Şimdi Ara

Hawk Eye mi? Silwer Renger mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizce hangisi daha ii???ben bi turlu karar weremedim sizin yardım larınızı bekliorum teşekkürler

• phantom ranger
  • kesinlikle hawkeye.snipe moda geçtin mi olay biter.silver rangerin tek artısı kendi bufflarının fazla olması ve stun shootun hawkeyeden 5 lvl fazla olması.ama snipe olayı gerçektende bitirir.
  • daha dün pvp serverinda archerlar arasi 1v1 event kazandim Hawkeye yle
    bana gore hawkeye abi ama dusuk rate serverda oynuosan silverranger derim
  • PR ye ne diyorsunuz
  • stuni tutturup 2 tane curse unu yedirirse miker ki ole bole diil yani pvp de
  • saolun
  • bir HAWKEYE SİLVERRANGER i her zaman alir(tabi vl farki yoksa ve charlarin baslarinda n00b birileri oynamiyorsa)
  • Bir hawkEye her zaman alamaz ben Sr diyorum Speed i olsun evasion u olsun FTW...
  • silver ranger

• Arkadaşlar burdan buyrun, böylece el mi yaman bey mi yaman anlaşılsın?

http://forum.donanimhaber.com/m_4787139/mpage_1/key_g%25FC%25E7l%25FCs%25FC//tm.htm#4787139
  • ARKADASLAR ben knight online oyuyordum onceden. lıneage yenı baslıcam bi sorum olcak. elf yada dark elf olup saglam kılıc kulanma sansım varmı yanı warrıor gıbı... bırde sılver rager bıcak ve kılıc kulana bılır mı?....
  • Silver Ranger derim.
  • ben size anlatayim gorun adamda bende noob deyiliz garanti ama l2xde oynuyoruz 8 charımı actim b uarkadasin accsi kullanmıo bana verdi dedim bi hawkeye acayim o gun 52 yaptim sonra gittim dvcde mob kesiom elemanin biri geldi dedi pvp ok dedim ispanyolmus neyse arena filan derken gludinde baktık arena dolu dedi dısaı gel bosver orayı gittik party attı ki canlarımızı gorebilelim adamla centilmen bi pvp yaptık
    ilk 3 macı ben aldım :D sonuncusunu o aldı niye cunki ctrl tusu elimden kaydı party olduu icin adam 4 shut atti sorna ben tabi afaladım noldu dedim nieye vrumuo sonra anladım unuttum ctrleyi neyse tam bastım attım stun yedik hoba adam urasti baya kesti 2 vuru daha olsaydı yatırırdım ama neyse 3-1 gusel skor bi tane verelimde bizdede biras centilmenlik kalsın dimi :D anlicanSRYİ HAWkeyeyle 3-1 aldım artık sen seç adam noob deildi duyrulur elinden geleni yaptı karşı taraf ( yoksa acaba ben mi süperim )

• Darkelf okçu çoooook güzel bide onu deneyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soad

Darkelf okçu çoooook güzel bide onu deneyin

dark elf okcu atack yuksek ama hızı dusuk onun icin ilerki lvllerde cok yavas kaliyo. Bencede SR
  • Herturlu HE cunku hem Snipehem de HE self buffi war her ne kadar HE p.def dusursede accury werio bide ayritten kullanirsan hem iskalamassın bide stunu tutturursan SR işi biter
  • He nin diger klasslara karsi durumu hakkında yorum yapmiyacagim ama he tam bir archer avcisidir. Demişlerki sr hizlidir. Hizlidir ama bu hiz he icin bişey ifade etmes ancak kacacaksan ise yarar. Pvp yapicaksan eninde sonunda atis menziline gireceksin. E ozamanda snipe acmis bi he ye yaklas bakalim ne oluyor. En yuksek con da onda yani daha dayanikli.
  • Silver Ranger büyücü avcısıdır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.