Şimdi Ara

Hayatıma sansür koyulacak yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özet geçiyorum eve 1 hafta içinde yeni bir bilgisiyar alıcam. Online oyunlar üzerinde şifre ve güvenlik duvarı gibi birşey yapacaklar. Bu şifreyi nasıl kaldırabilirim acil yardım bekliyorum !

• yaş kaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azawarai

yaş kaç

16
  • Net üzerinden konulacaksa kaçak wireless bul pc üzerinden konulacaksa ve sen de bunu halledemeyeceksen zaten donanım forumunda ne işin var?
  • Yardım etmeyin. Belli ki bağımlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Net üzerinden konulacaksa kaçak wireless bul pc üzerinden konulacaksa ve sen de bunu halledemeyeceksen zaten donanım forumunda ne işin var?

oyle deme gunahtır. Bılgısayar donanımının 1 gramından anladıgım yok. Hayatımda 1 defa bıle bılgısayar kasasını acmadım. Ama yakınlarda yenı bır bılgısayar almayı dusunuyorum, azcık bılgı edınmeye basladım.
  • olum zaten online oyunlarla hayatına sansür koymuşsun neyin derdindesin
  • quote:

oyle deme gunahtır. Bılgısayar donanımının 1 gramından anladıgım yok. Hayatımda 1 defa bile bılgısayar kasasını acmadım. Ama yakınlarda yenı bır bılgısayar almayı dusunuyorum, azcık bılgı edınmeye basladım.

Doğrudur bu laf,
    Kınamamak lazım adamı
  • format attır pcye. yepisyeni olur dilediğini oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Yardım etmeyin. Belli ki bağımlı.

+1 kurtulsun adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

quote:

oyle deme gunahtır. Bılgısayar donanımının 1 gramından anladıgım yok. Hayatımda 1 defa bile bılgısayar kasasını acmadım. Ama yakınlarda yenı bır bılgısayar almayı dusunuyorum, azcık bılgı edınmeye basladım.

Doğrudur bu laf,
    Kınamamak lazım adamı

bır gun gaza gelıp elıme tornavıdayı alıcam acıcam. Icınden cok buyuleyıcı bırsey cıkmasını beklıyorum.
  • yaş kaç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankz

quote:

Net üzerinden konulacaksa kaçak wireless bul pc üzerinden konulacaksa ve sen de bunu halledemeyeceksen zaten donanım forumunda ne işin var?

oyle deme gunahtır. Bılgısayar donanımının 1 gramından anladıgım yok. Hayatımda 1 defa bıle bılgısayar kasasını acmadım. Ama yakınlarda yenı bır bılgısayar almayı dusunuyorum, azcık bılgı edınmeye basladım.

Pc alınca ilk iş kasayı dağıt tekrar topla, toplama al bu arada hazır pc alıp parana yazık etme. Ayrıca kasaya balta çekiçle girişmezsen bozulmaz korkma Dikkatlice psu daki güç düğmesini kapatıp nazik bi şekilde kasayı açıp parçaları çıkarıcaksın, sonra da toplucaksın. O kadar da zor bişi değil. Bunu yapınca zaten ulan bu parça ney ki diyip donanıma merak salcaksın böylece kendini geliştirmeye başlamış olcaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWertigo

quote:

quote:

Pc alınca ilk iş kasayı dağıt tekrar topla, toplama al bu arada hazır pc alıp parana yazık etme. Ayrıca kasaya balta çekiçle girişmezsen bozulmaz korkma Dikkatlice psu daki güç düğmesini kapatıp nazik bi şekilde kasayı açıp parçaları çıkarıcaksın, sonra da toplucaksın. O kadar da zor bişi değil. Bunu yapınca zaten ulan bu parça ney ki diyip donanıma merak salcaksın böylece kendini geliştirmeye başlamış olcaksın

aslında bakarsa bundan once bır ıkı sefer acmayı denedım. Babamdan tornavıda ıstedım acmak ıcın dırek lafı su oldu. Bılgısayarımı bozdun naptın yıne dedı ve dırek kesıp attı. Bunca senedır belkı bundan dolayı kasayı ellememısımdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

aslında bakarsa bundan once bır ıkı sefer acmayı denedım. Babamdan tornavıda ıstedım acmak ıcın dırek lafı su oldu. Bılgısayarımı bozdun naptın yıne dedı ve dırek kesıp attı. Bunca senedır belkı bundan dolayı kasayı ellememısımdır.

Aç ya bişi olmaz biz arkadaşlarla canımız sıkıldığında sanki silah temizler gibi açıyoruz parçaları elliyoruz okşuyoruz tozlarını alıyoruz bağrımıza basıyoruz yerlerine takıp devam ediyoruz Cidden bazı insalarda pc donanım ap ayrı bi hevestir, belki sen de o insanlardansındır?

• quote:

quote:

quote:

Bilgisiyarı aç çıkar tekrar topla bundan daha kısa bir yöntem varmı? Güvenli moddan bir çözüm olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Yardım etmeyin. Belli ki bağımlı.

• Sansür yapmadan 1 gün önce deep freeze yükle sansür yaptığını sansınlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: neRoo..

Sansür yapmadan 1 gün önce deep freeze yükle sansür yaptığını sansınlar :D

Deep freeze kurmaya vaktim olmıyacak. Bunlar şifreyi koyduktan sonra ne yapabilirim ?
  • ne şifresiymiş bu ? explorere katabilirler sende mozilla opera gibi programları dene belki olur olmadı çak formatı sonra onlara ufak süprizler yap
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.