Şimdi Ara

Hayalinizdeki Serverı Tarif Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hayalinizdeki serverı tarif edebilir misiniz? Şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz şeyler varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim

• Sanırım seninle tek ortak düşüncemiz Lycan karakteri. Lycan karakteri bence de oyunun dengesini alt üst ediyor. Dediğin server tipinden 2 kez açmıştım fakat tutturmak biraz zor. Benim üzerinde çalıştığım files 1-120 lycansız geri kalan her şey ekli. Yorumun için teşekkürler
  • Simyadan çok haz etmeyen var aklımdaki şöyle olsa oynarım dediğim pvp server:

1. 1-99lv sınırı
    Reborn sistemi olmalı, skiller aeldra metin2deki gibi perfecttwn sonra Legend seviyesine çıkabilmeli.

2. Simya kalkmalı kutsal taş sistemi gelmeli; yine ejderha taşı fasulyesi ile yükseltilmeli. Taşların elde edilmesi boss drobu gibi olmalı. Taşlar simyalardaki gibi özellikler vermeli( silah kutsal taşları(saldırı değeri, ortalama zarar, canavara karşı güç, beceri hasarı, yarı insanlara karşı güç, kritik, delici); zırh kutsal taşları(savunma, ortalama zarara direniş, beceri hasarı direnişi, hp, yarı insan direnci, hp absorbe) kalkan kutsal taşları( bloklama, ok bloklaması, delici direnci, kritik direnci)

3. Kutsal taş sistemi nedir? Kutsal taş oyuncuların bosslardan elde ettiği özel nitelikli, +0 taşlardır, silaha, zırha ve kalkana eklenebilirler. Eklenmesi şansa bağlıdır. +6’ya kadar yükseltilebilir ve ticareti yapılabilir. +4e kadar yüksek geçme oranına sahiptir, sonrasında oran zorlayıcı olmaktadır. Oyundaki her seçkin bossta drop ihtimali vardır. Silah zırh ve kalkana 4 taş slotu eklenebilir.

Aynı zamanda savaşçıya karşı güçlü vb. Eski still Taşlar duracak oyuncu ekleyeceği yapacağı kombinasyonu kendisi belirleyecek, diğer oyuncular arasından bu şekilde farklılıkla sıyrılabilecek.

4) dönüşümler zehir kılıcı-triton-runik kılıç-kyanit kılıç şeklinde olmalı dönüşürken ortalama zarar vb. Artık her ne efsunu varsa zehirin korunmalı

5) 1-120lerdeki tüm boss, ayakkabı, zırh, kask, iç item vb dönüşümler olmalı.

6) mümkünse yeni boss ve metin farmı haritaları getirilmeli

7) tr’deki ruh eventi getirilmeli, zodyak ve hydra tapınağı da eklenmeli server’a

8) kuşak, kemer, tılsım, seviyeli pet vb. Sistemlerin yanına kanat sistemi eklenmeli bu kanatlar da kostüm gibi efsunlana bilmeli fakat bonus olarak 2000 hp, 50 saldırı değeri, canavara karşı güç, 10 hp abs, kanama, zehir gibi şeyler gelmeli.

9) canavarlı küpe, kolye, bilezik, zırh seti olmalı(1-120lerde küpe harici genellikle var.

Şimdilik aklıma gelen bunlar ha unutmadan bosslara drop olarak pet expini yüzde yüze çıkaran özel bir item ekleyebilirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmonAkhilleus -- 27 Ekim 2018; 17:26:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Simya-kuşak-kemer gibi sistemleri sevmiyorum.
    Lycan karakteri olmayan
    Eski Metin2 tarzı 1-99, köylerin çimleri koyu renkli...
    Efsun oranları sabit
    Kasılması çok zor olmayan
    Her metinden 3-4 bk atan
    Exp sabitleme gibi özellikleri olan
    Şebnem, su özellikleri oyun başında verilen
    Dolunay-KDP gibi kılıçları NPC'de olan
    34'e kadar zırhları NPC'de olan
    21'e kadar kaskları NPC'de olan
    Münzevi ve kötü ruh NPC'de olan
    Otomatik potlar ekli olan,
    Kısacası yeni Metin2'de oyunu bozmayan şeylerin eski Metin 2 ile harmanlanmış hali...

Benim düşüncem böyle bir server piyasayı sallar.
  • Lycan olmayacak birincisi :D Çok saçma güçlü bir karakter. Diğerleri çok önemli değil...
  • 7 efsunlu olucak sw 5 karakterde olucak tr deki en son itemler ekli olucak emek sw olcak çokda emek degil 3k hp15 savunmalar olucak 7 efsunla oturuyor çünki lycan yoksa sacma oluyo savunmalar tam olmuyor item dizerken +basma nesneleri markette olucak bide taşlarda +7 ye çıkabilicek simya kuçak saççmalıkları olmmuucak böyle sw de oynamayı isterdim yada böyle sw min olmasını

Azapmt2 buna benzerdeki azcık da olsa :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskilerden Biri -- 12 Kasım 2018; 14:14:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonric kullanıcısına yanıt
    Böyle bir server kurma planım var . Kurunca konusunu açacağım beklemede kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Made IN Darende

Böyle bir server kurma planım var . Kurunca konusunu açacağım beklemede kalın.
    Bekliyoruz hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.