Şimdi Ara

## HayDay (Çiftlik Oyunu) ## [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
46
Favori
378.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android kullanicisiyim ve tezgaha elmas vermemek icin sozde gamecenter a rakip olan google plsy games uygulamasini indirdim.
    Oyunu oynayan arkadaslari ekliyorum fakat oyunda arkadaslarimin arasinda gorunmuyor..bu uygulamayi kullanan ve arkadas olarak gorunmesini saglayabilen varsa yontemini ogrenmek isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aysuasya A kullanıcısına yanıt
    evet oyleymis de bu ambar ve agil buyumedi parca lazim ben iphone dan oynuyorum face di pek anlamam girdim oradan oynayamadim
    bana bazi parcalar lazim nereden bulurum 23. seviye ilerlemiyo tat vermiyo

• Her türlü ihtiyaç karşılanır... Tezgahımızda yok yoktur..

Game Center: harunsefa
    Çiftlik Adı : Sarı Çizmeli Aga'nın yeri
  • aysuasya A kullanıcısına yanıt
    Oyun için fake bi face hesabi acip oyunu oraya baglayabilirsiniz. sonra gruplardan bol bol hayday oynayanlari ekleyin ve pazar tezgahlari acilsin. sonra yine kendi orjinal face hesabina baglayin. tezgahlar geri gitmez merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Oyun için fake bi face hesabi acip oyunu oraya baglayabilirsiniz. sonra gruplardan bol bol hayday oynayanlari ekleyin ve pazar tezgahlari acilsin. sonra yine kendi orjinal face hesabina baglayin. tezgahlar geri gitmez merak etmeyin.

Bu yontemi deneyeyimmm tsklerrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

evet oyleymis de bu ambar ve agil buyumedi parca lazim ben iphone dan oynuyorum face di pek anlamam girdim oradan oynayamadim
    bana bazi parcalar lazim nereden bulurum 23. seviye ilerlemiyo tat vermiyo

Gszeteye bakabilirsiniz.insallah gazeteyi kesfetmissinizdir. Bazi farketmeyen arkadaslarim vardi da:))

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: Kralınoğlu

Bende bu stratejiyi kullanıyorum. Kendim takılıyorum.

Bir haftadır sürekli oynuyorum ve şu an 29. leveldeyim yani bayağı iyi bir başlangıç yaptım.

Bu arada bir günde tam 250 kamyon sipariş kaldırdım yani saatte 10+ ve şu ana kadar daha fazla kaldıranı görmedim.

Ucuza alıp pahalıya satıyorum Tom'u da sürekli kullanıyorum.

Günlük 750 kamyon kaldiran arkadaşim var :) Ama seninkide iyi. Tom a hic elmas baymadim.d arkadasim aliyo arada recel istakoz istetiyom bende. Geri kalanlar zaten kolayca bulunuyo gazetede yada cabuk uretiliyo. ama istakoz recel uzun süruyo baya

Sürekli oynayanlar için aslında Tom'a yatırım mantıklı zaten verilen elmaslar ile en fazla 1-2 kez kiralanabilir.

• Bir kaç aydır eşimin ısrarı üzerine oyunu yükledim, şu an iki kişi oynuyoruz, ben 48 level oldum, eşim 50 level. Kendi mahallemizi kurduk ama katılan yok fakat iki kişi yardımlaşarak rahat ilerliyoruz.

Oyuna yeni başlayanların ilk önce tekne siparişleri için limanı açmasını tavsiye ederim, sonra balıkçı açılabilir, maden'i en sona bırakın, kullanımı en gereksiz maden olduğu için madeni en sona bırakın.
  • mahallenizin adını yardım olarak değiştirirseniz katılım yüksek olacaktır.
  • arkadaslar bi kac sorum var 27 . leveldeyim iphone dan oynuyorum
    1-bu oyunu face den nasil oynarim aciyorum face de sayfasini yorum vs seyler cikiyor oyna diye bir bolum goremiyorum
    2-iphone dan bir mahalleye falan girebiliyormuyum ihtiyacim olan malzemeleri sadece gazetede gorebiliyorum baska bir yolu var mi yardim icin napmaliyim
    3-balikci teknesi cok para gerek li mi yoksa ondan once bi tane dokum makinasi aldim bi kac tane daha almak oncelikli mi
    vs vs yani soyle ben kendi halimde gidiyorum napayim

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    Facede oynanmiyo sadece destek ve haberleri takip edecegin sayfasi var. Ama bluestack adlı program ile bilgisayrda oynayabilirsin.

Mahalle 29. levelde açılıyor. Mahalle binasini onarip istediginiz mah. katilabilirsiniz o zaman.

Balıkçı teknesi için 27 bin lazımdı galiba. Tavsiyem tekneyi onarın dökümcü kalsın simdilik 1 yeterli. Hem Teknede yakaladıgıniz her farkli balik icin elmas veriyor size.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    hocam tesekkurler

• Ekleyebilirsiniz arkadaslar," Mtnern " her türlü yardım yapılır ve civata,çivi,bant,ahşap levha,vida ve kalas sınırsız sayıda alınır :))

• quote:

Orijinalden alıntı: fastlane06

Ekleyebilirsiniz arkadaslar," Mtnern " her türlü yardım yapılır ve civata,çivi,bant,ahşap levha,vida ve kalas sınırsız sayıda alınır :))

Herkesde civata kalaslari kime satacam diye düşünuyodu zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar tebrikler ilk mektubunu aldin yazisi surekli acik girip bakiyorum yine de bu uyari gitmiyor var mi yolu bunu kaldirmanin

• Gc nedir nerden haberlesiyorsunuz nasil oluyor anlatirmisiniz

• arifakinti A kullanıcısına yanıt

• perkamperkam P kullanıcısına yanıt
    buyrun ?

• Beyler şu yardım edince mektup geliyor ya hani onda sınır 5 mi günlük. Çünkü fazla fazla yardım ediyorum siparişlere falan ama hergün 5 geliyor

• Shakur54 kullanıcısına yanıt
    Evet günlük sınır 5
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.