Şimdi Ara

Hayat zor Yaşamak daha zor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • neden böyle oluyor bilmiyorum ; 29 yaşındayım istediğim gibi doğru düzgün bulamıyorum. bulduklarım da torpil çok dönüyor oda bende yok. :( bu yaşa geldik ne iş nede eş bulamadık. :( sanki sabıkamız var adam öldürdük. bu yaştab sonra babam para veriyor bana benim onlara destek olmam gerekirken ..
    para kazanmak için bile para lazım bu nasıl işdir bazen urgandan 2 metre ip alıp kendimi asmak istiyorum... :(

• Vay güzel kardeşim, az sabır. Güzel günler yakındır inşallah. Belki de sen çok seçicisin, işte de eşte de. Ortalama tuttu mu çok uğraşmamak gerekiyor bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SciaticNerve

Vay güzel kardeşim, az sabır. Güzel günler yakındır inşallah. Belki de sen çok seçicisin, işte de eşte de. Ortalama tuttu mu çok uğraşmamak gerekiyor bazen.

eyvallah bilmukabele o senin güzelliğin....
    Valla iş konusun da evet seçiciyim biraz ama eş konusunda fazla değil usta nabzı atsın yeter...
  • Urgandan 2 metre alıp hamallık yapmayı da deneyebilirsin. Kendinizle ilgili özelliklerinizden bahsetmediğiniz için ne söyleyeceğimi bilemedim ama teselli etmeye gerek yok yaşın olmuş 30 hala intihar düşünüyorsun acele silkin kendine gel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youssouf1995

Urgandan 2 metre alıp hamallık yapmayı da deneyebilirsin. Kendinizle ilgili özelliklerinizden bahsetmediğiniz için ne söyleyeceğimi bilemedim ama teselli etmeye gerek yok yaşın olmuş 30 hala intihar düşünüyorsun acele silkin kendine gel.

daha parlak bir fikrin varsa söyleyin onu yapim ?
    elektrik-elektronik teknisyeniyim. elektronikle uğraşıyorum ama işler ksat...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GND_

quote:

Orijinalden alıntı: youssouf1995

Urgandan 2 metre alıp hamallık yapmayı da deneyebilirsin. Kendinizle ilgili özelliklerinizden bahsetmediğiniz için ne söyleyeceğimi bilemedim ama teselli etmeye gerek yok yaşın olmuş 30 hala intihar düşünüyorsun acele silkin kendine gel.

daha parlak bir fikrin varsa söyleyin onu yapim ?
    elektrik-elektronik teknisyeniyim. elektronikle uğraşıyorum ama işler ksat...

Bir elektrikçide işe başlayıp biraz çevre yaptıktan sonra kendi dükkanınızı açbilirsiniz. Dgs ye girip 4 yıllık mühendislik bitrebilirsiniz ondan sonra seçenekleriniz biraz daha artar. Ne bileyim youtubede garip videolar çekip atabilirsiniz. Twitchde yayın yapabilirsiniz. Bitcoin piyasasını takip edebilirsiniz ki bir arkadaşım 10000 tl sini 27000 yaptı 1.5 ayda sonra bitcoin düştü o ayrı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• benşm hedefim de sadece şu an kurumsal bir firmaya işe girmek var sadece ....
  • keşke üniversiteyi bitirebilseydim Allah kahretsin iş ilanlarının çoğunda 2 yıllık üniversite mezunu istiyorlar..
    üniversiteyi yarım bırakmama sebep olanların 2 yakası bir araya gelmesin...
  • Hassas insan isen işsiz olman normal yasadigimiz dunya birbirini ezme ve doga kanunlari uzerine kurulu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Hassas insan isen işsiz olman normal yasadigimiz dunya birbirini ezme ve doga kanunlari uzerine kurulu

YERİND dibine batsın böyle dünya böyle iş.....
  • Pes etme derim , senden kaç yaş küçüğüm ama kendini geliştir, yaş ilerledikçe iş bulman zorlaşıyor, o yüzden iş bul ve çalış gerisi şükret.
  • Duygusal düşündüğün her an sana zarar. Ceplerin boşken analitik düşünmeye bak. Cebin dolunca duygusal düşünmene çok vaktin olacak. Maalesef iş bulmak çok zorlaştı. Yapılacak tek iş sonuna kadar zorlamak ve iyi kötü bir iş bulmak bulunca bile iş aramaya devam edip mevcut durumunu hep iyileştirmeye bakmak gerekiyor.
  • teşekkür ederim yprumlarınız için arkadaşlar ;
    bakalım uğraşıyorum şimdilik bir iş var inşallah olur bana şans dileyin...
  • Hocam kendini geliştirmen lazım. İyi olmak bile yetmiyor, en iyi veya buna yakın olmak gerekiyor. Yoksa tanıdık olmayan ve en iyi olmayanı kimse almak istemiyor işe maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.