle yarısını kullan sonra biraz daha bekle diğer yarısını kullan anlamsız geldi.bari 50 lira puan verseydi de 3 ay içinde kullanabilirsiniz deseydi.işine yarayan arkadaşlar olabilir ama bana saçma geldi.

Zaten bu hediye çeki sistemin amacı insanları en az 3 ay süreyle ve 2 defa alışveriş yapan HB müşterilerinden biri yapmak...

Yoksa kimse kimseye durup dururken 100 TL vermez...

• quote:

quote:

Temel tüketim malları ve telefonlarda geçerli olmaması yeni ama...
    Ayrıca tam hatırlamamakla birlikte daha önce kazanılan çekler bir sonraki ay ve ondan sonraki ay hesaba tanımlanıyordu. Şimdi ise 2 ay sonra ve 2. çek 3 ay sonra.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten bu hediye çeki sistemin amacı insanları en az 3 ay süreyle ve 2 defa alışveriş yapan HB müşterilerinden biri yapmak...

Yoksa kimse kimseye durup dururken 100 TL vermez...

hocam ben anlatamadım ne demek istediğimi.3 ay içinde 2 ayrı alışverişde kullanılabilir deseydi mantıklı olurdu.bu şekliyle hem alışveriş yapıp hem de belirli günlerde kullanılabilir denmesi bana saçma geldi yok bi de belirli saatlerde kullanılabilir deseydi bari.önceden belirttiğim gibi işine yarayan arkadaşlar vardır benim görüşüm saçma olduğu ,kimseye bağlamaz tabii.

• Nihayet Motorola Atrix'i almış bulunuyorum.
  • acaba finansbanka bir puan verirler mi? 500tl lik bende birşeyler alacağım?
  • arkadaşlar taksitli alışveriş dahil mi kampanyaya yoksa sadece havale ve tek çekim mi
  • Hediye Çeki kampanyasında 20 Nisan günü dahil mi? Yoksa 20 Nisanda sipariş versek çek kazanamıyor muyuz? Bir de benim 4tl lik bir hediye çekim var 260tl lik bir ürün alacağim havaleyle, 4tl lık çek kullandım diye kampanya dışı kalır mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: timarzaos

arkadaşlar taksitli alışveriş dahil mi kampanyaya yoksa sadece havale ve tek çekim mi

Taksitli alışveriş de dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Hediye Çeki kampanyasında 20 Nisan günü dahil mi? Yoksa 20 Nisanda sipariş versek çek kazanamıyor muyuz? Bir de benim 4tl lik bir hediye çekim var 260tl lik bir ürün alacağim havaleyle, 4tl lık çek kullandım diye kampanya dışı kalır mıyım?

20 Nisan günü dahil. Çek hariç en az (kargo hariç) 200 TL alışveriş yapılmalı. Yani 260'lık üründe 4 TL'den birşey çıkmaz.
  • Hepsiburadanın bankalar olmadan yaptığı kampanyalara girmiyorum.Geçen kampanyada tüm koşulları tutmasına rağmen hediye çekimi vermediler.
    Mesj attım, bir çok kez aradım.Nafile... Güvenilmez bir firma, bankalar ile olan çok ekonomik kampanyaları dışında bu firmadan alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum.
  • Bende dün kampanyayı gördükten sonra 800 TL'lik sipariş geçtim.. Acaba çeklerde alt limit var mı ? Yani verdikleri 50 TL'yi harcatmak için gidipte bi 500 TL'lik daha alışveriş istemesinler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

Bende dün kampanyayı gördükten sonra 800 TL'lik sipariş geçtim.. Acaba çeklerde alt limit var mı ? Yani verdikleri 50 TL'yi harcatmak için gidipte bi 500 TL'lik daha alışveriş istemesinler ?

Hepsiburada da öyle bir şey olmuyor istersen o çekle 5TL'lik alışveriş yap, tek dezavantaj çekten düşük miktarda alışveriş yaparsan artan miktar iade edilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.