Şimdi Ara

Hazır Uygulamalar 500 milyondan fazla Android cihazda etkinleştirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hazır Uygulamalar 500 milyondan fazla Android cihazda etkinleştirildi

Android kullanıcılarının uygulamaları cihazlarına yüklemeden kullanabilmelerini sağlayan "Hazır Uygulamalar" (Instant Apps) isimli özellik artık 500 milyondan fazla Android cihazda etkinleştirilmiş durumda.

Google'a göre, ilk olarak bu yılın başında kullanıma sunulmaya başlanan özellik şu anda Android 6.0 ve daha üzeri sürümlerin yüklü olduğu cihazlarla uyumlu olsa da, her uyumlu Android telefonda bu işlev etkinleştirilmiş değil. Google ayrıca, Android Lollipop çalıştıran cihazlara yönelik desteğin yolda olduğunu da belirtti.

Ayrıca Bkz.LG V30'un V-temalı duvar kağıdı nasıl oluşturuldu?
    Öte yandan geliştiriciler giderek daha fazla kullanıcının hazır uygulama işlevine sahip sayfalarda zaman harcadıklarını söylüyor. Örneğin bu özelliği desteklediğinden beri Vimeo'da harcanan süre yüzde 130 artarken, alışveriş uygulaması Jet'te harcanan süre ise yüzde 27 oranında artış gösterdi.

Hazır Uygulamalar özelliğini etkinleştirmek için cihazınızdaki Google ayarlarına giderek "Hazır Uygulamalar" seçeneğine dokunun ve ardından sağ üstteki butonla hizmeti etkinleştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Arkadaşım Samsung alınca şok olmuştum resmen telefon Gameloft reklam tabelası gibiydi.

Huawei'de en fazla Facebook, Twitter falan kurulu geliyor.

Ön yüklü uygulama sanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Arkadaşım Samsung alınca şok olmuştum resmen telefon Gameloft reklam tabelası gibiydi.

Huawei'de en fazla Facebook, Twitter falan kurulu geliyor.

Ön yüklü uygulama sanmış

Açıklaması vardır umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ciddi ciddi bu uygulama ve buna benzer ne işe yaradığını kimsenin bilmediği uygulamalar için bir tanıtım videosu çeker misiniz acaba? Veya bilen biri anlatabilir mi bana lütfen, örneğin bu uygulama ne işe yarıyor? veya android system webview ne işe yarar? Samsung telefonlara system app remover adlı programı bir kurun da bakın, telefonda 300 küsur uygulama yüklü görünüyor. Aynı telefona cyanogenmod kurunca bu uygulamalar 70-80'e kadar düşüyor. Nedir bunlar cidden birinin açıklamasına çok ihtiyacım var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.