Şimdi Ara

Hazır sistemler arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.gaming.gen.tr/urun/21507/ultima-3600-amd-ryzen-5-3600-asus-dual-rtx-2060-oc-6gb-16gb-ram-500gb-nvme-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

FR10500
    https://www.teknobiyotik.com/fr10500-oyuncu-bilgisayari.html

AMFİBİ V2
    https://www.oyunkolik.com.tr/urunler/oyunkolik-amfibi-i5-11400-16gb-512ssd-rtx3060-gaming-pc/

O kadar araştırma sonucu belirttiğim üç sistem arasında kaldım.Hangi sistemi almak daha mantıklı birinde anakart ve hediyesi gözüme çarpıyor diğerinde marka kalite diğeri 3060 cezbediyor ama oyunkolik sitesi aklımı çeliyor.Hiç olmadı bu bütçeler de neler yapılabilir yada ağustosa kadar beklemeli miyim bu bütçelere daha iyisi gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdnckara -- 31 Mayıs 2021; 11:57:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 2.link açılmıyor

• Münebbih kullanıcısına yanıt
    Konu güncellendi.

• AMFİBİ V2 en iyisi

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 31 Mayıs 2021; 12:50:57 >
  • Oyunkolik kim yahu

Bu sitenin güvenilir oldugunu kimden ögrendiniz? Sistem ve fiyat fena degil ama güven noktasinda soru isaretleri var bence... Sikayetvar.com da bile cikmiyor bu firma? Böyle bir firma var mi?

Aslinda fiyat gercek olamayacak kadar iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunGFu -- 31 Mayıs 2021; 12:52:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef bütçe yetmiyor 😣

• kunGFu kullanıcısına yanıt
    Bende güven konusunda şüphe yaşıyorum ama n11 üzerinden satış mevcut n11 den ne kadar sorun yaşayabilirim ki diye düşünüyorum.Azda olsa olumlu yorumlar mevcut biraz araştırdım ama ne kadar gerçek bilemiyorum...

• Münebbih kullanıcısına yanıt
    Piyasaya göre baya iyi ama oyunkolik bozuyor olayı n11 üzerinden alsam sorun yaşar mıyım bilemedim baya ilgililer be yorumlar iyi.

• https://www.gaming.gen.tr/urun/16126/ultima-10600kf-intel-i5-10600kf-asus-dual-rtx-2060-oc-6gb-evo-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar//

oyuncu bilgisayarı ve işlemcide iyi . her türlü oyunu açacaktır. siteye araştır tabi güvenli mi diye.

• Bu seçeneklerim arasında olanın intel versiyon.Site güvenilir ama ryzenciyiz 😂

• kunGFu kullanıcısına yanıt

Oyunkolik Ankara'da MSM bilişimin sitesi. 15-20 senedir aynı adreste bilgisayar satan bir firma.

Hem kurumsal hem de mağazalarından tüketici ürünleri satıyorlar.

DMO yani devlet malzeme ofisinde de tedarikçi firma. https://www.dmo.gov.tr/EMagaza/Magaza/Standart/5046?tedarikci=MSM_B%C4%B0L%C4%B0%C5%9E%C4%B0M_TEKNOLOJ%C4%B0LER%C4%B0_B%C4%B0LG%C4%B0SAYAR_ELEKT._%C4%B0LET._KIRT._SAN._VE_T%C4%B0C._LTD._%C5%9ET%C4%B0.

DMO'da listelenmek kolay ve basit birşey değildir.

• erkange E kullanıcısına yanıt
    O zaman doğru yoldayım ve sistemi n11 den sipariş verdim son 1 stoktu. Onay geldiği gibi sitedende stok kaldırıldı. Güven verene hareketler bunlar.

• Yorumlar için teşekkür ederim.Oyunkolik Amfibi v2 aldım gelirse eğer geldiğinde size süreç ve ürün hakkında bilgi vereceğim.

• bu ne la eskiden kasa ucuz diye toplanırdı

laptoptan farkı kalmamış

3.5k ya apu ne alooo

• 3.5 k ya apu toplamaya seviniyor millet oyun oynıcam diyorsan 10 k vereceksin artık şartlar çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdnckara

3.5 k ya apu toplamaya seviniyor millet oyun oynıcam diyorsan 10 k vereceksin artık şartlar çok zor.

a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD61D2951 -- 3 Temmuz 2021; 18:48:29 >
  • İnşallah nasip olur sende alırsın sistemini

• quote:

Orijinalden alıntı: erdnckara

İnşallah nasip olur sende alırsın sistemini

eyvallah hocam sağolun da benden geçti gibi belki para biriktirip xbox 360 falan alırım

• Oyunkolik amfibi v2 n11 üzerinden verdiğim sistem siparişi elime ulaştı. Kargolama paketlemesi ve hızı mükemmel 2 günde elime ulaştı. Herhangi bir sorun yaşamadım. N11 üzerinden sorulan sorulara anında dönüş yapıldı.Düşünen arkadaşlar tereddüt etmesin. Hazır sistemler arasında kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdnckara -- 2 Haziran 2021; 21:15:0 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.