Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada tezgaha baktıgımda GREG midir nedir benden civata almıştı hiç böyle bişeyle karşılaştınızmı ? Oyunda otomatik olarak programlanmış bişe gelip nasıl aldı anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Bu arada tezgaha baktıgımda GREG midir nedir benden civata almıştı hiç böyle bişeyle karşılaştınızmı ? Oyunda otomatik olarak programlanmış bişe gelip nasıl aldı anlamadım

O greg boot galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

seninmi hasan bu tavuklar

haha yok netten buldum hoşa gitti resim :)

• quote:

Bu arada tezgaha baktıgımda GREG midir nedir benden civata almıştı hiç böyle bişeyle karşılaştınızmı ? Oyunda otomatik olarak programlanmış bişe gelip nasıl aldı anlamadım

evet o arkadaş bot.bende çok şaşırmıştım :)
    çiftliğide dizmiş namussuz

• Arkadaşlar sizinde pazar hızınız düştü mü ? demek istediğim 10 14 lvl iken pazara ne koysam gidiyordu , şimdi 1 günde anca satılıyor koyduklarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIII

Arkadaşlar sizinde pazar hızınız düştü mü ? demek istediğim 10 14 lvl iken pazara ne koysam gidiyordu , şimdi 1 günde anca satılıyor koyduklarım

Evet baslangicta 10 yımırtayı 150 liradan :) satiyordum şimdi 10 tanesini 50 Liradan satisa veriyorum yuzune bakan yok

• ağaçların kesilmesi çok saçma.kuruyunca sulamak devamlı olsa bari. hadi diyelim olmadı. altınla sondaj makinası alalım su çıkartalım biz sulayalım. bence bu değişmeli.

• Oyun harika , yaklaşık iki haftadır oynuyorum mükemmel zevk veriyor. Hele iPad de harika oluyor..
    Bu arada vida arıyorum gamecenter : eRsn- eklerseniz sevinirim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gerekli Level a gelince tekneden önce madeni acın. Evet 26000 altın biraz fazla ama inanın değiyor. 3 kazıdan 2 şinde Elmas çıkıyor. Hazır siz gerekli level a gelip parayı toplayana kadar da dinamit, patlayıcı ve kürekleri dükkanınız da paylaşın ki bizim de bir işimize yarasın

Level 36. Game center : sanalkaptan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tavukları çok pis yakaladım

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU]

• Evet 15. Level dayım satışlar yerlerde sürünüyor.Benim Ağıl dolu bunu nasıl halledicem bilemiyorum,satışta yok :(

Game Center: ZEYZİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farrow -- 25 Ağustos 2012; 17:45:59 >
  • Ben de dün başladım oyuna, henüz 8. leveldeyim.
    Son sayfadaki bazı arkadaşlara istek gönderdim.

Gamecenter: murselsevim
  • Ağılımın kapasitesini arttırmam için sadece bir adet Civata ihtiyacım var kaça olsa alıcam :)
    Bu ağıl kapasite olayı beni çok zorlamakta,ürettiğim ürünler hep açıkta bekliyor.
    Tüm komşuların çiftliklerini sürpriz sandık için tırım tırım dolaşıyorum,bu sıcakta zor oluyor :)
  • arkadaşlar ben bu oyunu dün keşfettim tesadüfen. acayip sardı dün nerdeyse bütün gün oynadım 8 level yaptım. ama nolduysa akşam bişey oldu oyun açılmıyor. sunucuya bağlanamıyor. sildim tekrar yükledim aynı sorun devam ediyor. sizde de oldumu? ayrıca iphone veya ipad dışında pc veya samsung s3 de oynanmıyo galiba değil mi?
  • 1RONPHOENİX ekleyebilirsiniz

• Arkadaşlar bu elma ağacını bi kaç kez topladım şimdi karardı bir sürü ağaç vardı kesemiyorumda kesmek için testere lazım her birine nerden bulayım testere niye böyle saçmalık var ?
  • Galiba sulamak gerekiyormuş nasıl sulucaz
  • quote:

Arkadaşlar bu elma ağacını bi kaç kez topladım şimdi karardı bir sürü ağaç vardı kesemiyorumda kesmek için testere lazım her birine nerden bulayım testere niye böyle saçmalık var ?

sulamak gerekmiyor o fikri ben ortaya atmıştım :)
    facebooktan paylaşman lazım.sonra bir arkadaş çiftligine gelip sulayacak.
    tabi bu işlem 1 kere yapılıyor sonrası yine kuruyor ve kesmek zorunda kalıyorsun.
    çok saçma yapmışlar bu olayı.
    sulamak olsa,sondaj makinası felan olsa. tavuklar inekler susuz sonuçta :) ölmüyorlar , ağaçlar kuruyor.

• quote:

quote:

Arkadaşlar bu elma ağacını bi kaç kez topladım şimdi karardı bir sürü ağaç vardı kesemiyorumda kesmek için testere lazım her birine nerden bulayım testere niye böyle saçmalık var ?

tabi bu işlem 1 kere yapılıyor sonrası yine kuruyor ve kesmek zorunda kalıyorsun.
    sulamak olsa,sondaj makinası felan olsa. tavuklar inekler susuz sonuçta :) ölmüyorlar , ağaçlar kuruyor.

facebookta paylaştıgımda sulama bilmem ne yazıyordu dedim demekki sulanmak gerekiyor nasıl kesicem ben şimdi onları çok kötü duruyorlar testere zaten yok piyasada tüm ağaçlardamı yoksa sadece elma ağaçlarında mı oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

facebookta paylaştıgımda sulama bilmem ne yazıyordu dedim demekki sulanmak gerekiyor nasıl kesicem ben şimdi onları çok kötü duruyorlar testere zaten yok piyasada tüm ağaçlardamı yoksa sadece elma ağaçlarında mı oluyor

meyve veren herşeyde oluyor bende. testeren yoksa arka taraflara at dostum.

Çok kötü ya uzun süre oldu hala güncelleme gelmedi böyle olursa kaldırcam oyunları

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.