Şimdi Ara

Hayırlı Geceler. (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.085
Cevap
5
Favori
102.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Hayırlı Geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Kivi en sevdiğim meyve.

Hıyarı çok severim ben.

Bu iş olmaz, onun gönlü yokmuş sende

Zorlasak ?

Minik yus neden bende 1 kişisel not!!! Saksı değilim ben En çok benim olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

• Yuh 8 not mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Yuh 8 not mu

Neler yazdı Allah bilir
  • quote:

quote:

Yuh 8 not mu

Neler yazdı Allah bilir

Harbiden ha merak ettim

• Minik konuya bekleniyorsun @nasozby @MinikYas
  • Dejavuuu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

Dejavuuu

Güzel bir gruptur, şarkıları da çok keyiflidir.

• quote:

quote:

Dejavuuu

Bu grubu ilk kez duyuyorum ağızıma takıldı nedense bu laf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Dejavuuu

Bu grubu ilk kez duyuyorum ağızıma takıldı nedense bu laf

Dinle dinle iyi kafa yapar.

• quote:

quote:

quote:

Yuh 8 not mu

Neler yazdı Allah bilir

Harbiden ha merak ettim

Yaptığın artizlikleri not alıyorum, ilerde aleyhine kullanıcam.

• Şimdi ahali belkin anlarsınız hani iki tane bilg. möhendisi var ya :D şimdi işyerinde kamera sistemi bilgisayara bağlı ve aynı bilgisayarda otomasyon programı da var, bundan 5-6 yıl önce kurmuşlardı bu sistemi, kasayı küçük kasa vermişler. Ben geçenlerde harddiski alıp başka kasaya takmak istedim ama bunu yaptığımda otomasyon programı şifre istedi, anakart değiştiği için falan sanırım bu, neyse anakartı falan da bu kasaya geçirdim, ya da gei taktım tam hatırlamıyorum orasını üzerinden epey geçti çünkü, neyse şimdi bunlardan herhangi birini başka bilgisayara taşımak istediğimde bi dünya servis parası istiyo cinsler. Ben şimdi kasaya ikinci bi harddisk takmak istiyorum, kamera kayıt süresini uzatmak için, çünkü çok düştü son zamanlarda. Ama kasa küçük olduğu için ikinciyi takabilir miyim, taksam sorun çıkarmı bilmiyorum. Kasayı açıp bakması çok uğraş bi dünya kablo var ama hatırladığım kadarıyla bi harddislik alan var dı ama takılmaya uygunmuydu bilmiyorum. Şimdi harddisk alsam bu küçük kasaya taksam ısınma performans ya da herhangi başka problem olur mu?

Bunu yapamazsak ikinci planın kasayı değiştirmek, büyük bir kasa ve harddisk almak ve anakartı rami harddiski kamera kartlarını falan buna geçirmek. Burda merak ettiğim bu anakart için vs. uygun kasa bulabilir miyim, bulursam nasıl bulurum yani nasıl anlarım anakartın vs. kasaya uyup uymadığını, güç kaynağı olayları vs. İkinci olay da bunu yapıca şifre vs istemez diymi program için.

Amacım kamera sürelerini uzatmak aslında kameralar için direk bilgisayar yerine kayıt cihazına geçmek de bir seçenek ama buna biraz bakmam gerek, hiç bilmiyorum nasıl oluyor, cihazı alıp kendim direk bağlayabilirmiyim kameraları falan, sonuçta zaten çalışan bi sistem var, kabloları bilgisayardan çıkarıp bu cihaza takmak yeterli olur mu, bir de şu an görüntü gerçekten kötü, kayıt ayarlarını yukarı çıkarmama rağmen kötü ki kayıt süresini düşüren önemli bi etken de bu ama kaydı seyrederken hiç bi fark olmuyor sanki, neyse buna biraz bakayım, görüntü daha iyi oluyor kayıt cihazlarında diyenler falan da var. Öyle işte.

• O yazıyı bir haftaya okurum ben hacı.
  • Okudum da pek anlamadim yav :D harddiski alip baska anakarta takmissin sanirim. Calisadabilir calismayadabilir. Calistigi durumda senin tum herseyi kullanabilmen lazim aslinda. Program tekrar neden sifre istedi fikrim yok o konuda.

Kasayi buyuteceksen bir sikinti olmaz anakartinin sigacagi herhangi bi kasaya takabilirsin. Simdiki kasa kucukte ne kadar kucuk? su yan yatik kasalardansa onlarin icini hic gormedim ama cok bir sikinti olacagini sanmam harddisk takilacak yer varsa. Eger yer yoksa buyuk kapasiteli bi harddisk alirsin. Simdikini yedekleyip o harddiske alirsin. Buyuk kapasiteyle yola devam edersin :)

Kamera sistemleri hakkinda da bir bilgim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.