Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maj3sty

MERHABA BEN 15 GÜN ÖNCE İOS TLF ALDIM ESKİ TEFEFONUM ANDROİD İDİ OYUNDA 42 LEVELDE İDİM ŞİMDİ İOS TELEFONUMA OYUNU YÜKLEDİM AMA SEVYE BİRDEN BAŞLIYOR TEKRAR 42 LEVELDE OLMAK İÇİN NE YAPMALIYIM....

facebook'a giriş yaptığınızda uyarı verir daha eski bi oyun var yüklemek istermisiniz diye onu yükleyince eski oyununuz gelir
  • Game Center: turkogluemre13 ekleyin hacı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

bugün bizim arkadastada gördüm ayni manzarayi. sistem bug u galiba.

Aynı durum bende zamanında olmuştu.İki cihazım vardı birinde toprak genişleme özelliği gelmeden önce tüm ağaç su birikintisi vs hepsini temizlemiştim.Genişletilmesi gereken toprakların üzeri temizdi resimdeki gibi,diğer cihazımda daha düşük bi seviyedeydim ve tüm ağaçları temizlememiştim açılan toprak genişletme alanları da ağaçlı kayalı su birikintili geldi..Bundan kaynaklanmış olabilir.Yani uzun bi süre oyunu oynanamışsa böyle olmuş olabilir.

Bu arada güncelleme ile kömür madeni ve kasaba geldi.Soma'daki olaydan sonra kömür madeni çıkması talihsiz bi raslantı oldu.Oyunu eskisi kadar oynayan yok galiba kimse güncellemeden bahsetmemiş.

• Farmville 2
    Game center : e_capkan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrtrkgvn U kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir. Güncelleme ama gerçekten çok iyi olmuştu. Begendim ben.
  • Arkadaslar ben hayday da cifligi kaybettim facebook hesAbindan baglaninca yeni ciflige basliyo ama eski ciflikten bildirim geliyo kaldırdım tekrar yukledim bisiy olmadi yardim ve destek ekibine 30 tane mail attim cevap yok eski ciflige nasil gecerim lutfen yaarrdiimmmmmmmmmmmmmm !!!!!!!!!!

• bende blackberry z 10 var genelde android apk dosyaları yükleniyor ve o şekilde son güncelleme gelmeden önce hayday ı oynuyordum fakay son güncellemeden sonra bi türlü güncelleyemedim. oyunun en son güncellenmiş şekliyle olan apksi ni paylaşabilirmisiniz.
  • Murgen kullanıcısına yanıt
    Hocam kaldirip tekrar kurdum ben. O zaman yine güncelleme cikti ve bu defa güncelledi. Bi deneyin olmazsa upload edeyim

• oyunu komple sildim ama google playden indirmeye kalkınca sadece 13 mb dosya var onu nidiriyor bana o 50 küsr mblik dosya lazım size zahmet yüklermisiniz.
  • bu güncelleme iyi oldu hoş oldu güzel oldu da bu yeni açılan yerde bakkalı kapasitesini yükseltmek için taş blok ve sinemayı yükseltmek için çekici nereden bulacağımızı çözemedim bi türlü oyunun hiç bi yerinde henüz karşıma çıkmadı bu konuda bi fikri olan varmı acabaa?
  • Lan faceme yeni çıflik aldim eski faceme nerdrn gececem

Alinti yaparak yada cevapla yaparak yazsaydiniz daha erken dönüş yapardim.
    Link bu :https://docs.google.com/file/d/0BxkCm-iKGhn_amNJZHZwUy1HLVU/edit?usp=docslist_api

Bu 13 mb. Bunu yükleyin açın acildiginda 45 mb bisey indirip otomatik acilacak oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilya

bu güncelleme iyi oldu hoş oldu güzel oldu da bu yeni açılan yerde bakkalı kapasitesini yükseltmek için taş blok ve sinemayı yükseltmek için çekici nereden bulacağımızı çözemedim bi türlü oyunun hiç bi yerinde henüz karşıma çıkmadı bu konuda bi fikri olan varmı acabaa?

Gelen müsterilerden memnun olanlar veriyo. Sabirli olun yavas yavas onlarda cikmaya baslayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Alinti yaparak yada cevapla yaparak yazsaydiniz daha erken dönüş yapardim.
    Link bu :https://docs.google.com/file/d/0BxkCm-iKGhn_amNJZHZwUy1HLVU/edit?usp=docslist_api

Bu 13 mb. Bunu yükleyin açın acildiginda 45 mb bisey indirip otomatik acilacak oyun.

işte onu yülküyorum oyuna girince o 45mblık dosyayı yüklemiyor dowland hatası veriyor
  • aklımı s*k*y*mmmmmm faceme yeni 1 levellik çıflık kaydettım eski çıflıge nası gececemm biri yardım etsin lutfen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakmele -- 23 Mayıs 2014; 20:57:19 >

Bilemedim simdi

• tamam teşekkürler genede
  • jakmele J kullanıcısına yanıt
    Dostum sol üsteki Ayarlar tuşuna bas. Acilan yerde Sorun Bildire tıkla. Sonrada Kayıp çifrtlige tıkla. Levelini ve ciftlik adini ya gonder , sana geri dönus yapacaklar

• Şu banttan bir türlü bulamadım arkadaş ya.

• Oyunda süsleme ile ilgili bug keşfettim.

Tren istasyonunu açanlar yapabilir.

Örneğin çiftliğinizde taştan duvar örüyorsunuz. Her konulan taştan sonra fiyat artar. Başlangıç fiyatı 30 altın olan taş duvar, dike dike 500 altına çıktı.

Ama siz istasyona tıklayıp orada duvar kurarsanız başlangıç fiyatından başlıyor. Sonra kasabadaki o eşyaları depoya atıp, çiftliğe geçiş yaparak kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.