Şimdi Ara

HAYATINDA HİÇ TACİZE UĞRAMAYAN VAR MI? {ANKETLİ} (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

HAYATINDA HİÇ TACİZE UĞRAMAYAN VAR MI? {ANKETLİ}

(En Son Oy Tarihi: 9.11.2020)
Giriş
  • konuyu görünce ilk başta güldüm, sonra eski bi olay aklıma geldi. İzmir'de lise yıllarımda bir seferinde Karşıyaka'da belediye otobüsündeyim, haftasonu ve otobüs pek dolu değil. iki kız bindi otobüse, ben orta kapının orda ayaktayım ve kapının arkasındaki cama yaslanıyorum. kızlar tam kapının oraya gelip orada dikeldiler ama bana yakın olan kız sağ elini uzatıp direk benim malafatın hizasından yan taraftan yani kürek kemiği üzerinden vücudumu kavradı, dedim noluyoz, içimden dedim tabi. kızlar dışarıya ve birbirlerine bakıyolar, sohbet ediyolar aralarında, ama kızın mantıken otobüs direğini değil de beni tutuyor olduğunu anlaması lazım, sonuçta elini koyduğu yer geniş, yumuşak ve hareketli bi alan. kız da cillop gibi hani verse nefessiz yani tam sarışın İzmir kızı. sonra arkadaki ikili koltuk boşalınca oraya geçtiler. bu da böyle bir anımdır.

işin garibi, İzmir'de o kadar güzel kızın arasında büyüdüm, hiçbiri de egolu değildi ve çok muhabbeti olan insanlardı onlar. sonra üniversite okumak için İstanbul'a geldim ve burada güzel olmayan kızlarda ego diye bir şeyle tanıştım ilk defa. gerçekten İstanbul'da gördüğüm yüzüne bakmayacağın kız, İzmir'in güzelinden 10000 kat daha egolu ve kendini sakınıyor. sen hiçbir şey yapmasan da kendini sakınır gibi rol yapıp kendi kendine gocunarak ego tatmini yapıyor.

Feministlerin bu kadar erkek düşmanı olmaları da bundan sanırım. geçen gün dünya kadınlar gününde kutlamalara eşiyle birlikte gelen adamları meydandan kovmuşlar, erkek giremez diye. eşleri de tepki göstermiş, kocalarımız bize destek için geldi demişler. diğerleri gene de erkekleri kovmuşlar. durum bu olunca eşleri de kocalarıyla birlikte meydanı terk etmek zorunda kalmışlar ve diğer kadınlar (kuvvetle muhtemel çoğu feminist ve erkek düşmanı zihniyetli) kadın kadına kutlama yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 13 Mart 2020; 21:51:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

biz direk birbirmizi miker gibi üst üste biniyorduk en arkadaki oh yeee yee falan yapıp vbildiğin vuruyordu ama değdirmeden vuruyorduk

hem de 4-5.sınıf xd

Alıntıları Göster
    bizde de oluyordu ya :D dayama mevzusu, arada kızlar da kaynıyordu jsdfjsdjf
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubi Panis ibi Patria

bizde de oluyordu ya :D dayama mevzusu, arada kızlar da kaynıyordu jsdfjsdjf

Alıntıları Göster
    kalem kutularını şeyimize sürtüp büyütüp kiminki daha büyük diye yarıştmıştık. iki kişi finale kaldık ben bir de bir arkadaş ama kiminki daha büyük karar veremedik.
  • quote:

kalem kutularını şeyimize sürtüp büyütüp kiminki daha büyük diye yarıştmıştık. iki kişi finale kaldık ben bir de bir arkadaş ama kiminki daha büyük karar veremedik.

Alıntıları Göster
    jsdfjsdfjj
  • quote:

Alıntıları Göster
    Belli bro forumdaki en terso adamsin bi gün dayak yicen birinden ahdbskdodhsbd o zamandan belliymis bu nasil fantazi ağzını kiriyim sbbdndbd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben birkaç kez yaşadım.

• bundan 11-12 sene once lise 1 iken lise son siniflardan bir ulkucu reis sacimi oksamisti durduk yere kantindeyken.

kizlar tarafindan yolda yururken taciz edildigim oldu.

miami'de yolda yururken geyin birisi gelip kolumu oksamisti ben de fuck you demistim orta parmak cekmisti.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.