Şimdi Ara

Hayvansever Tayfun Demir'e Destek Olalım Youtube Kanalına Abone Olalım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Eleştiri yapmak çeşitli doneleri alıp yorumlayabilen kişilerin yapabileceği bir şeydir, eleştiri yapmak senin harcın değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodos denizcisi

Eleştiri yapmak çeşitli doneleri alıp yorumlayabilen kişilerin yapabileceği bir şeydir, eleştiri yapmak senin harcın değil.
    belli hemşerim nasıl ahlaksız tipler olduğunuz.siz takılın prim kasın,şakşakşakşak
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Herkes kendini belli ediyor için rahat olsun, kasma kendini bu kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel :)
  • Güzel bir köy yaşamı var

• Adamı hapse attılar bugün suç makinesi çıkmış , kaç senedir takip ediyordum hayvanlara vs yardım ediyordu vay be

2020 her açıdan garip geçmeye devam ediyo valla

• quote:

Orijinalden alıntı: grdiyan

Adam dolandırıcıysa neden kendi adına bir YouTube kanalı açsın , TV programlarina seminerlere katılsın . Kendi kendini neden deşifre etsin yani hala anlayamadigim şey bu . Ayrıca abisi yurt dışında avukatmış yurt dışına da kacabilirdi. Hayvanlar yeni bir dolandırıcilik planı için ön ayaksa da takdir ettim . İçin de gerçekten hayvan sevgisi varmış ki onca zaman bu hayvanlara sabırla baktı bu adam .

Onun dışında kanalın gidişatından memnun değildim zaten . Hayvan konseptinden arazi konseptine kaymiştı kanal .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu yakından takip eden biri için cevap çok basit. Herşeyden evvel bu dolandırma hikayesinde 2 tane Tayfun Demir var. Biri bu Tayfun Demir. Diğeri de esas mağdur olan Sakarya'lı ütücü Tayfun Demir. Bu kadar rahat hareket etmesinin,boy boy TV ekranlarında gözükmesinin sebebi "Sakaryalı Ütücü Tayfun Demir" rolüne girmesi sayesinde oldu.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/son-utucu-21975425

Mesela aşağıda ki video da gösterdiği belgeler onun değil esas mağdur olan Sakarya'lı Ütücü Tayfun Demir'e ait.

Hayvan sevgisi için bir şey diyemem. Zira katillerde, hırsızlarda, dolandırıcılar da hayvansever olabilir.

• Bende bayadır takip ediyordum. Yazılımcıyım falan diyordu. Şirketi falan var diyordum hiç işe zaman ayırmıyor vs. Son zamanlarda da köy arazisinde ev yapıyordu. Daha çok hayvanlara yardım etmek istiyor falan diye düşünmüştüm. İyi cesaret tv programlarına falan çıkma vs.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.