Şimdi Ara

Hazırlık Atlama Sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • %30 İngilizce olan bir bölüm kazandım. Muafiyet sınavı için yaklaşık 25 günüm var. Elimde bir YDS kitabı var. İngilizcem nasıl diye sorarsanız. Okuduğum şeyleri anlıyorum. Sadece kelime bilgim zayıf. Sözlüğe başvurduğum çok oluyor. Bir de tense bilgim zayıf(geçmiş, şimdiki, gelecek ve geniş zaman biliyorum sadece. Perfect tenseleri bilmiyorum.) Anlayacağınız sıfır değilim ama ne gramer tam ne kelime bilgisi. Nasıl çalışmalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up ben de kendimi listeningde geliştirmek istiyorum
    Hem muafiyet sinavi hem de Muafiyet sınavı harici tavsiye veren olursa sevinirim.

Tense bilgim iyidir.kelime bilgim orta düzey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav sadece test şeklinde boşluk doldurmaymış. Sanırım çok zor olmaz.

• Up

• Onemli bir sinavdir yillar once bu sinava girdigimde arkamda oturan kizla evlendim😊

• burakdc B kullanıcısına yanıt
    Sorun olmazsa anlatın da dinleyelim hocam : ) Nasıl oldu?

• Ben sinava cok onem veren bir insanim kalem silgi kalemtras vs herseyim hazir 1 saat oncesinden sinav salonunda oturuyordum si avin baslamasina 10 dakika kala iceri sac bas daginik gec kalmis silgisi bile olmayan bir kiz girdi arkama oturdu silgiside olmadigindan gozetmen hocadan silgi istedi bende dikkatim dagilmasin diyip silgimi kirip yarisini ona verdim sinir oldum birde icimden bu kizla kim evlenirki dedim. Sonra olaydan 10 sene sonra o kizla ben evlendim

• %30 bölümün ing sinavi lise düzeyinde olur okulun civarindaki fotokopicileri gez gecmis yillarda cikan sorulari bulursun abiraz bak anlarsin neler soruldugunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.