Şimdi Ara

Hazırlık Maçı | Beşiktaş - KF Laçi | 2.08.2013 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
6.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atiba Necip'in tecrübelisi gibi. Müdaheleleri, çalımları, topla ileri çıkışı aynı resmen. Mutlaka faydalı olur ama ihtiyacımız olan adam o muydu emin değilim.

Ön liberolarımızdan hiçbiri orayı tek başına kapatabilecek, ayıboğan tarzı dediğimiz cüsseli ve yırtıcı oyuncu değiller. Böyle olunca ya çift ön libero oynayıp hücum gücünden feragat ediyorsunuz, ya da tek ön libero oynayıp arkada çokfazla açık veriyorsunuz.
  • Eneramo yalvarıyorum iyileş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

Atiba Necip'in tecrübelisi gibi. Müdaheleleri, çalımları, topla ileri çıkışı aynı resmen. Mutlaka faydalı olur ama ihtiyacımız olan adam o muydu emin değilim.

Ön liberolarımızdan hiçbiri orayı tek başına kapatabilecek, ayıboğan tarzı dediğimiz cüsseli ve yırtıcı oyuncu değiller. Böyle olunca ya çift ön libero oynayıp hücum gücünden feragat ediyorsunuz, ya da tek ön libero oynayıp arkada çokfazla açık veriyorsunuz.

Hocam Atiba fizik gücü ve kondisyonuyla ünlü bir oyuncu, daha ilk maçı olduğu için o yönünü gösteremedi.
  • Atiba Hutchinson bu adamı beğenmeyen taş olur,adam bildiğim futbolcu..
  • Atbia kaldırır ön liberoyu.Yanına Ozi ve Ferdi gerekli desteği verirse çok gol yemeyiz bu sene.

• 2.golü de ilerleyen zamanlarda koyarım
  • Beyler mac kac kac bitti? Bakamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökhan Süzen, Türkiye'de hiçbir takımda ilk 18'e giremez.

Atiba konusuna yazmıştım, PSV ve Ajax'ı sürekli izlediğimi ve Atiba'nınçok iyi bir oyuncu olduğunu ve Melo'nun hızlısı olduğunu söylemiştim. Bugün daha çok Aurelio gibi oynadı ancak iyi izlediysen ne kadar kolay adam eksilttiğini ve attığı pasların tam nokta pası olduğunu görmüşsünüzdür. Bu gerçek performansının yarısı bile değil, form tutup takıma alışınca göreceksiniz gerçek Atiba'yı.

• ikinci golde hata kimindi? ayrıca umarım tanju oynar sol bekte, ne yapıp edip forvet almalıyız
  • Eneramonun gelmesini laf edenler şimdi ne diyor merak ediyorum gelmeden öncede diyordum şimdide diyorum bu adam ligte en az 15 gol atar demedi demeyin
  • Biliç'e aşağıdaki dizilişi göndereceğim, PES'te çok başarılı

Hazırlık Maçı | Beşiktaş - KF Laçi | 2.08.2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur3372

İsmail gelene kadar gökhan degil tanju daha iyi iş yapacak gibi duruyor

Gökhan Süzen ve Serdar'ı ben halı saha da oynatmam. Keşke Veysel i alsaydık. Tanju'yu bende sol bekte çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MamadouNiang-

quote:

Orijinalden alıntı: onur3372

İsmail gelene kadar gökhan degil tanju daha iyi iş yapacak gibi duruyor

Gökhan Süzen ve Serdar'ı ben halı saha da oynatmam. Keşke Veysel i alsaydık. Tanju'yu bende sol bekte çok beğendim.

Gökhanı halısahayı bırak evimin bahçesinde oynatmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Beyler mac kac kac bitti? Bakamadim

2-2 bitmiş hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Biliç'e aşağıdaki dizilişi göndereceğim, PES'te çok başarılı

pes'te başarılı olabilir ama oğuzhan, muhammed, dentinho, ömer, mutlaka forma almalıdır

• quote:

Sezer yerine Oğuzhan veya Muhammed, Töre yerine Dentinho veya Muhammed, Süzen yerine Tanju oynarsa tamamdır.. Ayrıca Eneramo'ya 2 numara mı verdin ben mi yanlış şeyettim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Sezer yerine Oğuzhan veya Muhammed, Töre yerine Dentinho veya Muhammed, Süzen yerine Tanju oynarsa tamamdır.. Ayrıca Eneramo'ya 2 numara mı verdin ben mi yanlış şeyettim?

Öyle istedi ben napim

• Atiba ilk maçında ona ön yargıyla bakanları güzel ters köşe yaptı. Sağlam performans ve 1 gol.

• bu gökhan töre şimdi iyi futbolcu mu pehhh birşey olmaz bu adamdan olcay da gökhan töre de fos hadi olcay pozisyona girer atar ama gökhan da o da yok orta saha fernandes-atiba-oğuzhan(necip) olmalı kesinlikle

****************tolga*******************

serdar*****franco**********sivok*********tanju

********fernandes*******atiba****oğuzhan*****

****************muhammed******************

**********eneramo**********almeida********

olcay da töre de fos kanat değil bunlar içeri kaçmaktan başka bir bildikleri yok
  • Taraftara bak.Şu uyduruk maçta oyuncuları eleştirip,yerden yere vuruyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.