Şimdi Ara

Hayat kadınlarıyla evlenmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 1

Niyetiniz çok güzel ve erdemli. Eskortlarin çoğu bu işi zevk ve para için yapar. Rahat yaşamak ve luks yaşam için...

Onlardan bir halt olmaz, iflah olmaz.

Gwnelevde zorla calistirilanlar ve bu hayattan kurtulmak isteyen çok kişi var. Biri yardım istemişti ve eski bakan mehmet ali şahin ona aylık para yardımı yapıyordu.

Sen iyi bir insansın hocam, niyetin temiz. Burada kötü söz soyleyeceklere bakma. Çünkü böyle düşünenler bu olgunlukta ve erdemde dusunemezler.

Şahsi tavsiyem ise bence bulaşma.

Türk filmi çok izledin galiba, genelevde zorla çalıştırılma olayı yok, çoğu eskort bayan genelevde çalışmak istiyor ama yeni çalışma vesikası verilmiyor son 15 yıldır. Bu dediklerimi araştırabilirsin çünkü ben araştırarak yazdım.

Eskort olarak çalışan bayanlar çok para kazanmak için bu işe giriyorlar, yoksa hiçbirinin asgari ücretli bir koca gelsede beni kurtarsa dediği yok. Bu kişiler iyi para kazanıyorlar, zaten kazanmasa dışarda asgari ücret veren iş çok var özellikle büyükşehirlerde.

Eskort bayanla evlenmek isteyen kişiyede sen iyi bir insansın niyetin temiz demişsin Ayrıca olgun ve erdemli düşündüğünü yazmışsın. Bu erdemlilik neresinde açıkla bakalım binlerce namuslu bayan koca bulamıyor, sen gidecen eskortla evlencen vay senin erdemliliğin bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata1606 -- 27 Nisan 2017; 10:9:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Niyetiniz çok güzel ve erdemli. Eskortlarin çoğu bu işi zevk ve para için yapar. Rahat yaşamak ve luks yaşam için...

Gwnelevde zorla calistirilanlar ve bu hayattan kurtulmak isteyen çok kişi var. Biri yardım istemişti ve eski bakan mehmet ali şahin ona aylık para yardımı yapıyordu.

Sen iyi bir insansın hocam, niyetin temiz. Burada kötü söz soyleyeceklere bakma. Çünkü böyle düşünenler bu olgunlukta ve erdemde dusunemezler.

Kesinlikle katılıyorum hocam hatta zamanında buna benzer bir hikaye okumuştum bulabilirsem atayım.

• fakir ve namuslu olacagina. veren ve parali olmayi tercih ederler . sen gel vazgec bu yoldan

• 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    Tv de hayatlarını gösteren bir program izlemiştim; isteseler de birikim yapamıyorlar, bir dostları(!) oluyor ve sürekli para harcatiyor

• bu işlerin arka planlarını hiç bir zaman bilemezsin. Kimse de saçma sapan şeyler uydurmasın.
    Çok merak ediyorsan gideceksin genel eve orada konuşacaksın.
  • Sosyal medya da bir kaç tanesine denk gel, yatlar, partiler, eğlenceler eğlenceler. Sanmıyorum düzgün bir hayata geçeceklerini.
  • Açlık böyle bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: ata1606

quote:

Türk filmi çok izledin galiba, genelevde zorla çalıştırılma olayı yok, çoğu eskort bayan genelevde çalışmak istiyor ama yeni çalışma vesikası verilmiyor son 15 yıldır. Bu dediklerimi araştırabilirsin çünkü ben araştırarak yazdım.

Eskort olarak çalışan bayanlar çok para kazanmak için bu işe giriyorlar, yoksa hiçbirinin asgari ücretli bir koca gelsede beni kurtarsa dediği yok. Bu kişiler iyi para kazanıyorlar, zaten kazanmasa dışarda asgari ücret veren iş çok var özellikle büyükşehirlerde.

Eskort bayanla evlenmek isteyen kişiyede sen iyi bir insansın niyetin temiz demişsin Ayrıca olgun ve erdemli düşündüğünü yazmışsın. Bu erdemlilik neresinde açıkla bakalım binlerce namuslu bayan koca bulamıyor, sen gidecen eskortla evlencen vay senin erdemliliğin bu mu?

Adam , ben fahişe ile evlenmek istiyorum dememiş, zorla bu işi yapmak zorunda kalan ve kurtulmak isteyen bir kişiyi kurtarmak istiyorum demiş. Ve bu gerçekten büyük bir fedakarliktir. Herkesin harcı değildir. Bundan dolayı öyle dedim ve gerçekten öyledir.

Arkadaşın ne yazdığını ve niyetini tekrar anlamaya çalışırsanız, eminim daha farklı düşüneceksiniz.

• 1 kullanıcısına yanıt
    Sagol kardes niyetim tamda buydu bir insani bu bataktan kurtarabilsem ne mutlu bana elalemin ne dedigi umrumda degil

• quote:

Orijinalden alıntı: barbarbeku

Durumun vahimliginden degil insaniyet namina yoksa namuslu kizlar her turlu bi sekilde evleniyor bu insanlara yardim etmek lazim degilmi

Kardeş neyin yardımı ya kendi isteğiyle yapan birini nasıl kurtaracaksın? Zorla çalıştırılanlar hariç tabi ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ata1606

quote:

Adam , ben fahişe ile evlenmek istiyorum dememiş, zorla bu işi yapmak zorunda kalan ve kurtulmak isteyen bir kişiyi kurtarmak istiyorum demiş. Ve bu gerçekten büyük bir fedakarliktir. Herkesin harcı değildir. Bundan dolayı öyle dedim ve gerçekten öyledir.

Arkadaşın ne yazdığını ve niyetini tekrar anlamaya çalışırsanız, eminim daha farklı düşüneceksiniz.

Kurtulan eskort oluyor, kurtaran da konu sahibi. İyi de eskort olmak bilinçli bir tercih, eğer niyeti bu işi bırakmaksa bir kurtarıcıya neren ihtiyaç duysun. Zorla çalıştırılma olayı yok ama varsa durum kriminaldir, kurtarıcısı polis olur, cezayı kesen hakim olur.

• Çok mu yeşilçam filmi izliyosunuz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.