Şimdi Ara

Hayalhanem sözler köşkü çay house YouTube kanalları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu kanallara bakmanizi kesinliklikle öneririm her turlu sizleri hakka yönlendirir her şeyi kanıtlı yapiyo koru korune inanmak yok bunların videolarını izleyin efsane birşeyler barlarda yatıp kalkan birileri bile hakka yonelebilir kesinlikle videolarını izleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Hayalhanem Rezilliği: Söz Köşkü Çay House YouTube Kanalları

Günümüzde YouTube, hem içerik oluşturucular hem de izleyiciler için popüler bir platform haline gelmiştir. Bu platformda, çeşitli konuları ele alan çok sayıda kanal bulunmaktadır. "Hayalhanem Rezilliği" ise, YouTube'da sözlü tartışmalar ve yorumlarla gündeme gelen bir kanaldır.

Kanalın İçeriği ve Tarzı

Hayalhanem Rezilliği kanalı, genellikle sosyal, politik ve kültürel konuları ele alan tartışma ve yorum videoları paylaşmaktadır. Kanalın sunucuları, konukları ve katılımcıları, farklı bakış açılarını ve görüşleri paylaşmaktadır. Tartışmalar, sıklıkla hararetli ve çekişmeli bir şekilde ilerlemektedir.

Kanala Yönelik Eleştiriler

Hayalhanem Rezilliği kanalı, tartışmaların seviyesi ve kişisel saldırılara varan söylemler nedeniyle bazı eleştirilere maruz kalmaktadır. Kanalın bazı videoları, "hayalhanem rezilliği" olarak nitelendirilmekte ve izleyiciler tarafından incitici bulunmaktadır.

Popülerliğin Sebepleri

Eleştirilere rağmen Hayalhanem Rezilliği kanalı, yüksek bir izleyici kitlesine sahiptir. Bunun nedenleri arasında şunlar yer almaktadır:

• Ters Köşe Tartışmalar: Kanalın tartışmaları, diğer YouTube kanallarına göre daha cesur ve kışkırtıcıdır. Bu da izleyicilerin ilgisini çekmektedir.
    • Tanınmış Katılımcılar: Kanalın tartışmalarına siyasetçiler, akademisyenler ve çeşitli alanlardan uzmanların katılması, izleyicilerin dikkatini çekmektedir.
    • Gündem Belirleme: Hayalhanem Rezilliği kanalı, sıklıkla güncel konuları ele almakta ve sosyal medyada gündem oluşturmaktadır.

Sonuç

Hayalhanem Rezilliği kanalı, YouTube'da tartışmalı ancak popüler bir kanaldır. Tartışmaların seviyesi ve kişisel saldırılara varan söylemleri nedeniyle eleştirilen kanal, cesur ve kışkırtıcı içeriğiyle izleyici kitlesini büyütmeye devam etmektedir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ahsen Tv de var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoları şov yaparmış gibi yapuyorlar ya çok sinir oluyorum en iyisi açın kur'an ı okuyun
  • hayalhanemde mehmet yıldız var sohbetleri çok tatlı, iZledikçe izleyesi geliyo insanın :)
  • Zamanında severek takip ederdim ama bıraktım. Bazı düşünceleri çok yanlış gelmeye başladı.

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yaptıkları şey show değil dinin aslında hayatın her yerinde olduğunu anlatiyorlar sıkıcı olmaması içinde espriler yapıyorlar arada zaten müslüman adam gösteriş yapmaz kardeşim bide bunlar mesela kuranı AC oku diyosun ama nereden biliyoruz hak kitap olduğunu allahın varlığını bunları kanıtlı olarak yapan kanallar koru körüne inanma yok zaten koru körüne inanma taklidi imamdır önemli olan tahkiki imana sahip olmak yani kanıtlı olarak inanmak annemden duydum diye değil selametle

• Boş insanlar çok ciddiyim bulandırmayın beyninizi bunlarla.

• Detective W. kullanıcısına yanıt
    Kardeşim zaten kimse kusursuz olamaz o hakka ait bir şey ancak imani hakikatleri baya iyi anlatıyorlar bunu göz önüne alarak izle

• quote:

Orijinalden alıntı: exmaster41

Kardeşim yaptıkları şey show değil dinin aslında hayatın her yerinde olduğunu anlatiyorlar sıkıcı olmaması içinde espriler yapıyorlar arada zaten müslüman adam gösteriş yapmaz kardeşim bide bunlar mesela kuranı AC oku diyosun ama nereden biliyoruz hak kitap olduğunu allahın varlığını bunları kanıtlı olarak yapan kanallar koru körüne inanma yok zaten koru körüne inanma taklidi imamdır önemli olan tahkiki imana sahip olmak yani kanıtlı olarak inanmak annemden duydum diye değil selametle

komedi programı mı o
    dinle şaka olmaz ayrıca el kol hareketleri saçma sapan video efektlerini kastettim ben
    ordan burdan duyduğunuz her şeye inanmayın kesinlikle araştırın
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Kardeşim zaten önemli olan şahıslar değil sebepler yanlız perdedir ayrıca yaptıkları sakalar dinle alay gibi bisey yok

• TYLER* kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sonsuzu kaybetme yada kazanma davası bunlarla uğraşanlar boş insan olmaz bence Allah islamı yayın diyor

• A9 varken
  • PieCeSs kullanıcısına yanıt
    Kardeşim açmışlar kızlar oralarini buralarını öyle seymi olur yav Allah ıslah etsin onları

• Fatih yağcı sen misin. Mehmet yıldız??

• kesnek kullanıcısına yanıt
    Kardeşim onlar da bi aracı , değilim sadece Allaha cagariyolar kesinlikle öneririm

• starda fatıh çıtlak var gıdın ızleyın onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: exmaster41

Kardeşim zaten kimse kusursuz olamaz o hakka ait bir şey ancak imani hakikatleri baya iyi anlatıyorlar bunu göz önüne alarak izle

Sanat varsa sanatkar vardır ı tekrarlayıp duruyolar hocam

• Sorgulamaya yeni başlayan biri bunları izlerse çabucak ikna olur ve vazgeçer araştırmaktan.
    Kader ile ilgili videoyu izlemiştim ve bunu izleyen kişi oturup 2 rekat felsefe okumamışsa hemen ikna edecek sözler sarf ediyordu.
    Bunları izleyip kaçmayın ortada bir görüş varsa iki tarafın en iyi olduğu isimleri dinleyip çıkarım yapın.
    Zamanında çelişkili ayetlerin açıklayan hocaların videolarını az izlemedim.
  • Esprilerin sebebi kanalın gençlere yönelik olması. Ergenlerdeki önyargıyı kırmak için mesela. Çocuk bunları tarikat gibi görmesin, "bunlar da bizden" desin diye.

• Detective W. kullanıcısına yanıt
    Hocam mehmet yıldızın bana kız nasıl tavlanir diye sordu diye bi videosu var 5 6 dk boş muhabbet sonra direk olasılık la kanitliyo yani imkânı yok ondan sonra Allah yok diyen

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.