Şimdi Ara

HAZIRLIK MAÇI BEŞİKTAŞ - SHAKHTAR DONETSK 14.11.2013 19:00 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
5.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 2n2

8 e kadar yolu var

güldürdün yeğen
  • Kaç kaç bitti la maç
  • quote:

Orijinalden alıntı: phenomll

Kaç kaç bitti la maç

5 attık
  • İlk defa bizim takımdan aşırtarak gol atan bir adam gördüm pascal kieve attığı golden sonra ha bu yarım yamalaktı ama olsun o da yeter
  • Akbabalar doluşmuş gene Başkanın beceriksizliğinden yabancı sınırına kadar gitmiş yedek ve sakatlıktan dönmüş maç eksiklikleriyle dolu takımımızın Şaktar'dan 4 yemesi..

Bana kalırsa yediğimiz gollerdeki hatanın yüzde 90'ı beklerdi, belki ön libero eksikliği biraz katabiliriz..

Açık konuşayım Holosko'dan Ali Gültiken olmaz.. Eğer bu takımdan MAF çıkartmak istersen anca NAH (Necip - Almeida - Holosko) olur..

İsmail'den bu sezon fayda beklenmez, kademe - kondisyon eksikliği var..
    Cenk bildiğimiz gibi bugün Mc Gregor tarzı rölantideydi..
    Necip'i , Kaptan Necip'i artık beklemeyelim..
    Ukrayna manavı Luce bize en çürük en ezik domatesleri koymuş (Dentinho)..
    Eneramo: Bal yapmayan ayı.. Destek alamadı arka taraftan ve 1-2 pozisyon dışında kayboldu..
    Akgün nerede duracağını iyi biliyor fakat kademe ve basit top kaybetme hastalığı var..
    Uğur Boral'a da güle güle diyelim takımda şişkinlik var..
    Alperen'e 18 yaşında diyebilen varsa nedenini yazsın.. İki gençte fazla zaman bulamadı..
    Pedro - Escude arasında uyuşmazlıklar oldu ondan dolayı bazen sıkıntı çektiler fakat genel olarak ne iyi ne kötüydüler Pedro'nun kötü oynadığını düşünmüyorum..
    Kerim Frei hiç sırıtamadı neredeyse, burada bana nefes aldırmıyorlar ortaya gideyim bari' şeklinde geçişleri oldu fakat etkisizdi, şu haliyle Olcay'ı kesemez..

Birçok taraftar Fernandes'in yaptığı nazı kız arkadaşında görmemiştir, sözleşme yenileyin ahan böyle isteksiz olurum, benim için hava hoş taraftarı karşınıza alın hadi bakim gibi oynadı, iyi oldu oyundan alınması.. Hatta bir an düşündüm Şaktar yedeklerle çıkmadı acaba daha rahat bi takım mı seçseydik diye, belki Ferdi onları görüp kendini değişilmez zannetmeyi bırakmıştır, ben böyle adamları sevmiyorum, bir an önce gitsin istiyorum özetle medya gazına geliyorum belki de fakat bu Portekizliler hiç profesyonel değil, sen sözleşmeli oyuncusun sözleşmen bitene kadar takır takır oynayacaksın kardeşim para kazanıyorsun bu takımdan..

Ömer Şişmanoğlu sahadakilerden formayı en hakedecek isim, çok istekliydi çok çalıştı.. Artık oynamak istiyorum beni görün' der gibiydi sanki bu sebeple bencillikleri de oldu uzaktan bi şut çekti mesela acele olarak, Eneramo'ya pas vermediği pozisyonda güzel düşündü 210 dereceye güvendi kaleye hiç bakmadı bu o kadarda bencillik değildi bence güzel düşünceydi..

Taktiksel olarak pek bir şey göremedik sahada, çok dağınık oynadık ve çok geniş alanda oynadık.. Lucescu'nun takımı ise çok hazırdı, uzun zamandır birlikte oynadıkları belliydi soğuk bir isim yoktu.. Bu maç hazırlık maçıydı kısaca ben takılmadım takmam fazla..

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcakil34

quote:

Orijinalden alıntı: phenomll

Kaç kaç bitti la maç

5 attık

4-1 yenilmişiz ne 5i
  • Beşiktaşın halini görünce ben acıyorum la nedense ,Allah kolaylık versin bu taraftara 2.hatta 3.sınıf bir görüntüsü var kadrosuna dışardan gözle baktığımız zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michuuu

Beşiktaşın halini görünce ben acıyorum la nedense ,Allah kolaylık versin bu taraftara 2.hatta 3.sınıf bir görüntüsü var kadrosuna dışardan gözle baktığımız zaman

Neden acıyorsun ki siz full yedek +2 tane uzun sakatlıktan çıkmış oyuncularla sahaya çıksanız 10 farkla mı yenecektiniz as ilk11 çıkmış shaktharı ?
  • Tanımam etmem de, ne "aptal" bir spikerdi o öyle...

"Bakalım Biliç maçı kazanmak adına neler yapacak" kıvamında alenen çocukça bir şeyler söyledi. Türk futbolunun içerisinde olan insanların mantalitesine bak. Hazırlık maçı bu, HAZIRLIK. Maç kazanılmaya değil, oyuncu kazanılmaya çalışılıyor.
  • Bu maçtan çıkarılacak ders benim için:

Doğru adamlarla istikrarın getirisi...

Eğer Luce'yi göndermeseydik 100. yılımızdan itibaren bizde kalsaydı, şu an Shaktar'ın başarılarına biz sahip olurduk. Ama ne yazıkki türlü türlü dalaverelerin oyunların döndüğü bir klübüz. Hükümet bile oyun oynuyor üzerimizde.

Not edin. Artık yem olmayacağız. Biliç'i de yedirmeyeceğiz kimseye.

Devre arası transferleriyle şampiyon olmamız mümkün.

İnanmaya devam!!
  • Bize 2 stoper 2 orta saha orta lazım bunlardan 2 si yedek 2 si 11 oyuncusu olmalı...

Ayrıca Holosko sağ bek oynarsa böyle olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Bu maçtan çıkarılacak ders benim için:

Doğru adamlarla istikrarın getirisi...

Eğer Luce'yi göndermeseydik 100. yılımızdan itibaren bizde kalsaydı, şu an Shaktar'ın başarılarına biz sahip olurduk. Ama ne yazıkki türlü türlü dalaverelerin oyunların döndüğü bir klübüz. Hükümet bile oyun oynuyor üzerimizde.

Not edin. Artık yem olmayacağız. Biliç'i de yedirmeyeceğiz kimseye.

Devre arası transferleriyle şampiyon olmamız mümkün.

İnanmaya devam!!

Ağzına sağlık hocam +1903

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaiMei

Tanımam etmem de, ne "aptal" bir spikerdi o öyle...

"Bakalım Biliç maçı kazanmak adına neler yapacak" kıvamında alenen çocukça bir şeyler söyledi. Türk futbolunun içerisinde olan insanların mantalitesine bak. Hazırlık maçı bu, HAZIRLIK. Maç kazanılmaya değil, oyuncu kazanılmaya çalışılıyor.

Katılıyorum bizim oyuncuların 2-3 tanesinin ismini yanlış söyleyip durdu ve sanki şampiyonluk maçı anlatıyormuş gibi anlattı kaybedince sanki kupa kaçıyor saçma sapan bir spikerdi
  • Ne kadar haz. maçı olsada 1-4 nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.