Şimdi Ara

Hayatıma sansür koyulacak yardım ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetönal

quote:

Orijinalden alıntı: TheWertigo

quote:

Orijinalden alıntı: Frankz

quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Net üzerinden konulacaksa kaçak wireless bul pc üzerinden konulacaksa ve sen de bunu halledemeyeceksen zaten donanım forumunda ne işin var?

oyle deme gunahtır. Bılgısayar donanımının 1 gramından anladıgım yok. Hayatımda 1 defa bıle bılgısayar kasasını acmadım. Ama yakınlarda yenı bır bılgısayar almayı dusunuyorum, azcık bılgı edınmeye basladım.

Pc alınca ilk iş kasayı dağıt tekrar topla, toplama al bu arada hazır pc alıp parana yazık etme. Ayrıca kasaya balta çekiçle girişmezsen bozulmaz korkma Dikkatlice psu daki güç düğmesini kapatıp nazik bi şekilde kasayı açıp parçaları çıkarıcaksın, sonra da toplucaksın. O kadar da zor bişi değil. Bunu yapınca zaten ulan bu parça ney ki diyip donanıma merak salcaksın böylece kendini geliştirmeye başlamış olcaksın

Bilgisiyarı aç çıkar tekrar topla bundan daha kısa bir yöntem varmı? Güvenli moddan bir çözüm olabilir mi?

Ne diyon la biz sana cozum onerisi soylenmiyoruz ki muhabbet ediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetönal

quote:

Orijinalden alıntı: TheWertigo

quote:

Orijinalden alıntı: Frankz

quote:

Net üzerinden konulacaksa kaçak wireless bul pc üzerinden konulacaksa ve sen de bunu halledemeyeceksen zaten donanım forumunda ne işin var?

oyle deme gunahtır. Bılgısayar donanımının 1 gramından anladıgım yok. Hayatımda 1 defa bıle bılgısayar kasasını acmadım. Ama yakınlarda yenı bır bılgısayar almayı dusunuyorum, azcık bılgı edınmeye basladım.

Pc alınca ilk iş kasayı dağıt tekrar topla, toplama al bu arada hazır pc alıp parana yazık etme. Ayrıca kasaya balta çekiçle girişmezsen bozulmaz korkma Dikkatlice psu daki güç düğmesini kapatıp nazik bi şekilde kasayı açıp parçaları çıkarıcaksın, sonra da toplucaksın. O kadar da zor bişi değil. Bunu yapınca zaten ulan bu parça ney ki diyip donanıma merak salcaksın böylece kendini geliştirmeye başlamış olcaksın

Bilgisiyarı aç çıkar tekrar topla bundan daha kısa bir yöntem varmı? Güvenli moddan bir çözüm olabilir mi?

Ne diyon la biz sana cozum onerisi soylenmiyoruz ki muhabbet ediyoruz

Sizi dışarı alalım

• ctrl+alt+delete yap oradaki ismi sil administrator yazın bilgisayar açılır. Eski taktik olur mu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Yardım etmeyin. Belli ki bağımlı.

Aynısını yazacaktım. Yardım edeceğim derken hayatını söndürmeyin
  • Bizim lisede bir çocuk vardı. Çok zeki ve çalışkandı. Ben onla yarışırdım hep ders konusunda. Net yükseltmede, sınavlarda yüksek puan alma konusunda. İkimiz de ilk beşte idik liseyken. Lise 2'de çocuk online oyunlara sardı. Dersleri o kadar kötüleşti hem üzülmüştüm hem de acımıştım. Ondan beri bu tür oyunlara karşı hep ön yargım var. Günümüzün ailelerin en büyük sorunlarından biri bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uygurca -- 15 Temmuz 2011; 0:57:57 >
  • Lan bu online oyunlara nasıl bağımlı oluyorsunuz anlamıyorum.

1 aydır Silkroad oynamaya çalışıyorum.Birkaç gün önce başıma gelen bir olay canıma tak etti. 1 haftada karakteri 40 lvl yaptım. Şuan 48 lvl. 2 saatte bir eventlere giriyodum fakat oyun resmen salak dolu. Eventte 60 lvl moblar çıkıyor. Ben bunları toplayıp mağaranın içerisi götürüyorum sonra orda ölüyorum ki canavarlar orada kalsın, başımıza iş açmasın. İlk kesilen canavardan sonra akıllının biri yeni canavar çağırmak için içeri giriyor orada saldırmaya başlıyor. Bütün canavarlar ortalığa yayılıyor tabi. O olaydan sonra bıraktım oyunu. Dahada bulaşmıyorum bu online oyunlara.

Şuan CS Source indiriyorum. Olmassa 1.6 falan oynarım. Artık ramazanda sahura kadar CS oynarım. Hem daha eğlenceli, ortam falan daha güzel, muhabbetleri daha iyi. CS dururken ne yapayım online oyunları.

Kısacası boşverin beyler bu tür oyunları. Valla ağzına kadar mal dolu oyunlar. Ben size oyun oynamayın demiyorum. Ne güzel AC serisi var, L4D serisi var, CoD serisi var var da var. Güzelim oyunlar dururken bu oyunları oynamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Becker -- 15 Temmuz 2011; 1:03:57 >

• quote:

Bizim lisede bir çocuk vardı. Çok zeki ve çalışkandı. Ben onla yarışırdım hep ders konusunda. Net yükseltmede, sınavlarda yüksek puan alma konusunda. İkimiz de ilk beşte idik liseyken. Lise 2'de çocuk online oyunlara sardı. Dersleri o kadar kötüleşti hem üzülmüştüm hem de acımıştım. Ondan beri bu tür oyunlara karşı hep ön yargım var. Günümüzün ailelerin en büyük sorunlarından biri bence.

Bilgisayar ve internetin çok faydası var; ama genç yaştakilere ciddi bir zarar getirdiğini düşünüyorum.

Çocuklar oyun oynamayı unuttu. Hem ben, hem de çocuklarım sokakta evin etrafında oynardı. Bir çocuğun karakterinin önemli bir kısmı ufak yaşta ortaya çıkar. Arkadaşlarla oynamak, iletişimi geliştirir, duruma göre liderlik yeteneğini geliştirir, spor yapmanızı sağlar. Bunun gibi birçok faydası var. Şimdi bakıyorum da eskiden çocuk dolu olan parkta bazen in cin top oynuyor. Daha erken saatlerde ancak çok ufak çocuklar oluyor ailelerinin gözetiminde. Nedeni basit, bilgisayar ve internet. Eve kapanıyorlar, tatil zamanı sabahtan akşama kadar o bilgisayarın başında oturuyorlar. Saçma sapan bir sürü şeyle kafalarını dolduruyorlar. Ondan sonra benim çocuğum niye asosyal oldu, niye pısırık kaldı. Nedeni basit, sosyalleşemiyor ki. Yahu insan mahalle arkadaşının doğumgününü facebook'tan kutlar mı? Gel, eve uğra. Hem sohbet edersin hem de karşıdaki müsaitse eve davet eder, kalmışsa da pastayı midene indirirsin

Ve çok açık söylüyorum, yetişkin biri olarak 90'lı yıllarda doğmuş olanlardan pek umudum yok. Elbet içlerinde aklı başında adamlar olacaktır; ama genele yayarsak maalesef kötü bir jenerasyon geliyor.

• @deserthawk

Çok haklısın. Benim ufak kardeşim var. Allahtan bilgisayarı pek sevmiyor. İşi gücü dışarıda oynamak. Eve zor getiriyoruz. Bize yakın oturan kuzenimiz var. O da kardeşim gibi sürekli dışarıda oynuyor. İkisi birlikte hep. Bir de o kuzenin kardeşi var. 2 yaş küçük onlardan. O tam bir oyun bağımlısı. Bilgisayar, PSP oynamak için elinden geleni yapıyor. Babası yasaklamaya başladı. Sürekli ağlıyor. Dediğin gibi sosyalleşmesine zarar verdi. Dışarı da oyun oynayamıyor. Okulda ise sürekli yalnız. Babası onunla uğraşıyor şimdi. Ciddi bir problem belirttiğin gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Génésis

quote:

Yardım etmeyin. Belli ki bağımlı.

+1 kurtulsun adam

+1 KURTULSUN AMİP DİCEMDE ŞİMDİ YAKIŞIK ALMAZ :)

saka bi yana hakkaten seni düşünüyoruz burda
  • 50 liraya hallederiz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.