Şimdi Ara

Hayalinizdeki Playstation Exclusive'ini anlatın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu başlıkta herkes hayalindeki oyunu tasarlayabilir arkadaşlar :)

Mesela benim hayalimde çok uzun süreli bir oynanışa sahip efsanevi bir orta dünya oyunu var, Silmarillion'dan başlayıp Lotr ile devam eden destansı bir macera, kitaplardaki bütün karakterleri barındırması, gerçekten next gen'in hakkını veren grafikler ve tabi ki 60 fps, kitapta geçen ve filmde de gördüğümüz haritaların, mekanların birebir aynısı...

Ana görev 3 kitaptaki gibi yüzüğü Hüküm Dağı'na ulaştırmak olabilir ama bunu yaparken hangi karakteri seçeceğimiz bize bırakilabilir, böylece her karakterde adeta yeni bir oyun oynuyormuşuz gibi olur, her karakterde görevler değişir, isteyen Gandalf olur, isteyen Frodo, isteyen Aragorn ya da Legolas...

Senaryoyu oynarken Saruman'la, Witch King of Angmar'la, Nazgullarla karşılaştığınızı düşünsenize? Nasıl heyecanlanacağınızı hayal edebiliyor musunuz?

Çıkınçıkmazı'nda boş boş gezdiğinizi, yolda ilerlerken karşınızda Minas Tirith'in belirdiği anı bir hayal edin lütfen :) Moria madenlerini, Isengard'ı, Dol Guldur'u düşünün...

Silmarillion'da geçen onlarca farklı hikaye var, bunlar da yan görevler ve flashbackler şeklinde oynanabilir, bu evrenin sonunun olmadığını hepimiz biliyoruz. Müzikler de destansı olmalı, bana kalırsa filmlerdeki müzikler muazzam, anlaşılırsa bir şekilde aynı müzikler koyulabilir, oyundaki boss savaşlarını filan bir düşünsenize yahu...

Mesela Shadow of Mordor var, Sauron, Gollum filan orada gözüküyor diyenleriniz olabilir ama benim bahsettiğim çok ama çok daha destansı ve içinde bün orta dünya unsurların barındıran bir oyun, ne Shadow of Mordor gibi orta dünya için zayıf kalan ne de Witcher gibi bildiğimiz rpglerden değil.

Paylaşmak istedim, sizlerden de güzel fikirler gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 30 Eylül 2015; 12:02:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamaninda tenchu diye bi samuray oyun vardi.ps1 deydi. Orjinal hikayesiyle beni büyülemisti.iste o zaman samuraylara daha bi saygi duymustum. 3 farkli karakter 3 farkli senaryo.3 farkli son vardi. Adamlar japonca konusuyordu ama anliyordum nedense :) farkl mekanlar uzak dogu müzikleri ve farkli öldürme animasyonlariyla saheserdi. Adam öldürmek bile sanatti.keske gene gelse.keskee benim olsaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bf nin fps ini alıp tüm istanbulda oynayacaksın 1000vs1000 bir ordu

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Hocam mukemmel bir dusunce olmus gercekten. Herhalde bende senin istedigini isterdim. Aslinda ugrasilinca ustune dusulunce ne kadar harikulade yapimlarin ortaya ciktigini biliyoruz ama zor iste...

• playstation 3'teki LAIR'in "game of the year" adayı olacak kadar adam edilmiş hali

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

Hocam mukemmel bir dusunce olmus gercekten. Herhalde bende senin istedigini isterdim. Aslinda ugrasilinca ustune dusulunce ne kadar harikulade yapimlarin ortaya ciktigini biliyoruz ama zor iste...

Neden yapmazlar bilemiyorum, oysa milyonlar satar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Senaryoyu oynarken Saruman'la, Witch King of Angmar'la, Nazgullarla karşılaştığınızı düşünsenize? Nasıl heyecanlanacağınızı hayal edebiliyor musunuz?

Hayalinizdeki Playstation Exclusive'ini anlatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 2 Ekim 2015; 12:09:36 >
  • Günümüzde geçen mistik gizem tarzı bir şey olabilir korku oyunu kastetmiyorum ama kesinlikle ha bir de bir zahmet Türkçe olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

quote:

Orijinalden alıntı: pape

Neden yapmazlar bilemiyorum, oysa milyonlar satar

Aynen hocam yapsalar milyonlar satar

• quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Zamaninda tenchu diye bi samuray oyun vardi.ps1 deydi. Orjinal hikayesiyle beni büyülemisti.iste o zaman samuraylara daha bi saygi duymustum. 3 farkli karakter 3 farkli senaryo.3 farkli son vardi. Adamlar japonca konusuyordu ama anliyordum nedense :) farkl mekanlar uzak dogu müzikleri ve farkli öldürme animasyonlariyla saheserdi. Adam öldürmek bile sanatti.keske gene gelse.keskee benim olsaaa

çok severek oynardım....

• quote:

Zamaninda tenchu diye bi samuray oyun vardi.ps1 deydi. Orjinal hikayesiyle beni büyülemisti.iste o zaman samuraylara daha bi saygi duymustum. 3 farkli karakter 3 farkli senaryo.3 farkli son vardi. Adamlar japonca konusuyordu ama anliyordum nedense :) farkl mekanlar uzak dogu müzikleri ve farkli öldürme animasyonlariyla saheserdi. Adam öldürmek bile sanatti.keske gene gelse.keskee benim olsaaa

Tenchu 2 ayame rikimaru az ninja katletmedim

• Karakterin kuyruğu olsun erkek aslan kuyruğu oyunun ne olduğu önemli değil beygire binsin dağ bayır gezsin cüneyt arkın gibi 4 oku aynı anda atsın arada bir sevişebilir. Newyork sokaklarına dalıp gasp yapsın yarışlara girip kupa alabilsin. Sıkıldıkça ışid saflarına katılsın sonra onlardan da sıkılıp karşı tarafa geçsin. Sonra hafızasını kaybetsin 10 yıl sonra aklı başına gelsin geldiğinde bir o... 3. 5 çocuğu olsun. Onlarda onun başına bela olsun. Kredi borcunu ödeyemesin haciz gelsin. Haciz memuru xbox ına hunharca davranıp el koysun dayanamayıp intihar etsin gözlerini kıbrısta bir hastanede açsın doktorlar hastalara işkence etsin demir adam gelip bunu kurtarsın tek gözü görsün onunda %60 ı görme kaybına uğrasın devletten sakat maaşı alsın çocuğu devletten aldığı yardımı döverek bundan alsın. Neyse devamını sonra yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

quote:

Tenchu 2 ayame rikimaru az ninja katletmedim

Ayame ye asiktim.oysa tatsumaruya asikti.yillardir sindiremedim.a

• Çanakkale savaşında başlayan Ahmet ve Mehmet askerlerin hikayesi.Biri kürt diğeri türk kökenli 2 arkadaş.Hanımları bu arada hamile.Cephede savaşırlarken yaralanırlar vs. sonra kürt kökenli asker şehit olur.Bu arada çocukları olur.Kürt kökenli babasızlığın etkisi ile yanlış kişiler ile karşılaşır ve PKK ya üye olup orda yükselmeye başlar.Diğer askerin oğlu ise Tsk da komutan olur.Oyun bu iki karakter üzerinde döner,sonlara doğru iki tarafta aslında herşeyin İsrail oyunu olduğunu anlar ve umulmadık bir anda babalarının can ciğer arkadaş,doğdukları zaman aslında beraber olduklarını öğrenirler ve oyun biter.Oyunun adıda Kardeşler Savaşı.Brothers War.

• Şu çıkacak olan wild isimli oyundu. Gerçek oldu.

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Mordor da derinlik duygusu yoktu savaşma üzerine kurulmuş keşif yapma gibi ögeler atlanmıştı..

• Hort

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.