Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
59
Favori
383.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tezcanzidane

ECZANE GÜNLÜĞÜ

ben bi aralar ecz.de kalfalıq yaptım.1 tane recete geldi recetede 2 normal tablet ilaç bide ishal fitili yasıo...ben ilaçlarının hepsine 3 çarpı1 1 çarpı1 felan yasdım fitilede 2çarpı 1 yasdığımı hatırlıom...sonra o müşteri 2 gün sonra gene geldi dediği kelime beni kopardı.'ewladım bu fitili günde 2 mi iççem doktor 1 dedi'dedi...lan karıya bak ya fitili İÇİO...ama manyaklık bende yassana sen oraya kocca harflerle MAKATA die....

offffff gülmekten ağlıyorum
  • allahım okumaktan uyumama gerektiini unuttum bnede de dehşet anılar var biraz uyuyim aklıma gelenleri yazarım
  • Lise yillarindan bi animi da ben anlatiyim,oyle planli birsey degildi ama bir anda gelisti.Lisenin en suslu,ukala havali,sosyetik burnu havada aptal kizlarindan biri kopegini yuruyuse cikarmisti,bizde arkadaslarla mahallede oturmus geyik yapiyorduk,yanimizdan gecerken icimde hic bir kotuluk olmadan aaaaa ne tatli sus kopegi,cok sekermis dedim.kiz butun ukalaligiyla ona sus kopegi deme onun adi var ``lady``diye beni azarlamaya kalkti.bende hemen yapistirmistim cevabi``anaaa bak bide konustu``
  • bi tane daha aklıma geldi....
    lisedeyken(yatılı) arkadaşlar kantine gitmiş üst dönemden hepimizin içinin gittiği taş gibi bi hatun vardı, çay veya kahve bi şey almış televizyonun karşısına oturmuş aldığı çayı da oturduğu sandalyede bacaklarının arasına koymuş bizim 2 kafadar sabah mahmurluğuyla kıza uzaktan bakıyomuş ki doğal olarak kızın bacakarasından dumanlar çıkıyo biri dayanamamış ve diğerine demiş ki "La olum şuraya bak la dumanlar çıkıyo, gavur .mı gibi yanıyo şerefsizim"
  • bir gun dayimla ailem bi islama kofteciye gitmistik islama kofteleri yiyip doyduktan sonra hesap ve islak mendiller geldi o sirada dayim patlatti espriyi: islama mendil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoNDaR

bir gun dayimla ailem bi islama kofteciye gitmistik islama kofteleri yiyip doyduktan sonra hesap ve islak mendiller geldi o sirada dayim patlatti espriyi: islama mendil :)

ahahaha bazıları ona tükrük köftesi der.
  • Yaw sabah sabah güldürdünüz beni allah ta sizi güldürsün.

Bede birtane anlatayım çok komik değil ama bir arkadaş anlattı. Şimdi bu her sabah otobüsle erkenden işe gidiyor bunun bindiği duraktan bir durak sonra havalı süslü bir kadın biniyormuş mevsim olarak yaz kadının gözelerinde güneş gözlüğü. Sabahın erken saatlerinde bindiği için otobüs pek kalabalık olmuyor malum. İşte kadın yine birgün otobüse yine havalı havalı binmiş geçmiş yerine oturmuş otobüs giderken sabah kimse konuşmuyor tabiki. Bir anda bir osuruk sesi hemde öyle bir seski dedi otobüs şenlendi herkez bir anda bu havalı giyinen kadına bakmış kadın uyuduğundan olayın farkında olmadan yapmış işi e öyle bir osurmuş ki kadın bile sesinden uyanmış kadın ne yaptığını anlamış hiç bozuntuya vermemiş bir durak sonra inmiş. Arkadaş diyorki kadını o günden sonra gören olmamış diyor. Bazı kesime göre kadın intihar etmiş bazı kişiler ise estetik ameliyatı olup şeklini değiştirmiş diyor. (bu son kısım uydurma ama kadın bir daha o otobüse binmemiş burası doğru )

Birde benim başımdan geçen bir olay okuldayız bizim sınıfta bizim bir grup var altı kişiden oluşuyor. Sınıfta bizim gruba hocalar pek karışmazdı öyleki biz derste habire konuşuruz hoca birşey demez yan sıradaki çocuk azcık konuşurdu hoca hemen baharır oğlum konuşma diye. İşte yine birgün arkadaşlar arasnıda tarih dersinde kim en iyi geğiriyor diye iğrenç bir yarış yapayoruz işte herkez geğiriyor tabi bu arada sıınfta bir uğultu var hoca ders anlatıyor. İşte sıra bana geldi yaw mübarek öyle bir geğirdimki sınıf inledi ben bile ulan kendimi aştım dedim sınfta bir anda bir sessizlik herkez sus pus ve hoca aynen şöyle dedi susmanız için bunumu yapalım. O günden sonra sınf susturmak için hoca beni ayağa kaldırıp geğittirirdi. 'bu yazdığım son kısımda uydurma beni ayağa kaldırıp geğittirmiyordu sadece yellenmemi istiyordu daha etkili oluyormuş diyordu yellendiğimi zaman sınıf ders boyu konuşmuyormuş diyordu geğirmem 5 dk lık bir sessizlik yaratıyor demişti. Tabi bu özelliğimi duyan bilim adamalrı beni incelemeye aldı ilginç bir özellik dedi amerika bu gün 51. bölgede yellenme nin karşı insan üstündeki etkisi ve uzaylılarla iletişim kurma adlı bilimsel bir araştırma yapyıorsa benim sayemdedir. Biraz fazla geyik yaptım kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarman61 -- 8 Ağustos 2005, 10:56:39 >
  • Aslında çok var; ama böyle düşününce insanın aklına gelmiyor. Bir tane anlatayım:
    Okuldayız bir gün. Ek ders yapıyoruz. Kızlar ön sıralara dizilmiş erkekler de arkalarda. Bir arkadaş ellerini sıranın altında dizlerinin üzerine koymuş. Hoca birden "olm napıyon,anana mesaj mı çekiyon" dedi. Sonra herkes tabi hafif bir güldü. O sırada sesinin çıkmayacağını sanan bir arkadaş "emaneti kontrol ediyor" diyince herkesin tam sustuğu ana denk geldi (herkese mutlaka olur bu olay) arka taraflar kırıldı, yarıldı. Hoca da gülecek ama kızlar var, ayıp. Kızlardan ses yok. Arka taraf ders boyunca yerinde duramadık...
  • bi tane daha annatıyım ozmanlar bn 7. sınıftaydım işte ozmanlar aganiginaganigi dawası wardı bi reklam hatırlarsanız işte fen dersiydi hoca girdi sınıfa rahat bi beş dakka uraştı susturmak için bizi nese tam sessizlik oldu sınıfta çıt yok koridordan bi çocuk "agaaaaaaaaaaaaanigiiiiiiiiiiiiiinagaaaaaaaaaaaaaaanigiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" die baırmaz mı herkes koptu hoca bile dayanamadı ders kaynadı ama çocuğu takdir ettim aynı reklamdaki adam gibi baırdı yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breakercobra -- 8 Ağustos 2005, 11:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uglyking

Lise yillarindan bi animi da ben anlatiyim,oyle planli birsey degildi ama bir anda gelisti.Lisenin en suslu,ukala havali,sosyetik burnu havada aptal kizlarindan biri kopegini yuruyuse cikarmisti,bizde arkadaslarla mahallede oturmus geyik yapiyorduk,yanimizdan gecerken icimde hic bir kotuluk olmadan aaaaa ne tatli sus kopegi,cok sekermis dedim.kiz butun ukalaligiyla ona sus kopegi deme onun adi var ``lady``diye beni azarlamaya kalkti.bende hemen yapistirmistim cevabi``anaaa bak bide konustu``

+1
  • lise yıllarında devlet yurdunda kalıyoz, çok sert bi müdürümüz var. yurtlarda kalan herkes az çok bilir;yatakhaneler arasındaki şakalaşmalar meşhurdur. işte bunlardan birinde biz tedbirimizi alalım diye bi arkadaşı nöbetçi seçmiştik. tabi oda tedbir olsun diye yatakhane kapısını aralıklı bırakarak üzerine bi sürahi su koymuştu. saat gecenin 2 si ama herkes uyanık muhabbet ediyoduk, derken birisi içeriye girdi(tahmin edin kim? :D) bizim müdür, su olduğu gibi üzerine döküldü...ışıklar kapalı olduğu için kim olduğunu tahmin edemeyen arkadaş:"aha kavatın biri geldi" dedi. müdür ışıkları açtığında arkadaş olayı izah etmeye çalışsada tabi iş işten geçmişti. aklıma geldikçe gülerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolbee

lise yıllarında devlet yurdunda kalıyoz, çok sert bi müdürümüz var. yurtlarda kalan herkes az çok bilir;yatakhaneler arasındaki şakalaşmalar meşhurdur. işte bunlardan birinde biz tedbirimizi alalım diye bi arkadaşı nöbetçi seçmiştik. tabi oda tedbir olsun diye yatakhane kapısını aralıklı bırakarak üzerine bi sürahi su koymuştu. saat gecenin 2 si ama herkes uyanık muhabbet ediyoduk, derken birisi içeriye girdi(tahmin edin kim? :D) bizim müdür, su olduğu gibi üzerine döküldü...ışıklar kapalı olduğu için kim olduğunu tahmin edemeyen arkadaş:"aha kavatın biri geldi" dedi. müdür ışıkları açtığında arkadaş olayı izah etmeye çalışsada tabi iş işten geçmişti. aklıma geldikçe gülerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poweruser0 -- 8 Ağustos 2005, 13:43:39 >
  • tabiki duyduğum en iyi espri değil ama annem yaptığı için acaip gülmüştüm. annem ööle cok komik bi insan da değildir. olay bir iki hafta önce oldu.

abim: sen naaptın bugün.
    ben: ya napiim okula gittim biraz oturduk falan.
    abim: olm sen malmısın tatilde niye okula gidip duruyosun gezsene biraz.
    annem:(gayet ciddi bi şekilde) yaw gitsin tabi o kadar para veriyoruz!!

baya gülmüştük ama...
  • bi keresinde ben dolmuşa binmiştim arkamdada bi teyze vardı hernetyse teyze bana doplmuş ücretini verip şunu uzatırmısın kardeş dedi bende elime a ldım parayı birz çekiştirdim falan sonra teyzeye dönüp bu uzamıyo teyze dedim o arada bi kaç kişi gülmeye başladı teyzede mal mal suratıma bakıyodu en son hatırladıklarım tibari ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenhaa

bir arkadaşım anlatmıştı banada direk aktarıyorum..

Aylardan Ağustos Antalya cayır cayır yanıyor tabiri caizse..Arkadaş cola almak için dışarı çıkar..her zman alışveriş yaptığı büfeye yönelir ve bir cola alır..Bu esneda büfeciyide sorar SOĞUK mu?İşte o an büfeciden tarihi cevap gelir "İÇİNEMİ GİRDİM .MCUK!!""

ya yarım saattir yazamadım mesajı gülmekten... ne büfeciymiş kardeşim o da arkadaşın tipine falan mı kıl kapmış nedir...
  • bi qün lise1 de biyoloji dersindeiz hocamiz bayan, sinif zeki kaynio hoca soru sordu herkes direk atladi her agizdan bi ses cikiyo, hoca isyan etti bagira bagira "parmak istioooorm parmaaak!" die bairmisti
  • Biz arkadaşla anlaştık bütün ders kötü espri yapcaz.Başladık bayan bi fen hocamız var.Adama işte geçen gün ceren sordu hangi ceren tenceren fln başladık.sora hoca araya atladı tamda hasan sorusuydu bn orda otomatiğe bağlamışım hocaya sana basan dedim.Sorasını karıştırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 9 Ağustos 2005, 9:33:12 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: tugay17

şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana

Hehe canımsın senden beklerim zaten koçuma bakın hele

Buda benden

Bi gün İş yerindeyim daha yeni başlamısız bakıyolar pısırıkmıyım fln diye laf yesem susarmıyım diye

Neyse öğle yemeği geldi oturduk masaya p.. bi ark var kulakları çınlasın
    ^ya pırasayida hiç sevmem al benimkini sen ye^ demezmi bende yapıştırdım ^Bende var zaten ama sen onu sakla şu an işine yaramıyo işlevide yok belki ama adam demeleri için lazım ^
  • quote:

Orijinalinden alıntı: sergen_baba

ben de yazayım bari ...
    bir önceden bir operatörün müşt. hizmetlerinde çalşıyordum neyse
    bir abone aradı garanti bankasında olduğunu ve faturayı bankada görünmediğini söyledi - bende adama nerde olduğnu söyledim - adamda tam bizim evin ordadki garanti bankasında imiş- bende psotaneye gidin orda alırlar dedim- adam bilmiyorum ki buraları dedi- ben oldunuz yerden çıkın sola dönün ilerdenn tavukçunun ordan 2 sağa dönün 100 metre ilerinizde dedim adamın cvp
    beni izliyonuz dimi amına godukalarımının hattımı kapatmak istiyorum diye bağırdı :))

Koptum tutmayın beni
  • quote:

Orijinalinden alıntı: afganaf

Aha bu da benden;

Sürücü kursunda önümdeki kızlarla muhabbet ediyoruz. Ama hepten saçmalama üzerine dönmüş. Kızlardan biri dedi "sen daha çocuksun, kaç yaşındasın bakiim sen?" Ben de o anki salaklıklğın da etksiyle şaka yaptığımı düşünerek 38 (aman ne komik!) dedim (ki 22 normalde). O da "aa hiç göstermiyosun" dedi. Ben de "Yok öyle herkese göstermiyorum !!!" dedim...

ii demişsin zuahahhahahahahah
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.